Jump to content

Tι Θα Θελατε Να Σας Φερει Φετος Ο Αη Βασιλης ?


Recommended Posts

Αντε να κανουμε λιγο πλακα και να πει ο καθε πικραμενος με τι δωρο θα γελαγε το χειλακι του :D δεκτες και οι χιουμοριστικες απαντησεις.

Εγω θα ηθελα μια hayabusa 1300 , ενα jeep mercedes, ενα κοτερο, ενα εξοχικο στις Σευχελλες...καλα-καλα πλακα κανω ... :bigemo_harabe_net-97:

Βολευομαι με μια nikon d7000 και εναν φακο sigma 150mm macro.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εσένα όχι ο αη βασίλης!Ο θεός ο ίδιος δεν μπορεί να στα φέρει αυτά!

Ενώ τα δικά μου όπως θα δείς είναι εύκολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ θα ήθελα ενα bmw m3 e30 και ενα confederate wraith !!!!

Link to comment
Share on other sites

Εισαι υλιστης βρε..και κακος ανθρωπας !! και γι αυτο ο Αη Βασιλης θα σου φερει παλι ελαφακι. :lookatme:

Link to comment
Share on other sites

ενα σπιτι στο εξωτερικο και μια διφιλη ντουλαπα ( γεματη λεφτα ) μεσα ....

Τα αλλα θα τα παρω μονος μου !!!!

Link to comment
Share on other sites

ενα σπιτι στο εξωτερικο και μια διφιλη ντουλαπα ( γεματη λεφτα ) μεσα ....

Τα αλλα θα τα παρω μονος μου !!!!

Προσεχε τι ευχεσαι !! το εξοχικο μπορει να ειναι στην βομβαρδιζομενη Βηρυττο και η ντουλαπα γεματη με ακυρα στουκας χαρτονομισματα.
Link to comment
Share on other sites

Toν τελευταιο καιρο ευχομαι ολο και περισσοτερο να ειχα ενα τετοιο...........ninja.gif

Να μπορει να το φερει αραγε;biggrin.png

Link to comment
Share on other sites

ενα σπιτι στο εξωτερικο και μια διφιλη ντουλαπα ( γεματη λεφτα ) μεσα ....

Τα αλλα θα τα παρω μονος μου !!!!

Aκριβως αυτο θελω και εγω!

Σε χωρα της σκανδιναβιας η λιγο πιο νοτια!

Link to comment
Share on other sites

Toν τελευταιο καιρο ευχομαι ολο και περισσοτερο να ειχα ενα τετοιο...........ninja.gif

Να μπορει να το φερει αραγε;biggrin.png

Κι εσυ στους "αγανακτησμενους" ε; :ballistic:
Link to comment
Share on other sites

Προσεχε τι ευχεσαι !! το εξοχικο μπορει να ειναι στην βομβαρδιζομενη Βηρυττο και η ντουλαπα γεματη με ακυρα στουκας χαρτονομισματα.

στη Βηρυττο ποιο ευκολα βρισκεις δουλεια απο οτι εδω ... οποτε το μεροκαματο θα βγει οπως και να χει :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε ζητάω τίποτα... Ξέρω τι θα απαντήσει... :bigemo_harabe_net-63:

Link to comment
Share on other sites

Aκριβως αυτο θελω και εγω!

Σε χωρα της σκανδιναβιας η λιγο πιο νοτια!

Αμα ειναι ετσι να ζητησω ενα διωροφο να βολευτουμε και οι 2 Πανο ( μην χαθουμε ) :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι ετσι να ζητησω ενα διωροφο να βολευτουμε και οι 2 Πανο ( μην χαθουμε ) :bigemo_harabe_net-74:

Ναι ναι ναι ναι :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Toν τελευταιο καιρο ευχομαι ολο και περισσοτερο να ειχα ενα τετοιο...........ninja.gif

Να μπορει να το φερει αραγε;biggrin.png

μην ζητας ''ημιμετρα'' Στρατο !!!

