Jump to content

Έκτακτη Συνάντηση Στην Θεσσαλονίκη Με Whisky Και Vodka


KokkinosK

Recommended Posts

Μιας και τις τελευταίες φορές στις συνάντηση μας στο La Scala δεν είχα την ευκαιρία να φέρω κάτι χρήσιμο για χάρισμα, ενώ επωφελήθηκα απο την γενναιοδωρία άλλων φίλων, προσφέρω αύριο Παρασκευή στο

Love Casual Living, Εθνικής Αντιστάσεων 16, Βυζάντιο στην Θεσσαλονίκη

2 φιάλες ( μια vodka και μια Whisky, για να είναι όλοι ευχαριστημένοι ) για όσους φίλους επιθυμούν να παρακολουθήσουν τους Ζιώγαλα, Τσακνή και Μιλιώκα.

Δηλώσεις συμμετοχής: εδώ

Ώρα άφιξης: 22:00

Ώρα αναχώρησης : 2:00

ΥΓ

Αν κάποιος mod θέλει να μεταφέρει το θέμα ή μπορεί να βελτιώσει την επικεφαλίδα, ας το κάνει.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε οσοι παρευρεθειτε παιδες.εγω μονο με το ελκυθρο του αι βασιλη μπορω να ερθω απο εδω πανω....

Link to comment
Share on other sites

Να φερω και τα πλατυ μπας και τα παρεις μη πανε χαμενα σε κανα pet shop; :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μαζευόμαστε......

Link to comment
Share on other sites

καλα να περασετε οσοι παρευρεθειτε παιδες.εγω μονο με το ελκυθρο του αι βασιλη μπορω να ερθω απο εδω πανω....

Να έρθω να σε πάρω εγώ. Που να βρίσκουμε έλκυθρο τέτοιες μέρες.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εσείς οι Θεσσαλονικείς είστε πάντα πιο μπροστά από εμάς εδώ κάτω!!

Ζηλεύω!!

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη κινηση Κωστα,

εγω λογο αποστασης δεν θα μπορεσω να ερθω, αλλα ελπιζω να μαζευτειτε καλη παρεα..

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε αν βάλεις τα αεροπορικά, το ξενοδοχείο, το φαγητό και να νοικιάσουμε και κανένα αμαξάκι να κινούμαστε είμαι μέσα.. :wootwoot: :wootwoot: :rasp: :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Μπάμπη μέσα. Να μου πεις μόνον πόσοι θα ανέβετε απο Αθήνα να κανονίσω και καλή παρεα για το βράδυ. :bigemo_harabe_net-148: ..μην μου κρυώσετε κιόλας..... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - KokkinosK
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εσείς οι Θεσσαλονικείς είστε πάντα πιο μπροστά από εμάς εδώ κάτω!!

Ζηλεύω!!

:bowdown:

Να μην ζηλεύεις καθόλου. Η πρόσκληση είναι πανελλαδική. Να οργανώσουμε καμια Πανελλαδική συνάντηση στην Θεσσαλονίκη και υπόσχομαι να ισχύσει και τότε ξανά.

Κ

Έγινε επεξεργασία - KokkinosK
Link to comment
Share on other sites

Κανένας ακόμα απο Θεσσαλονίκη; Περισσότερους Αθηναίους βλέπω... :)

Link to comment
Share on other sites

Άντε Θόδωρε οργάνωσε τους. Μην γίνουμε και ρεζίλι. Ραντεβού στις 22.30 με 23.00 εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Η 1η συγκέντρωση έλαβε αισίως τέλος.

Άντε και την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι να συμπληρώσουμε ομάδα ποδοσφαίρου.

Κ

Link to comment
Share on other sites

Η 1η συγκέντρωση έλαβε αισίως τέλος.

Άντε και την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι να συμπληρώσουμε ομάδα ποδοσφαίρου.

Κ

Τουλαχιστον ρε κωστα ομαδα μπασκετ μαζεψατε; :D

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες έρθει θα παίζαμε ένα μονότερμα τουλάχιστον................Τελικά παίξαμε ατομικό τέννις ανδρών.. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...