Jump to content

Καμιά συνάντηση στην Β.Ελλάδα παίζει?


nkary

Recommended Posts

Εγω παντως σε strabucks που εχω παει Αθηνα υπαρχει χωροσ καπνιστων και μη ... τι να πω μπορει ΘΕΣ να ειναι αλλιως ...

Tα Starbucks παγκοσμια εχουν πολιτικη μη καπνισματος. Οταν λοιπον ηλθαν στην ελλαδα, δεν παταγε πολυς κοσμος, εχει που εχει κατι πολυ μυστηριους...καφεδες και κοντεψαν να κλεισουν. Ετσι η μαμα εταιρια εκανε την μοναδικη εξαιρεση παγκοσμια να επιτρεψει στην Ελλαδα μας, αυτο το..απεχθες ποιο πριν για αυτους αθλημα(ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ?) Καπως ετσι σωθηκανε, οποτε να ειστε σιγουροι πως εχουν και χωρο καπνιστων. Εγω ειμαι του..σπορ και φυσικο ειναι να ξερω. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν βλέπω καμία κινητικότητα ρε παιδιά τι έγινε πέσαμε η μέρα πλησιάζει

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ :D

Ομως αν δεν ειναι ετσι δεν θα ειμαστε μεσα αλλα εξω (απο το μαγαζι) φουμαροντας τα τσιγαρακια μας.

:):D:P

Περα απο την πλακα πιστευω οτι θα μαζευτουμε για την παρεα και οχι για το μερος ή το καπνισμα.

Link to comment
Share on other sites

Ομως αν δεν ειναι ετσι δεν θα ειμαστε μεσα αλλα εξω (απο το μαγαζι) φουμαροντας τα τσιγαρακια μας.

:);)^_^

Περα απο την πλακα πιστευω οτι θα μαζευτουμε για την παρεα και οχι για το μερος ή το καπνισμα.

Θα είναι η 1η συνάντηση που θα γίνει στο πεζοδρόμιο.Με πασατέμπο και σαλέπι

:D:D:P

Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδιά εύχομαι να περάσετε καλά και να είστε μπόλικη. Και περιμένω νέα από την συνάντηση σας. :D

:)

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε και φωτο απο την συναντηση.Δυστυχως οπως ειπα δεν θα μπορεσω να ερθω καθοτι φευγω σημερα εκτος Θεσσαλονικης.Σε ολες τις υπολοιπες συναντησεις να με υπολογιζετε μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει αύριο μπορώ να του χαρίσω (φυσικά) δύο πλεκόστομους 10cm o κάθε΄ ένας τους έχω σαν παιδιά μου εδώ και δύο χρόνια αλλά πλέον δεν χωρούν περιμένω ΠΜ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ας οργανωσουμε την επομενη συναντηση απο τωρα για να κανονισουν και το προγραμμα τους οσοι θελουν να ερθουν απο εκτος Θεσσαλονικης.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 20/1/07 απόγευμα 1700 ποιος είναι διαθέσιμος για το άλλο Σάββατο (νομίζω ότι έχουμε αρκετό καιρό για να το προγραμματίσουμε) Η συνάντηση προτείνετε να γίνει στο ύψος του Ποσειδώνιο – Καλαμαριά ώστε να υπάρχει και η ευχέρεια παρκιγκ σε μαγαζί που επιτρέπετε το ΚΑΠΝΙΣΜΑ :) (Την προηγούμενη φορά ξεπαγιάσαμε)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ,ειμαι μεσα. :)

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά κανείς SOTO που είσαι άντε και θα χρειαστώ τις γνώσεις σου για του δίσκους τουλάχιστον να ξεπεράσουμε τον αριθμό της προηγούμενης συνάντησης

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά κανείς SOTO που είσαι άντε και θα χρειαστώ τις γνώσεις σου για του δίσκους τουλάχιστον να ξεπεράσουμε τον αριθμό της προηγούμενης συνάντησης

Eδω βασιλη μεσα! :):excl:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω λόγο εξεταστικής

Έλα ρε φίλε.Άραξε για μια μέρα

Link to comment
Share on other sites

Που θα συναντηθουμε τελικα? Επισης πειτε μου εαν ενδιαφερεται κανεις να φερω αυτη τη στιγμη κατι απο τα παρακατω κλαδεματα:

Ceratophyllum demersum,Egeria densa (λιγη προς το παρον),Hygrophila polysperma,Rotala rotundifolia (νομιζω).Απο αλλα φυτα μου δυστυχως δεν θα μπορεσω να κοψω.Ισως εαν εχουν μεγαλωσει εως την επομενη συναντηση.Παραθετω με τη σειρα που τα αναφερω τις φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή ποσειδωνίου είναι ποιο εύκολο για πάργκινκ θυμάμαι ένα καφέ απέναντι από τη πεταλούδα πριν τον Αμαζόνιο με διάφορα ενυδρεία αν υπάρχει άλλη πρόταση κανένα πρόβλημα

Πάσα προσφορά δεκτή :)

Έγινε επεξεργασία - skippergr
Link to comment
Share on other sites

Κανένας ακόμα ρε παιδιά αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:)

Link to comment
Share on other sites

Ας συναντηθουμε εξω απο τα Goodys (υπαρχουν ετσι?) και μετα βλεπουμε που παμε.

Link to comment
Share on other sites

ok soto ακους

Link to comment
Share on other sites

ok soto ακους

OK καλη επιλογη!

Ποσοι ειμαστε τελικα :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...