Jump to content

Σβησιμο Αγγελειων


giorgosmarios

Recommended Posts

Εχει συμβει οτι σε καπειες αγγελειες που εχω απαντησει την επομενη μερα βρισκω την απαντηση

να εχει σβιστει.

Αν ειναι εφικτο θα ηθελα καποιος συντονιστης να μου απαντηση.

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε προσεκτικα αυτο που δεν εχεις διαβασει.smile.png

http://www.aquazone....showtopic=54047

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=66957

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ο κανονισμός των αγγελιών που δεν επιτρέπει σχόλια και ερωτήσεις στο θέμα παρά μόνο με π.μ. μεταξύ των ενδιαφερόμενων μερών.

Επίσης η ανανέωση της κάθε αγγελίας πρέπει να γίνεται με την πάροδο 5 ημερών.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις σας.

Δηλαδη η οποια διποτε συνενοηση γινεται αποκλιστηκα και μονο με πμ

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις σας.

Δηλαδη η οποια διποτε συνενοηση γινεται αποκλιστηκα και μονο με πμ

thumbup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και ταπεινα συγνωμη εαν σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites

Το ταπεινά το θεώρησα λίγο ειρωνικό... Anyway δεν με ενδιαφέρει αυτό....

Θα ήθελα να πως όμως τη γνώμη μου σχετικά με τις αγγελίες και τον κανονισμό. Θεωρώ ότι το όριο ενημέρωσης και αλλαγής της αγγελίας 5 ημερών είναι αρκετά μεγάλο, δεδομένου ότι ορισμένα είδη μπορεί να πωληθούν από την πρώτη μέρα και ο χρήστης που έχει βάλει την αγγελία να συνεχίσει να δέχεται μηνύματα από άλλους χρήστες για τα είδη που έχουν ήδη πωληθεί και να πρέπει να απαντάει σε όλους. Μάλλον θα πρέπει να βρεθεί κάποια άλλη φόρμουλα μιας και η κατηγορία των αγγελιών είναι κάτι που ενδιαφέρει όλους, είτε έχουν θαλλασινό, είτε γλυκό, είτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η ευγένεια δε συνεπάγεται με ειρωνεία φίλε dsidir...

Η φόρμουλα έχει βρεθεί και δεν αλλάζει.Για μια ακόμη φορά επαναλαμβάνω οτι είμαστε ενυδρειακό forum και όχι forum αγγελιών.

Όποιος έχει πρόβλημα με αυτό υπάρχει λύση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω προς τι η επιθετικότητα και το συγκεκριμένο ύφος. Και φυσικά έτσι όπως τα έγραψες μόνο ευγένεια δεν κρύβουν τα λόγια σου, αλλά απέραντη ειρωνεία (ειδικά με το τραγικό link που έχεις βάλει), η οποία δεν δικαιολογεί σε καμία περίπτωση το ρόλο που έχεις σε αυτό το φόρουμ. Εγώ απλά διατύπωσα τη γνώμη μου για ένα θέμα που όντως ενδιαφέρει πολλούς και παρέθεσα μια πρόταση, από εκεί και πέρα άλλοι αποφασίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμμία επιθετικότητα,το δικό μου ρόλο τον γνωρίζω,όμως κάποτε πρέπει να καταλάβουν όλοι το ρόλο τους.

Ο ρόλος των μελών είναι να ενδιαφέρονται για μάθηση και μετάδοση πληροφοριών,για έρευνα και αποτύπωση νέων δεδομένων ώστε να πάμε το χόμπι μας ένα βήμα παραπέρα και όχι μόνο για επίτευξη έξυπνων αγορών μέσω αγγελιών και ίσως "εξτρά μεροκάματου" που διακρίνουμε κάποιες φορές.

Δεν απευθύνομαι σε σένα προσωπικά για κανένα λόγο,όμως έχουμε ακούσει πολλές φορές την ίδια πρόταση.Σεβαστή μεν αλλά δεν πρόκειται να υλοποιηθεί.

Φιλικά πάντα. :)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα. Απλά μια πρόταση ήταν. Από εκεί και πέρα, όπως προανέφερα άλλοι αποφασίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα. Απλά μια πρόταση ήταν. Από εκεί και πέρα, όπως προανέφερα άλλοι αποφασίζουν.

Με την ευκαιρια, εγω θα ηθελα να πω οτι πρεπει ολοι να διαβασουν τους κανονισμους για τις αγγελιες γιατι παρατηρω επανειλημμενα το ιδιο πραγμα. Δηλαδη να πηγαινει ο αλλος και να απανταει στην αγγελια και οχι με πμ. Ακομα και μετα απο παρατηρησεις των συντονιστων συνεχιζεται το ιδιο! Αυτο να ξερετε οτι δεν κανει καλο στη λειτουργια του φορουμ γιατι αποροφα παρα πολυ χρονο απο τους συντονιστες στο να κοιτουν και να κανουν παρατηρησεις στις αγγελιες ενω θα ηταν καλητερα να κανουν αλλα πραγματα που θα βοηθουν περισσοτερο το φορουμ μας κανοντας καλητερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αγαπητε συνχομπιστα dsidir δεν θελησα και επουδενη λογο να προσβαλω κανεναν.Ισα ισα πιστευω οτι μερικοι μπορουν να κατανοησουν καποια πραγματα με την πρωτη και μερικοι πρεπει να τους τα υποδιξουν.Οι περισοτεροι εδω στο φορουμ εχουν ασχολιθει περισοτερο η εχουν γνωσεις απο διαφορα αρθρα που εχουν διαβασει η απο εμπειριες δικες τους και μας τα μεταδιδουν απλοχερα.Εμεις σαν καλοι ακροατες πρεπει να τα σεβαστουμε.Αυτο δεν συνεπαγεται ομως οτι ολοι μπορουμε να παρουμε και να δωσουμε γνωσεις απο τις διαφορες η λιγοστες που εχει ο καθενας μας.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. αλλά δεν κατάλαβα γιατί απευθύνεσαι σε εμένα γι' αυτά που λες. :bigemo_harabe_net-123:

Link to comment
Share on other sites

Εαν διαβασεις προσεκτικα αυτα που εγραψα θα καταλαβεις το γιατι. :bigemo_harabe_net-58:

Το θεμα μας στην προκιμενη περιπτοση ειναι ολοι να μπορεσουμε να συνιπαρξουμε σε αυτο το χομπυ.

Θα με ευχαριστουσε ιδιαιτερα εαν η αναφορες μας του ενος προς τον αλλο θα ηταν καθαρα και μονο προς αυτο το υπεροχο κατ εμε χομπυ.

Να παρουμε και να δωσουμε οτι ο καθενας μπορει απο την μερια του.

Σε ευχαριστω που με ακουσες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...