Jump to content

Καμιά συνάντηση στην Β.Ελλάδα παίζει?


nkary

Recommended Posts

Ο δαίμονας του τυπογραφείου ήταν παρόν!!! :welcome::thumbup: Μιλούσα για 23/12/06 στις 5 το απόγευμα. Ευχαριστώ Αντρέα!!! Όσο για το Βόλο θα ήτανε καλά για μία πανελλαδική συνάντηση καθώς είναι στο κέντρο! Εσύ με τα τσιπουράδικα δικός μας!!! :thumbup: Θα το δούμε αργότερα για Βόλο Αντρέα, ΟΚ; Πάντως μου άρεσε η ιδέα! :thumbup:

Για να ακούσω τώρα γνώμες για το Σάββατο 23/12/06 στις 5…

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λέγοντας για 16/12 μιλάμε μόνο για τους εκ Θεσσαλονίκης.Για να δούμε λεπτομέριες για μια μεγαλύτερη συνάντηση.Πάντως είμαι μέσα για Βόλο.Άλλα να γίνει μεγάλη συνάντηση και όψι 3-4

Link to comment
Share on other sites

Το Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου (ΠΣΦΕ) διοργανώνει κάθε μήνα συναντήσεις για τους φίλους του ενυδρείου (και όχι μόνο).Για τις συναντήσεις και προγραμματισμένες εκδηλώσεις για το 2007 θα σας ενημερώσω μόλις ανακοινωθούν

:welcome::thumbup::thumbup: εγκρινω και επαυξανω....!!!!!ολοι μπορουνε να ερθουν στις συγκεντρωσεις μας..... :thumbup::(
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βλέπω κόσμο στο Post!!! :welcome: Λοιπόν κανονίζουμε για Θεσσαλονίκη στις 23/12/06 και για το Βόλο το αφήνουμε για αργότερα, μετά τις γιορτές! ΟΚ;

Λοιπόν, Έχουμε και λέμε, συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη! (για το μέρος θέλουμε ένα μεγάλο και ήσυχο μαγαζί)

Link to comment
Share on other sites

:welcome::thumbup::thumbup: εγκρινω και επαυξανω....!!!!!ολοι μπορουνε να ερθουν στις συγκεντρωσεις μας..... :thumbup::(

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να κάνει μια ενημέρωση για την ΠΣΦΕ?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βλέπω κόσμο στο Post!!! :welcome: Λοιπόν κανονίζουμε για Θεσσαλονίκη στις 23/12/06 και για το Βόλο το αφήνουμε για αργότερα, μετά τις γιορτές! ΟΚ;

Λοιπόν, Έχουμε και λέμε, συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη! (για το μέρος θέλουμε ένα μεγάλο και ήσυχο μαγαζί)

Εγώ είμαι μέσα.Αλλά δεν βλέπω πολύ λαό.Μόνο τα 2 μας θα είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να διαβάσετε εδώ www.aquarist.gr για τον Πανελλήνιο Σύλλογο Φίλων Ενυδρείου!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να διαβάσετε εδώ www.aquarist.gr για τον Πανελλήνιο Σύλλογο Φίλων Ενυδρείου!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

:welcome: .Εγω για 16/12 ειμαι μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως 23/12 θα λειπω :welcome::thumbup::thumbup: .Να παρει και ηθελα να ερθω.Δεν πειραζει την επομενη φορα.Σημασια εχει να γινει η αρχη.Για Βολο και εγω μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως 23/12 θα λειπω :welcome::thumbup::thumbup: .Να παρει και ηθελα να ερθω.Δεν πειραζει την επομενη φορα.Σημασια εχει να γινει η αρχη.Για Βολο και εγω μεσα.

Καλά μην το έχεις και σίγουρο.2 άτομα θα κάνουμε συνάντηση?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που βλέπω κόσμο στο Post!!! :welcome: Λοιπόν κανονίζουμε για Θεσσαλονίκη στις 23/12/06 και για το Βόλο το αφήνουμε για αργότερα, μετά τις γιορτές! ΟΚ;

Λοιπόν, Έχουμε και λέμε, συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη! (για το μέρος θέλουμε ένα μεγάλο και ήσυχο μαγαζί)

και εγω μπορω!Πειτε μονο το μερος!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος του Πανελλήνιου Συλλόγου Φίλων του Ενυδρείου (ΠΣΦΕ) διοργανώνει κάθε μήνα συναντήσεις για τους φίλους του ενυδρείου (και όχι μόνο).Για τις συναντήσεις και προγραμματισμένες εκδηλώσεις για το 2007 θα σας ενημερώσω μόλις ανακοινωθούν

Υπάρχει επίσημο όργανο του ΠΣΦΕ νομίζω και αν ήθελε ξέρει που είμαστε και θα μπορούσε να είχε προσκαλέσει εκείνος. Να μπαίνει και να γράφει ο καθένας, ειδικά μετά από όσα απαξιωτικά έχουν γραφτεί από μεριας ΠΣΦΕ τόσο για το Αquazone όσο και για τα μέλη του νομίζω πως δεν είναι και το καλύτερο.