Το εργαλειο ειναι ενα ......

http://www.youtube.com/watch?v=Qtzk8HNPzHY

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ναι ναι :D :D :D

κανε υπομονη ενα μηνα και θα σε ενημερωσω για το '' τι πηραμε'' :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Θελετε να σας πω τωρα τι θα παρετε;;;;;;;;;ninja.gif

hysterical.gifhysterical.gif

Μ Α Ρ Τ Υ Ρ Ι Α Ρ Η :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

περα απο την πλακα θα ηθελα εφετος ο αι βασιλης να μου εφερνε δουλεια αν και το βλεπω πιο δυσκολο απο αυτα που ζητησατε εσεις. :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

περα απο την πλακα θα ηθελα εφετος ο αι βασιλης να μου εφερνε δουλεια αν και το βλεπω πιο δυσκολο απο αυτα που ζητησατε εσεις. :bigemo_harabe_net-101:

Πες εαν θες με τι ασχολησε μπας και πεσει στα αυτια μας τιποτα που να σε αφορα ( οσο μπορουμε να βοηθησουμε ) :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ενα σπιτι στο εξωτερικο και μια διφιλη ντουλαπα ( γεματη λεφτα ) μεσα ....

Τα αλλα θα τα παρω μονος μου !!!!

ΤΙ να τα κανεις εσυ ρε τα λεφτα;;;;

Εσυ εισαι μια κινητη τραπεζα!!!!! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

εγω μια ταινια με την μερκελ που τοσο μας τα εχει κανει τσ.....κια και τον αρχοντα τον δικο μας τον γκουσκουνη τυλιγμενο με την γαλανολευκη να της λεει την ατακα "ετσι βεντουζα βεντουζα".(δεν μπορουσα το εβγαλα το εθνικιστικο μου)

υγεια,δουλεια για ολους παιδια, και ενα μεγαλυτερο ενυδρειο απο αυτο που εχω.

προς τους συντονιστες-αν το πιο πανω θεωρειται υβριστικο για το φορουμ παρακαλω να το σβησεται.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Αϊ Βασίλη φέτος θα ήθελα ένα σπίτι σε κάποιο μικρό νησάκι κοντά στον Ειρηνικό ή Ινδικό Ωκεανό να πιάνω μόνος μου όποια ψάρια και κοράλια θέλω για να μην ψαχνομαι δεξιά αριστερά που θα βρώ και ένα ενυδρείο τουλάχιστον δύο τόνων με σύστημα για αλλαγές νερού από την θάλασσα, φυσικά να είχα και ένα σκασμό λεφτά για να μην αγχώνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω ένα μικρό τροπικό νησάκι, κάπου ξεχασμένο που να χωράει ένα αντίσκηνο.... ότι θα είναι γύρω γύρω απ αυτό θα είναι και το ενυδρείο μου.

Α και μια μάσκα να τα βλέπω !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω ένα μικρό τροπικό νησάκι, κάπου ξεχασμένο που να χωράει ένα αντίσκηνο.... ότι θα είναι γύρω γύρω απ αυτό θα είναι και το ενυδρείο μου.

Α και μια μάσκα να τα βλέπω !!!

Eλα...τη μασκα σου τη βρηκα :hysterical:

; swine-flu-funny-mask-12.jpg

Link to comment
Share on other sites

αγιε μου βασιλη φετος δεν θελω τιποτα να μου φερεις μονο θελω να μου πεις τους 5 αριθμους του τζοκερ.

Link to comment
Share on other sites

Πες εαν θες με τι ασχολησε μπας και πεσει στα αυτια μας τιποτα που να σε αφορα ( οσο μπορουμε να βοηθησουμε ) :bigemo_harabe_net-64:

οικοδομος ειμαο(σοβατισματα/βαψιματα).οπως και να εχει να σαι καλα για το ενδιαφερον.

ααα Αγιο Βασιλη οπως θα ερχεσαι φερε και ενα 1000 reef (διαστασεις δεν εχω προβλημα,οπως βολευεσαι) και επειδη δεν παιζουν φραγκα ουτε για αλατι πληρωσε και την δεη για οσο θα λειτουργει.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...