Jump to content

Ψηφοφορία Ενυδρείο του Αquazone (Γλυκού Νερού).


Aquazone Project Team

Ψηφίστε το ενυδρείο που σας αρέσει περισσότερο  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Όμορφα ενυδρεία δύσκολη η επιλογή για το καλυτερο.

Μπραβο σε όλα τα παιδιά. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους τους φίλους για την προσπάθειά τους και καλή επιτυχία ! :welcome::thumbup:

Μία ερώτηση - ιδέα ή πρόταση για να την σκεφτούμε αν θέλετε ..... Μάλιστα αν δεν είναι για αυτό το post ή δημιουργείται πρόβλημα παρακαλώ τον moderator να την διώξει από εδώ ή να τη διαγράψει κιόλας.

Μήπως θα πρέπε να υπάρχει και κάποιος επιπλέον διαχωρισμός εκτός από γλυκό - θαλασσινό ?

Δηλαδή π.χ. Λίμνες Αφρικής - Αμαζονίου - Γενικό κοινωνικό φυτεμένο. Νομίζω ότι μερικές φορές κάποιες πολύ όμορφες υποψηφιότητες ίσως "αδικούνται" όταν συγκρίνονται με άλλες απλά επειδή δεν ανήκουν στην ίδια κατηγορία και ίσως συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα?

Φιλικά

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους τους φίλους για την προσπάθειά τους και καλή επιτυχία ! :welcome::thumbup:

Μία ερώτηση - ιδέα ή πρόταση για να την σκεφτούμε αν θέλετε ..... Μάλιστα αν δεν είναι για αυτό το post ή δημιουργείται πρόβλημα παρακαλώ τον moderator να την διώξει από εδώ ή να τη διαγράψει κιόλας.

Μήπως θα πρέπε να υπάρχει και κάποιος επιπλέον διαχωρισμός εκτός από γλυκό - θαλασσινό ?

Δηλαδή π.χ. Λίμνες Αφρικής - Αμαζονίου - Γενικό κοινωνικό φυτεμένο. Νομίζω ότι μερικές φορές κάποιες πολύ όμορφες υποψηφιότητες ίσως "αδικούνται" όταν συγκρίνονται με άλλες απλά επειδή δεν ανήκουν στην ίδια κατηγορία και ίσως συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα?

Φιλικά

Ανδρέας

Sumfono giati alli xari exei ena enudreio me Kixldes opou einai gemato petres kai krupsones kai alli h xari enos Futemenou koinonikou opou stin ousia kai ta duo omorfa einai.

Link to comment
Share on other sites

Ελα παιδιά τελειώνει ο μήνας για ψηφίστε και οι υπόλοιποι!!!!@@ :)

Link to comment
Share on other sites

στο 4ενυδρειο απο οτι διαβασα στα ψαρια υπαρχει και ενας δισκος

γιατι εχω το ιδο κ σκεφτομουν να βαλω 1 δισκο γινεται μπορω....

γιατι ειναι τελοιη οι δισκοι και αποκληεται να παρω μεγαλυτερο ενυδρειο μεχρι τα 18 μου.......

Link to comment
Share on other sites

στο 4ενυδρειο απο οτι διαβασα στα ψαρια υπαρχει και ενας δισκος

γιατι εχω το ιδο κ σκεφτομουν να βαλω 1 δισκο γινεται μπορω....

γιατι ειναι τελοιη οι δισκοι και αποκληεται να παρω μεγαλυτερο ενυδρειο μεχρι τα 18 μου.......

και εγω σου λεω μεχρι τα 18 σου ξεχνα τους τους δισκους......

χρειαζονται προυποθεσεις που ακομη δεν τις εχεις....και ουτε βεβαια ειναι λυση ενας δισκος και μονο......

τα ειπαμε ,τα ξαναειπαμε........ :D:)

Link to comment
Share on other sites

και ουτε βεβαια ειναι λυση ενας δισκος και μονο......

