Jump to content

Tan Rimless Reef


TAN

Recommended Posts

θαναση πραγματικα το ενυδρειο σου ειναι μια ζωγραφια!!ειμαι σιγουρος οτι στο μελλον θα μα δειξεις και θα μας μαθεις πολλα για το πως ειναι ενα πραγματικο reef!

σου ευχομαι τα καλυτερα να το χαιρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Σκίζει από χρώματα. Άψογο μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια...

Link to comment
Share on other sites

γιατι κοροιδευεις τον κοσμο βγαζοντας φωτο την καραντινα σου και οχι το 2μετρο rimless??? φτου φτου τελεια η καραντινα μπραβο θανο!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Θαναση πολυ ομορφος ο κηπος σου με πολυ ομορφη ποικιλια χρωματων κ ζωντανων.!!!! ο Αχιλλεας δεν ? ....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Θαναση πολυ ομορφος ο κηπος σου με πολυ ομορφη ποικιλια χρωματων κ ζωντανων.!!!! ο Αχιλλεας δεν ? ....

Αυτό ήθελα να το ρωτήσω και εγώ!!!

Δεν τον είδα στις τωρινές φώτο!

Link to comment
Share on other sites

Άψογο Θανάση!!!Μπράβο!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδια για τα καλά σας λογια..

Μια χαρά είναι ο Αχιλλέας απλα δεν ήθελε να ποζάρει αλλα θα μου κάτσει σε επόμενο photo update... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι !!!!! :thaman: και κανα βιντεακι Θανο δεν θα μας χαλασει καθολου!!! με μουσικη υποκρουση και τα σχετικα να φτιαχτουμε εντελως!!!

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο φιλαρακο εχει γινει...!!Θελω να το δω κ απο κοντα..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Δυστυχώς χάθηκε το 70% του ενυδρείου και γίνετε αγώνας να κρατηθεί το αλλο 30%.Παρολο τις απίστευτες πατέντες και δικλίδες ασφαλείας η συμφορά δεν μπόρεσε να αποφεύχθη.Όλα θα μπορούσαν να μην πάρουν την άσκημη τροπή που πήραν αν το άτομο που εμπιστεύτηκα τον έλεγχο του ενυδρείου τις 15 μέρες που έλειπα είχε το φιλότιμο να πάει να το δει άλλα δυστυχώς δεν πήγε ποτέ αδειάζοντας με κανονικά.Το iks έσκουζε στο alarm(32.7c) και την ενημέρωση την πείρα από άσχετο γείτονα μου.Η στεναχώρια μου μεγάλη τόσο για τα ζωντανά και πραγματικά ολα κρέμονται σε μια κλωστή καθώς τα νευρά μου ειναι τσατάλια.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πολύ θερμά τους φίλους μου Δημήτρη(dimitrig) και Σταύρο(vrilo) που με βοηθήσανε μεσα σε αυτόν τον χαμό να ξεστήσουμε το ενυδρείο και να μπορέσω να κάνω επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Απολογισμος

sps

95% απωλεια

lps

98% απωλεια

Ψαρια απωλειες

Achilles

Mystery wrasse

Marine betta

και αρκετά μικρά.

Σωθήκανε όλες οι αποίκιες απο τα σπάνια zoanthus ολα τα clams και οι δυο μεγάλες γοργόνειες μαζί με 3 sps και μια acanthastrea

post-3-0-66196300-1345650429_thumb.jpg

post-3-0-94348000-1345650459_thumb.jpg

post-3-0-98441600-1345650478_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.......περαστικα βρε θαναση μου,δυστυχως ολη η γκαντεμια καλοκαιρι μας βρισκει.θα επανελθεις δυνατοτερος και καλυτερος φιλε.καλη δυναμη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πτοουμαστε Θαναση.....ξαναστεινουμε απο την αρχη και περνα να παρεις ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ για να το ξαναφτιαξεις ακομα καλυτερο......

Link to comment
Share on other sites

Ποια γκαντεμια βρε παιδια,εκει μενετε!Για τον αλλον τον φιλοτιμο και προθυμο για προσφορα χομπιστα δεν εχετε να πειτε κατι?Ντροπη...τη αδειασμα ηταν αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Θανάση χαλάρωσε και όλα θα γίνουν τέλεια ξανά,με υπομονή!

Είναι πραγματικά απίστευτη η στεναχώρια όταν χάνεται ένα τέτοιο στολίδι.

Μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν και σε βοήθησαν!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...