Jump to content

Διαδικαστηκά


basilis

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου πει, πως γίνεται να απαντήσω σε κάποιον, προσθέτοντας στην αρχή της απάντησής μου, μέρος απο το κείμενο του. Όπως κάνετε πολύ απο σας. Θα ήθελα την διαδικασία βήμα- βήμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει, πως γίνεται να απαντήσω σε κάποιον, προσθέτοντας στην αρχή της απάντησής μου, μέρος απο το κείμενο του. Όπως κάνετε πολύ απο σας. Θα ήθελα την διαδικασία βήμα- βήμα.

                                                            Ευχαριστώ.

1775[/snapback]

Πατώντας το κουμπάκι p_mq_add.gif που υπάρχει κάτω από το πόστ. :)

Σκεφτόμαστε να κάνουμε τα κουμπιά ελληνικά.Πώς σας φένετε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο.

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε να κάνουμε τα κουμπιά ελληνικά.Πώς σας φένετε αυτό?

1777[/snapback]

Δεν θα μου άρεσε καθόλου :D

Όπως και να το κάνουμε πολλοί από εμάς μπαίνουμε και σε αλλά forums για πολλά θέματα και Ελλάδα και Εξωτερικό εδω και αρκετά χρόνια...πραγματικά δεν βλέπω το λόγο και το μόνο που θα κάνει είναι να μπερδέψει και να χτυπαει άσχημα στους περισσότερους (νομίζω...)…αγαπάω και τη γλώσσα μου και τη χώρα μου αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :)

Το καλύτερο θα ήταν να υπάρχει επιλογή για το τι θα εμφανίζεται μέσα από το CP του καθενός...

Κάθε γνώμη σεβαστή βέβαια...εγώ δεν μπορώ ούτε Ελληνικά windows να δουλέψω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι και τα δυο (ελληνικα-αγγλικα) κατα την εισοδο του AQUAZONE να κανει επιλογη γλωσσας.

Γινεται δεν γινεται?

Έγινε επεξεργασία - CamelBoy1982
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι και τα δυο (ελληνικα-αγγλικα) κατα την εισοδο του AQUAZONE να κανει επιλογη γλωσσας.

Γινεται δεν γινεται?

1794[/snapback]

Συμφωνω. Καταλαβαινω τι λεει ο Μαnogr και θα την πατησω και εγω στην αρχη με την αλλαγη, αλλα θα μαθω! Θα προτιμουσα Ελληνικα κουμπια για λογους αρχης (και πολλους αλλους) αλλα νομιζω οτι ο CamelBoy προτεινε την ιδανικη λυση, αν γινεται τεχνολογικα.

Υποψη επισης οτι πολλα παιδια που θελουν να χρησιμοποιησουν την ιστιοσελιδα δεν ειναι ειδικοι ουτε στα κομπιουτερ, ουτε στα Αγγλικα. Κριμα να τους "απομακρυνουμε" !!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ με τη Μαρίνα πως θα είναι καλύτερα ελληνικά για τους λόγους που αναφέρει

Link to comment
Share on other sites

* ADMINISTRATOR'S NOTE:

Το αρχικό θέμα είναι η μετάφραση των κουμπιών στα Ελληνικά, πράγμα που ήδη επεξεργάζονται οι Webmasters του Aquazone.

Η συζήτηση μπορεί να μεταφερθεί στο aquazone cafe για περαιτέρω ανάλυση.

Μετακινήθηκε : http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=610

Ευχαριστώ για την κατανόηση

Εκ της ομάδας των συντονιστών.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χάριν στον Δημήτρη (Husky_Jim) τα κουμπιά μεταφράστηκαν στα Ελληνικά. :rolleyes:

Κάνοντας ένα απλό refresh (ανανέωση) της σελίδας θα εμφανιστούν τα νέα. :)

Link to comment
Share on other sites

Χάριν στον Δημήτρη (Husky_Jim) τα κουμπιά μεταφράστηκαν στα Ελληνικά.  :rolleyes:

Κάνοντας ένα απλό refresh (ανανέωση) της σελίδας θα εμφανιστούν τα νέα.  :)

3175[/snapback]

Eμενα γιατι δε μου βγαινουν τα Ελληνικα κουμπια Νικο?

Link to comment
Share on other sites

Eμενα γιατι δε μου βγαινουν τα Ελληνικα κουμπια Νικο?

3217[/snapback]

Ο ένας από τους δύο κορυφαίους webmaster (Husky_Jim) που ανέλαβε το project της μεταγλώτισης των κουμπιών,ανέπτηξε ένα φοβερό λογισμικό,το οποίο βασιζόμενο στην IP του χρήστη και κάνοντας TRACE ROUTE βρίσκει πού μένει ο καθε ένας και μεταγλωτίζει αυτόματα τα κουμπιά με βάση την χώρα προέλευσης....!!!!!!

Αυτήν τη στιγμή υποστιρίζονται οι κάτωθι γλώσσες:

Ελληνικά

Αγγλικά

Ιταλικά

Ολλανδικά

Ισπανικά

Αρβανήτικα

Κορακίστικα

και Σουαχίλη!!!! :)

:rolleyes:

Με ένα refresh στην cache του Browser θα τα δέις.....χεχεχεχεχεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι οτι για τα κορακιστικα, τα αρβανητικα και τα σουαχίλη :rolleyes: κάνεις πλάκα μεγάλε web master :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί για τα υπόλοιπα δεν κάνει... :)

Link to comment
Share on other sites

Από τον Δημήτρη όλα τα περιμένω σε λίγο θα μας βάλει και νορμανδικά :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ενα μικρό διάστημα αποχής απο το forum και το internet γενικότερα, επιστρέφω ανανεωμένος, και με πολύ χαρά είδα την πολύ καλή προσπάθεια των παιδιών, για την μετάφρασι των κουμπιών στην Ελληνική γλώσσα. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας από τους δύο κορυφαίους webmaster (Husky_Jim) που ανέλαβε το project της μεταγλώτισης των κουμπιών,ανέπτηξε ένα φοβερό λογισμικό,το οποίο βασιζόμενο στην IP του χρήστη και κάνοντας TRACE ROUTE βρίσκει πού μένει ο καθε ένας και μεταγλωτίζει αυτόματα τα κουμπιά με βάση την χώρα προέλευσης....!!!!!!

Αυτήν τη στιγμή υποστιρίζονται οι κάτωθι γλώσσες:

Ελληνικά

Αγγλικά

Ιταλικά

Ολλανδικά

Ισπανικά

Αρβανήτικα

Κορακίστικα

και Σουαχίλη!!!! :blush:

:hysterical:

Με ένα refresh στην cache του Browser θα τα δέις.....χεχεχεχεχεχεχεχε

3220[/snapback]

Δε μου λες Ω ΚΟΡΥΦΑΙΕ, που ακριβως πρεπει να βρει ο server το IP σου για να κανει μεταγλωττιση κορακιστικα? :blush::blush::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...