Jump to content

ΨΑΡΙΑ..... ΡΟΜΠΟΤ


Recommended Posts

Γνωρίζατε την ύπαρξη ψαριών ρομπότ;;; :rolleyes:

Λοιπόν ναι υπάρχουν!!!!!

Πρόσφατα διάβαζα σε μια εφημερίδα πως μια δεξαμενή του ενυδρείου του Λονδίνου φιλοξενεί έναν κυπρίνο ρομπότ, ο οποίος δημιουργήθηκε μετά από τριετής προσπάθειες των τεχνικών του πανεπιστημίου του Εσεξ. Οι ειδικοί υποστηρίζουν πως με αυτήν την τεχνολογία μπορούν να φτιάξουν στο μέλλον πολλά ανάλογα όντα, τα οποία θα χρησιμοποιηθούν για εξερεύνηση σε μεγάλα βάθη, για εντοπισμό διαρροών από υποθαλάσσιους σωλήνες και αντλίες, αλλά και για αποστολές.... κατασκοπείας. Ο συγκεκριμένος κυπρίνος μπορεί να αποφεύγει κάθε είδους εμπόδια και οι ερευνητές πλέον προσπαθούν να φτιάξουν παρόμοια ψάρια!!!

Να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.... :)  :rolleyes:

2669[/snapback]

Εγω Θαναση μου ξερω τι να πω! Αγγελικη, που μπορω να παραγγειλω δυο τρια να καθαριζουν το υποστρωμα στο ενυδρειο? Δυομισυ ωρες εφαγα, τωρα τελειωσα και εκανα μονο το μισο!!! Αν τα βγαζουνε και σε γατακια, εκτος απο κυπρινους, ειμαι πασας στα Γιαννενα.....

Link to comment
Share on other sites

Εισαι απιστευτη!!! :):rolleyes::D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι θα επικοινωνίσω μαζί τους να σου κάνω μια παραγγελιά σε γατάκια :)

Πόσα ακριβώς θέλεις;; :rolleyes::D:D

Link to comment
Share on other sites

Μαρινάκι θα επικοινωνίσω μαζί τους να σου κάνω μια παραγγελιά σε γατάκια :D

Πόσα ακριβώς θέλεις;; :blink:  :blink:  :blink:

2788[/snapback]

Ααααααααααχχχχχχχχ :) Πως θαθελα να ειχα ενα, και δυο, και τρια και τεσσερα γατιαααααααααααααααα :rolleyes:

Τι λενε ρε παιδια στους αρχαριους για στοκαρισμα ενυδρειου, 4 λιτρα νερο για καθε ενα εκατοστο ψαρι ετσι? Εγω να βαλω 4 ρομποτακια, το καθενα για 300 λιτρα νερο καλα δεν ειναι? :D:D:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά!!!! Κυρία με τα όλα σου σε βρίσκω :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...