Jump to content

Προταση προς τους Αθηναιους !!!


Recommended Posts

Εγω ειμαι ετοιμος :):P

Θελω

3 Anubies 2 valinesa kai κερατοφυλο για τα νιτρικα που εχω

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ετοιμος :):P

Θελω

3 Anubies 2 valinesa kai κερατοφυλο για τα νιτρικα που εχω

καλο ειναι να μην το παμε με το τι θελει ο καθενας .

Να το παμε με το τι θα προσφερουν τα παιδια και απο εκει και περα να μου πουμε μαζευτηκαν αυτα και αυτα .

Τι θελετε να σας στειλουμε :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα οι περιοχες ειναι

Σαντορινη

Κρητη ( Χανια - Ηρακλειο )

Εαν ειναι κανεις αλλος ας μας πει τη περιοχη του για να φτιαξουμε μια προχειρη λιστα .

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ετοιμος :):P

Θελω

3 Anubies 2 valinesa kai κερατοφυλο για τα νιτρικα που εχω

Αν περίσσευε και για μένα κάνα κλαδεματάκι, δεν θα έλεγα όχι...! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σαντορινη : kixlidatos , iliasvls

Κρητη : Daltongr (Χανια) , rOUSSAKS ( Ηρακλειο )

Heli-division ( περιοχη ) ?

Έγινε επεξεργασία - geosid
Link to comment
Share on other sites

---Τα ιδια εγραφα---

Σορρυ ... τσαμπα ποστ..

Έγινε επεξεργασία - rOUSSAkS
Link to comment
Share on other sites

ο hell division είναι Σύρο και θα πάρει από εμένα valisneria, bacopa, hygrophila polysperma. Ψάχνει και για κανα μεταχειρισμένο φίλτρο, αλλά εγώ δεν έχω

Link to comment
Share on other sites

όπως είπε και ο φίλος ακορντεόν είμαι από σύρο k έχω βρει k άλλο ένα παιδί που είναι στο forum από σύρο, οποτε θα μιλήσω μαζί του για να δώσω k σε εκείνον φυτά αν θέλει βεβαια,,τώρα για το φίλτρο ψάχνω από τις αγγελίες κάποιο εξωτερικό μεταχειρισμένο αλλα ας μην το μπερδέψουμε σε αυτό το "τοπικ",,τσικουδιά δεν παράγουμε εδώ αλλα έχουμε τα ωραιότερα λουκούμια οποτε θα στείλω τέτοια k χαλβαδόπιτες.. :):P

Link to comment
Share on other sites

όπως είπε και ο φίλος ακορντεόν είμαι από σύρο k έχω βρει k άλλο ένα παιδί που είναι στο forum από σύρο, οποτε θα μιλήσω μαζί του για να δώσω k σε εκείνον φυτά αν θέλει βεβαια,,τώρα για το φίλτρο ψάχνω από τις αγγελίες κάποιο εξωτερικό μεταχειρισμένο αλλα ας μην το μπερδέψουμε σε αυτό το "τοπικ",,τσικουδιά δεν παράγουμε εδώ αλλα έχουμε τα ωραιότερα λουκούμια οποτε θα στείλω τέτοια k χαλβαδόπιτες.. :):P

σε πετ σοπ κοντα σε μενα βρηκα μια προσφορα σε καινουργια fluval εξωτερικα φιλτρα .

Σε αρκετα καλη τιμη ....

Ενδεικτικα σου αναφερω το fluval fx5 (210 euro )

Εαν θες στειλε πμ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρα;Τι ΠΜ βαλε εδω την διευθυνση ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι λες τωρα;Τι ΠΜ βαλε εδω την διευθυνση ...

με αυτό το θέμα τι γίνετε?????????

Link to comment
Share on other sites

με αυτό το θέμα τι γίνετε?????????

Ο Κωστας ( Roussaks) πηρε ενα ειδος φυτου που του εστειλα μαζι με κατι αλλα πραγματα . :)

Μια υπευνθιμιση προς τους υπολοιπους δεν κανει κακο :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι ετοιμος :):lmao:

Θελω

3 Anubies 2 valinesa kai κερατοφυλο για τα νιτρικα που εχω

Πατριωτη ερχομαι στην ΠΑΤΡΙΔΑ σε 2-3 μερες!!! Τα θες ακομα?!?!? Εχω κ τα 2...οπως κ αρκετα αλλα....