Μπορείτε άνετα να κανονίσετε μία συνάντηση μεταξύ των μελών του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη αλλά ψάρεμα μελών παρακαλώ να μην γίνετε από εδω μέσα !!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επίσημο όργανο του ΠΣΦΕ νομίζω και αν ήθελε ξέρει που είμαστε και θα μπορούσε να είχε προσκαλέσει εκείνος. Να μπαίνει και να γράφει ο καθένας, ειδικά μετά από όσα απαξιωτικά έχουν γραφτεί από μεριας ΠΣΦΕ τόσο για το Αquazone όσο και για τα μέλη του νομίζω πως δεν είναι και το καλύτερο.

Μπορείτε άνετα να κανονίσετε μία συνάντηση μεταξύ των μελών του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη αλλά ψάρεμα μελών παρακαλώ να μην γίνετε από εδω μέσα !!!

:welcome: Ok.Έχεις δίκιο.Υπάρχει στην Θεσσαλονίκη κάποιος με επίσημη θέση στο ΑΖ?

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και γω για όπου – όποτε πείτε ( δεν είμαι χασομέρης) :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι επίσημο για το ΑΖ εκτός από την συνάντηση της Αθήνας δεν υπάρχει. Μπορείτε άνετα όμως να κανονίσετε ότι θέλετε και εάν μάλιστα παγιωθεί να βγαίνει και στις ανακοινώσεις του Πορταλ κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις… αλλά δεν βλέπω να γινόμαστε πάνω από 13!!!! Εμένα δεν με χαλάει καθόλου να βρεθούμε και οι τρεις μας!!! Έτσι; Λοιπόν, Η συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ισχύει για την ημερομηνία που έχουμε πει!!!

:welcome:Συνάντηση στις 23/12/06 στις πέντε το απόγευμα :thumbup:

Όσοι πιστοί προσέλθετε…

Link to comment
Share on other sites

Κάτι επίσημο για το ΑΖ εκτός από την συνάντηση της Αθήνας δεν υπάρχει. Μπορείτε άνετα όμως να κανονίσετε ότι θέλετε και εάν μάλιστα παγιωθεί να βγαίνει και στις ανακοινώσεις του Πορταλ κάθε μήνα.

Αυτό το κατάλαβα.Εγω ρωτάω αν υπάρχει κάποιος admin κτλ που βρίσκεται Θεσσαλονίκη και θα ήθελε να το πάρει πάνω του το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις… αλλά δεν βλέπω να γινόμαστε πάνω από 13!!!! Εμένα δεν με χαλάει καθόλου να βρεθούμε και οι τρεις μας!!! Έτσι; Λοιπόν, Η συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ισχύει για την ημερομηνία που έχουμε πει!!!

:welcome:Συνάντηση στις 23/12/06 στις πέντε το απόγευμα :thumbup:

Όσοι πιστοί προσέλθετε…

και εγω μεσα ειμαι αλλα δε βλεπω να κουνιετε κανενας!
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις… αλλά δεν βλέπω να γινόμαστε πάνω από 13!!!! Εμένα δεν με χαλάει καθόλου να βρεθούμε και οι τρεις μας!!! Έτσι; Λοιπόν, Η συνάντηση στη Θεσσαλονίκη ισχύει για την ημερομηνία που έχουμε πει!!!

:welcome:Συνάντηση στις 23/12/06 στις πέντε το απόγευμα :thumbup:

Όσοι πιστοί προσέλθετε…

Ανακεφαλαιωση:

Mitrizakis Nikos , nkary, sotos, skipperqr και εγω.

Συνολο 5.

Εναν καφε θα πιουμε απλα να γνωριστουμε. :thumbup:

Αλλος ;;;

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδιά κατι παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επίσημο όργανο του ΠΣΦΕ νομίζω και αν ήθελε ξέρει που είμαστε και θα μπορούσε να είχε προσκαλέσει εκείνος. Να μπαίνει και να γράφει ο καθένας, ειδικά μετά από όσα απαξιωτικά έχουν γραφτεί από μεριας ΠΣΦΕ τόσο για το Αquazone όσο και για τα μέλη του νομίζω πως δεν είναι και το καλύτερο.

Μπορείτε άνετα να κανονίσετε μία συνάντηση μεταξύ των μελών του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη αλλά ψάρεμα μελών παρακαλώ να μην γίνετε από εδω μέσα !!!

Εάν ήθελα – θέλαμε να κάνουμε ψάρεμα θα το κάναμε αλλιώς! Θεωρώ ανόητο να κρύβονται οι μεν χομπύστες από τους δε, με το να βρεθούν όλοι μαζί, μόνο καλό θα κάνει, πιστεύω σε όλους!

Άλλωστε η μέχρι τώρα συμπεριφορά μου μέσα στο site σας δεν νομίζω να έχει δώσει τέτοια δείγματα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...