Jump to content

Καμιά συνάντηση στην Β.Ελλάδα παίζει?


nkary

Recommended Posts

Νομίζω ότι τα Starbucks στην παραλία είναι ένα ωραίο και ήσυχο μέρος...

Άρα:

:thumbup:συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στα Starbucks στην παραλία! :thumbup:

τα λεμε απο κοντα φιλοι μου! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε βλέπω ανεβαίνει η κίνηση!!!

Χαίρομαι, χαίρομαι…

:welcome:Συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στα Starbucks στην παραλία! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Άντε βλέπω ανεβαίνει η κίνηση!!!

Χαίρομαι, χαίρομαι…

:welcome:Συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στα Starbucks στην παραλία! :thumbup:

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι στα Starbucks απαγορέυεται το κάπνισμα?Ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρε, που είναι η Θεσσαλονική!!! Ένα cd να ακούσεις στο αμάξι έφτασες… Άντε σε περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αν καπίζεται και εσείς δεν κανονίζουμε σε κάποιο άλλο μαγαζί?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κρίμα δεν θα μπορέσω, στις 23/12/06 φεύγω για Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει φίλε, ελπίζω να καθιερωθει και να σε δούμε στην επόμενη συνάντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλέω γιατί δεν βλέπω ανταπόκριση.Μπορούμε να αλλάξουμε τόπο συνάντησης?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγη υπομονή και θα τα κανονίσουμε όλα. Η πρώτη φορά είναι και λογικό να υπάρχουν τέτοια. ΟΚ;;;; Άντε σε μία εβδομάδα…

Link to comment
Share on other sites

Ok επειδή φαίνεται ότι δημιουργώ πρόβλημα και επειδή κανείς άλλος δεν λέει για κάποιο άλλο μαγαζί πάμε στα starbucks και το κρίμα στο λαιμό του Mitrizaki Nikou :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου εννοείται δεν δημιουργείς πρόβλημα!!! Συγνώμη αν σε έθιξα πάντως. ΟΚ; Το αφήνουμε για Starbucks δηλαδή;;;

Link to comment
Share on other sites

:welcome:συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στα Starbucks στην παραλία! :thumbup:

Ας γινει μια αρχη στα Starbucks και οποιαδηποτε προβληματακια τα λυνουμε στην επομενη συναντηση κανοντας οποιες αλλαγες νομιζουμε. :(:thumbup:

Αν οντως απαγορευεται το καπνισμα εκει με βλεπω ανα τεταρτο εξω για τσιγαρο. :(:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:welcome:συνάντηση το Σάββατο, 23/12/06 στις 5 το απόγευμα στα Starbucks στην παραλία! :thumbup:

:thumbup::thumbup::(:(:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κανείς κιχλιδες και ενδιαφέρεται, μπορώ να του φέρω (δωρεάν) στη συνάντηση aulonacara από δικιά μου εκτροφή. Τα ψαράκια γεννήθηκαν το Μάιο και τώρα είναι περίπου 8cm. Αν ενδιαφέρεται κανείς…

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ

ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ :welcome: ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ CAFE ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ Η ΠΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ?????

ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ AMERICAN ΤΟ ΜΕΡΟΣ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ

ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ :welcome: ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ CAFE ΠΙΟ ΔΕΞΙΑ Η ΠΙΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ?????

ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥ AMERICAN ΤΟ ΜΕΡΟΣ

Δεν πειράζει.Θα βγαίνουμε παρέα για τσιγάρο

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΑΝΚΣ NKARY ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΓΟΡΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ

:):D:D

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΑΝΚΣ NKARY ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟΓΟΡΕΥΕΙ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ

:):D:D

Φίλε έλα και βλέπουμε.Μπορεί και να επιτρέπεται.Έλα για συμπαράσταση

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως σε strabucks που εχω παει Αθηνα υπαρχει χωροσ καπνιστων και μη ... τι να πω μπορει ΘΕΣ να ειναι αλλιως ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως σε strabucks που εχω παει Αθηνα υπαρχει χωροσ καπνιστων και μη ... τι να πω μπορει ΘΕΣ να ειναι αλλιως ...

Σε περιμένουμε :):D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...