Jump to content

Παραμονη Αλλα Εμεις.....


Recommended Posts

Παραμονη ξεπαραμονη αλλα εμεις το χαβα μας βλεπω τα θεματα δεν σταματουν ποτε ερωτας καψουρα τρελη εχουμε ολοι με τα ψαρακια :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-81: :bigemo_harabe_net-81: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: :bigemo_harabe_net-113: .....

Link to comment
Share on other sites

και ανημερα ετσι θα ειμαστε :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους στόλισα και χριστουγεννιάτικο δέντρο στο ενυδρείο.....

Chsistmas%20Tree.jpg

....έτσι λέγεται αυτό το κοράλλι !!!

Link to comment
Share on other sites

και σίγουρα όσοι πήραμε δώρο...

όλο και κάτι θα τους πήραμε :bigemo_harabe_net-146:

καλή χρονιά σε όλους μας με υγεία και

κάθε ατομική και οικογενειακή ευτυχία

Έγινε επεξεργασία - Billias
Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον τη νεα χρονια θα τους κανω δωρο-αντικατασταση το ηλεκτρονικο μπαλλαστ που ψαχνω και δεν μπορεσα ακομη να βρω...

καλη χρονια σε ολους τους τρελαμενους!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραμονή μεν αλλά Σάββατο δε, και η εβδομαδιαία ρουτίνα δεν μπορεί να περιμένει. Οπότε δίπλα από το δέντρο, και το βαρελάκι προετοιμασίας μαζί με τους κουβάδες και τα σύνεργα. :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Ή αλλαγές νερού πρωί πρωί με τον καφέ δίπλα στον κουβά και το αντιχλώριο :)

Link to comment
Share on other sites

Παραμονή μεν αλλά Σάββατο δε, και η εβδομαδιαία ρουτίνα δεν μπορεί να περιμένει. Οπότε δίπλα από το δέντρο, και το βαρελάκι προετοιμασίας μαζί με τους κουβάδες και τα σύνεργα. :bigemo_harabe_net-82:

Ή αλλαγές νερού πρωί πρωί με τον καφέ δίπλα στον κουβά και το αντιχλώριο :)

+1 :P

Link to comment
Share on other sites

η καψουρα ειναι 24 ωρες το 24ωρο!!! καλη προτοχρονια να εχουμε και σας ευχομαι ολοψυχα υγεια σε σας και στης οικογενειες σας! και φυσικα στα ζωντανα σος!

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυτη η κριση μας εχει γονατιση, ελπιζω και ευχομαι σε ολους να μπορεσουμε να συντηρησουμε για ακομα ενα χρονο το αγαπημενο μας χομπυ.

Χρονια πολλα σε ολους και καλη δυναμη .

Link to comment
Share on other sites

Αν και πέρασα μεγάλη στεναχώρια αυτές τις μέρες με τον θάνατο των ζωντανών μου μετά το καταραμένο ick συνεχίζω την καψούρα που έχω τόσα χρόνια χωρίς να κοιτάω πίσω, καλή χρονιά να έχουμε με υγεία για εμάς, τις οκογένειες μας και φυσικά τα ζωντανά μας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...