Jump to content

Καινουργιος Στην Παρεα


boner

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους τους φιλους.ειμαι καινουργιος στην παρεα.Ασχολουμαι 20 χρονια με ενυδρεια,αλλα πρωτη φορα με κιχλιδες.Και οπως ειναι φυσικο εχω πολλες αποριες.εχω δυο ενυδρεια ενα 80 λιτρα(στο μαγαζι μου)και ενα 75λιτρα στο σπιτι.Στου σπιτιου εχω ενα ζευγαρι zebra blue,ενα britchardi,ενα pelvicacromis,ενα samurai,ενα pleco και ενα tiger cynodontis.Ειναι πολλα?Στου μαγαζιου εχω 1 αυλωνακαρα 3 convict μικρα 1 samurai και ενα pleco.Καποιος φιλος ας μου δωσει τα φωτα του.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φιλος.Καλως ηρθες.Θα σου δινω κ απο δω τα φωτα μου τωρα.Ειναι κ xenon!

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα σε ολους.φιλε και συμπολεμιστη john θα τα λεμε. :bigemo_harabe_net-66: :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους φιλους.... :bigemo_harabe_net-64: μπορει καποιος να με καθοδηγηση? :bigemo_harabe_net-55:

Link to comment
Share on other sites

:welcome: :welcome: Ναι τα λιτρα σου και στα δυο ενυδρεια ειναι πολυ λιγα για τα ψαρια. Διαβασε αυτο http://www.aquazone.gr/forums/index.php? καιshowtopic=65556 και θα σου λυθουν οι αποροιες.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.Απο τα ψαρακια που εχω το πιο μεγαλο ειναι 9cm.Εχω κανει αρκετες φωλιες με πετρες και προς το παρων δεν εχω προβληματα........Και κινηση υπαρχει στο ενυδρειο(χωρις ευτηχως κυνηγητα)και τα ψαρια τα βλεπω χαλαρα.Θα δουμε στο μελλον.Στου μαγαζιου το μονο προβλημα που εχω ειναι οτι η αυλωνακαρα εχει φαει την ουρα απο ενα συγκεκριμενο convict.!!!Δεν ξερω αν πρεπει να την βγαλω η οχι!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τα θέματα που ανοίγουν στνκατηγοία Καλως ήρθατε, μετά από λίγο καιρό κλειδώνουν, άνοιξε ένα νέο θέμα στην κατηγορία που αφορά τις κιχλίδες (ανάλογα αμερικής ή αφρικής) για να ξεκινήσει κουβεντούλα για ότι σε ενδιαφέρει και σε απασχολεί... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...