Το Καμαρι ειναι ηδη φουλ....3 ενυδρεια εχω γεμισει!!!

:D

Σπιτι μου σπιτακι μουυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

Αν περίσσευε και για μένα κάνα κλαδεματάκι, δεν θα έλεγα όχι...! :D

Εσενα φιλε δεν σε ειδα!! αλλα υπαρχουν αρκετα για ολους!!! :lmao: Απαντηστε μου συντομα μιας κ λεω την παρασκευη να ξεκινησω...αυριο θα παω για εισιτήρια κ θα σας πω σιγουρα ποτε θα ειμαι κατω..... :)

Υπαρχουν Standar : βελισνερια γιγαντεα,ροταλα ρουντιτοφολια,4-5 εχινδοροι οσιρις μαλλον k κερατοφυλλο ..Απο ζωντανα μπορω να δωσω μερικα σαλιγκαρια χελενας ,Εντλερς κ καμια red cherry!(ολα αυτα υπαρχουν σε αφθονια...)

Έγινε επεξεργασία - PsyTrancer
Link to comment
Share on other sites

Εσενα φιλε δεν σε ειδα!! αλλα υπαρχουν αρκετα για ολους!!! :hysterical: Απαντηστε μου συντομα μιας κ λεω την παρασκευη να ξεκινησω...αυριο θα παω για εισιτήρια κ θα σας πω σιγουρα ποτε θα ειμαι κατω..... :)

Υπαρχουν Standar : βελισνερια γιγαντεα,ροταλα ρουντιτοφολια,4-5 εχινδοροι οσιρις μαλλον k κερατοφυλλο ..Απο ζωντανα μπορω να δωσω μερικα σαλιγκαρια χελενας ,Εντλερς κ καμια red cherry!(ολα αυτα υπαρχουν σε αφθονια...)

:lmao::D:hysterical:

Και κανα σαλιγκαρακι για την αλγη ευπροσδεκτο.Αλλα το κερατοφυλο το θελω γιατι εχω πολλα Ν0 3

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

2 μεγαλα ευχαριστω.Το ενα ειναι για τον φιλο Geosid που ανοιξε αυτο το θεμα,και το αλλο ειναι για τον φιλο

PsyTrancer Παναγωτη,που μου εφερε σαν Αι Βασιλης μια σακουλα γεματη με φυτα.Ηταν μια πραξη ,αλληλεγγυης,αμιλλας και φιλιας.Ελπιζω αυτο το θεμα να μην κλεισει ποτε,και να βρεθουν πολλα παιδια , οταν πανε στην επαρχια να πανε και αυτοι τα δωρα τους στα παιδια της επαρχιας που δυσκολευονται να βρουν τα απλα πραγματα.

Λατρευω το forum,γιατι γνωριζω καινουργιους και αξιολογους Φιλους.

Λατρευω αυτο το χομπι γιατι υπαρχει αμιλλα στα παντα.Ειναι μοναδικο.

Σευχαριστω Παναγιωτη,χαρηκα που σε γνωρισα,να ημαστε καλα,και οταν γυρισεις με το καλο απο φανταρος,θα κανουμε μπροστα στα ενυδρεια μας,Σαντορινιο γλεντι,με μπολικο κρασι. ;)

Link to comment
Share on other sites

μπράβο στα παιδιά ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας παιδια !!! ;);):thumbup:

:thumbup: Παιδια και εδω ειναι ενα παιδι απο νησι που ψαχνεται , αν εχετε το οτιδηποτε θα τον βοηθουσατε πολυ !!!

Παμε δυνατα !!! :blink::);)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας παιδια !!! ;);):thumbup:

:thumbup: Παιδια και εδω ειναι ενα παιδι απο νησι που ψαχνεται , αν εχετε το οτιδηποτε θα τον βοηθουσατε πολυ !!!

Παμε δυνατα !!! :blink::);)

:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μια υπενθυμιση , τωρα που ερχονται γιορτες και θα ειμαστε λιγο ποιο λασκα :thumbup:

Οπως μαζευτηκαν κλαδεματα για το σχολειο , ετσι θα μπορουσαμε να μαζεψουμε και για επαρχια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...