Jump to content

Aquazone Reef Contest


Aquazone Project Team

επιλέξτε το ενυδρείο που σας άρεσε και ψηφίστε απο 1 εως 10.  

145 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Υπέροχα όλα!! αλλά το 3...ασε!! Τα σπάει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Πολύ όμορφα όλα τους!

Καλή επιτυχία σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικά όλα, αλλά νομίζω ότι το νούμερο 3 ξεχωρίζει λίγο παραπάνω από τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλες τις συμμετοχές.

Μου άρεσαν δύο ενυδρεία περισσότερο από όλα τα άλλα.

Η ψήφος όμως μία.

Καλή επιτυχία σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα σε όλους σας! Δεν ξέρω από θαλασσινά, αλλά οι εικόνες ήταν πολύ δυνατές σε όλες τις συμμετοχές! Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια πραγματικα το νουμερο 3 χωρις να θελω να θιξω κανεναν ειναι απλα ασυναγωνιστο....απο τα ενυδρεια στα οποια μπορει κανεις να δει το ταλεντο καποιων ανθρωπων (αν και θελει γερη τσεπη) να παιρνουν καποια συγκεκριμενα και μαλιστα με περιορισμους στην επιλογη οργανισμων, λιτρα και να φτιαχνουν τετοια διαμαντια....τι saxsby και 10.000 λιτρα μου λετε... :)

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! :thumbup:

καλη η προσπάθεια ολων αλλα το 3 ειναι απλα ΚΟΡΥΦΗ.....συγχαρητήρια σε ολους :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλους. Όλα τα ενυδρεία ήταν ξεχωριστά με το καθενα να έχει τη δική του ομορφιά και θέμα. Δυσκολεύτηκα πολύ να ψηφίσω , διότι υπάρηχαν ενυδρεία με πολύ ζωντανό μέσα (ίσως και πάνω από τα όρια) , αλλά και πολύ φτωχά. Θεωρώ ότι έχουμε και άλλα ενυδρεία πολύ όμορφα που κακώς δεν πήραν μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ασχετος απο θαλασσινο ψηφισα αυτο που μου αρεσε οπτικα και αυτο ειναι το 3.

Καλη επιτυχια σε ολους παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπραβο σε ολα τα παιδια και τα ενυδρεια τους!!! :buttrock:

Εμενα μου αρεσε το 2!!!

:)

(τωρα τον πηρα χαμπαρι τον διαγωνισμό :):thumbup::buttrock: )

Link to comment
Share on other sites

:) Πανέμορφα ενυδρεία όλα και εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους. Επέλεξα το 1ο γιατί απλά μου άρεσε περισότερο αισθητικά.
Link to comment
Share on other sites

Η ψηφοφορία τελείωσε,αύριο θα ακολουθήσει αναλυτικά η βαθμολογία των συμμετεχόντων.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...