Jump to content

Νέος Μόνος Ψάχνει........


Husky_Jim

Recommended Posts

Μόλις έβγαλα μιά φωτό από το ενυδρείο με τα ζεμπράκια μου πράγμα που το κάνω σπάνια πλέον.

Στην φωτό είναι ο μεγάλος μου αρσενικός που άν και όμορφος και με 'πλούσια' χαρίσματα,δέν έχει βρεί ακόμα την κατάληλη γυναίκα για να φτιάξουν μια χαρούμενη οικογένεια..... :)

post-2-1128291584_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα μιά φωτό από το ενυδρείο με τα ζεμπράκια μου πράγμα που το κάνω σπάνια πλέον.

Στην φωτό είναι ο μεγάλος μου αρσενικός που άν και όμορφος και με 'πλούσια' χαρίσματα,δέν έχει βρεί ακόμα την κατάληλη γυναίκα για να φτιάξουν μια χαρούμενη οικογένεια..... :)

post-2-1128291584_thumb.jpg

1918[/snapback]

Γυναικες το ενυδρειο εχει?

Link to comment
Share on other sites

Γυναικες το ενυδρειο εχει?

1922[/snapback]

Δυστυχώς όχι..... :)

Link to comment
Share on other sites

Κούκλος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι..... :rolleyes:

1941[/snapback]

:D:D:rolleyes: Εισαι αστερι!

Δεν το στελνεις το παληκαρι μια βολτα μεχρι Γλυφαδα να βρει κανα θηλυκο? Λοιπον ασε, και γω μια που νομιζα θηλυκια, την ειδα χτες με μουστακια!!! Να της κανω αποτριχωση? :D

Παντως, ειδα χτες ενα ποστ στο zebraplec, ο Rob ελεγε οτι τα θηλυκα οριμαζουν σεξουαλικα σε ηλικια 4 χρονων, πολυ αργοτερα απο τα θηλυκα. Αρα τα δικα μου εχουν μελλον ακομα .... γι'αυτο οι θηλυκες τρωνε και αγνοουν τους αρσενικους στις σπηλιες. Και εχω αρχισει και να φοβαμαι γιατι οι αρσενικοι παρα-κουνανε τις ουρες τους - αν συνεχισουν ετσι για κανα χρονο μεχρι να ωριμασουν οι θηλυκες μπορει να τους μεινει και κανα κουσουρι .... :)

Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ" και κοιτα την πρωτελευταια σελιδα.Εχει πολλα ΑΑΑβαδιστα................ :D:):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...