:):D

Link to comment
Share on other sites

ναι ενταξει

αλλα ειμουν περιεργοσ πος εχει ενα δισκο πρωτων μονο του σε ενα ενυδρειο και δευτερων με τοσα πολλα ψαρια αυτο ρωταω

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε λες τις συμμετοχες. :):D:D

Μολις απεκτησα δικαιωμα ψηφου ετρεξα να προλαβω. :P;)^_^

Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχουν αλλοι που δεν εχουν ψηφισει?? τελειωνουν οι μερες!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε ολες τις συμμετοχες :)

Link to comment
Share on other sites

ναι ενταξει

αλλα ειμουν περιεργοσ πος εχει ενα δισκο πρωτων μονο του σε ενα ενυδρειο και δευτερων με τοσα πολλα ψαρια αυτο ρωταω

..την απάντηση θα την βρεις στις δημοσιεύσεις που έχουν γίνει αόρατες!! :D

υπομονή μέχρι να λήξει η ψηφοφορία.. :P

καλή τύχη σε όλους και περισσότερο σε αυτόν/αυτήν που την αξίζει πιο πολύ!!! :D

:)

Link to comment
Share on other sites

Μια μερα εμεινεεεε!!!!! :)

μηπως και οι τελευταιοι να παρουν το δρομο για την καλπη??????

Link to comment
Share on other sites

Καλα απο τα 2500 χιλιαδες μελη μονο 85 εχουν ψιφησει?

Πολυ μεγαλη σημμετοχη :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα απο τα 2500 χιλιαδες μελη μονο 85 εχουν ψιφησει?

Πολυ μεγαλη σημμετοχη :)

υπαρχουν αρκετα μελη φιλε Σωτο χωρις δικαιωμα ψηφου ακομα!!! μια ευχη για τη νεα χρονια ... τα μελη με δικαιωμα ψηφου να ειναι 2500 :D

Link to comment
Share on other sites

ναι και καποια απο αυτα τα μελη προσπαθουν να μην αρχισουν να γραφουν χαζομαρες για να φτασουν τα 20 ποστ (σαν ενδειξη εγκλιματισμου στο φορουμ)

Καλη χρονια (απο του χρονου θα ψηφιζω και εγω και θα ειμαστε 86!!)

υπαρχουν αρκετα μελη φιλε Σωτο χωρις δικαιωμα ψηφου ακομα!!! μια ευχη για τη νεα χρονια ... τα μελη με δικαιωμα ψηφου να ειναι 2500 :)

Link to comment
Share on other sites

ναι και καποια απο αυτα τα μελη προσπαθουν να μην αρχισουν να γραφουν χαζομαρες για να φτασουν τα 20 ποστ (σαν ενδειξη εγκλιματισμου στο φορουμ)

Καλη χρονια (απο του χρονου θα ψηφιζω και εγω και θα ειμαστε 86!!)

Ηδη μπορεις να ψηφισεις orck :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδια δεν ηθελα να προσβαλω κανεναν μην ειστε ετοιμη για παρεξηγηση απλως πιστευω οτι οι ψηφοι ειναι λιγοι!

Εαν τωρα καπιοι γραφουν κοτσανες για να ανεβασουν της δημοσιευσεις τους για να ψηφησουν αυτο ειναι θεμα συντονηστων να βγαλουν αυτο το οριο και οχι δικο μου :)

Συγνωμη και παλι εαν προσβαλα κανεναν,ο σκοπος μου ηταν να παροτρηνω μερικους που δεν εχουν ψηφισει :D

Link to comment
Share on other sites

φιλε sotos που ειδες την παρεξηγηση;

απλα βρηκα ευκαιρια να πω και εγω καπου τον "πονο μου"

με ελαφρια διαθεση παντα, ετσι και αλλιως καταφερα και ψηφισα (γιαυτο ειμαστε 86 τωρα )

οι ψηφοι στα φορουμ ετσι ειναι παντα, η μεγαλη πλεοψηφια των μελων απλα θελει να λυσει το προβλημα του και δεν διαβαζει τιποτε αλλο, αυτοι που γραφουν συστηματικα δεν ειναι πανω απο 5%-10% των συνολικων μελων

Συγνωμη ρε παιδια δεν ηθελα να προσβαλω κανεναν μην ειστε ετοιμη για παρεξηγηση απλως πιστευω οτι οι ψηφοι ειναι λιγοι!

Εαν τωρα καπιοι γραφουν κοτσανες για να ανεβασουν της δημοσιευσεις τους για να ψηφησουν αυτο ειναι θεμα συντονηστων να βγαλουν αυτο το οριο και οχι δικο μου :)

Συγνωμη και παλι εαν προσβαλα κανεναν,ο σκοπος μου ηταν να παροτρηνω μερικους που δεν εχουν ψηφισει :D

Link to comment
Share on other sites

Αντε ψηφισε και στον διαγωνισμο θεματικης φωτογραφιας τωρα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...