Jump to content

Γκαποκαβγάς


magman

Recommended Posts

Το φαινόμενο στο

είναι αρκετά συχνό, το πέτυχα αυτή τη φορά σε μεγάλη ένταση και είπα να το βιντεοσκοπήσω. Το γκάπυ που κυνηγάει το άλλο είναι περίπου δέκα μέρες στο ενυδρείο και του την πέφτει από τότε. Τελικά τα γκάπυ δεν είναι πάντα τόσο φιλικά ;)
Link to comment
Share on other sites

Το φαινόμενο στο

είναι αρκετά συχνό, το πέτυχα αυτή τη φορά σε μεγάλη ένταση και είπα να το βιντεοσκοπήσω. Το γκάπυ που κυνηγάει το άλλο είναι περίπου δέκα μέρες στο ενυδρείο και του την πέφτει από τότε. Τελικά τα γκάπυ δεν είναι πάντα τόσο φιλικά ;)

αν και δν μπορω να δω το βιντεακι γιατι μου βγαζει αυτο...''Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη Sony Music Entertainment, ο οποίος το έχει αποκλείσει στη χώρα σας για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων.''

θα συμφωνησω απολυτα!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

αν και δν μπορω να δω το βιντεακι γιατι μου βγαζει αυτο...''Αυτό το βίντεο διαθέτει περιεχόμενο από το χρήστη Sony Music Entertainment, ο οποίος το έχει αποκλείσει στη χώρα σας για λόγους πνευματικών δικαιωμάτων.''

θα συμφωνησω απολυτα!!!! :D

Εμένα το βγάζει... $%$#% πάω να βγάλω το soundtrack... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

χαχαχαχα δεν ειναι τιποτα. απότι βλεπω κιολας το θηλυκο την πεφτει στο αρσενικο.... αυτα ειναι... αφου τον αφηνει καποια στιγμη στην ησυχια του ενταξει ειναι...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σου φιλε,ειδα το βιντεακι και θελω να σε ρωτισω αν η αναλογια των ψαριων σου ειναι σωστη(1-3)...

το γκαπυ το κυνηγαει μονο αυτη η θυληκια ή γενικα ολα τα ψαρια σου.??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κάτι παρόμοιο είχε συμβεί και στο δικο μου ενυδρειο. Οταν είχα βάλει ένα νέο αρσενικό γκάπυ και δυο κοριντόρας, τα τρια θηλυκά γκάππυ τα κυνηγούσαν συνεχώς... το παιζαν κυρίαρχα :) Οριστε και το βιντεο :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - tzav
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα και μετα λενε οτι δεν υπαρχουν "λυσαρες"

Έγινε επεξεργασία - prodromos100
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...