Jump to content

1Ος Διαγωνισμός Δίσκων Στην Ελλάδα .....;!!!!


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

ζητω συγγνωμη αν και εφοσον εθιξα καποιον........εννοουσα τον νινταλ!!!

O Νινταλ ειναι ο λογος που εγινε αυτος ο διαγωνισμος.

Για μενα ειναι ο μεντορας του Ελληνικου διαγωνισμου δισκων που πραγματοποιηθηκε με απολυτη επιτυχια.

Για ποιο λογο αν ζητησεις συγγνωμη. Μια χαρα τα λες.

κ παλι απλετος σεβασμος κ σε σενα αλλα κ στον νινταλ!!

Να σαι καλα

φιλικα παντα

σακης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυο ατομα που στηριξαν τον διαγωνισμο ο καθενας απο το δικο του μετεριζι ειναι ο νινταλ και ο μιχαλης ο πικης.....

Πολλα μπραβο στο νινταλ γιατι με χρονο χρημα και επιθυμια υλοποιησε κατι τετοιο...που σεκαιρους κρισεις που ζουμε ειναιδυσκολο να υλοποιηθει...ηταν μια γιορτη γιατο χωρο του ενυδρειου και ετσι και μονο πρεπει να μεινει!!!!!

Πραγματικα ειναι ατυχεις οσοι δεν το εζησαν ολο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και η σειρα μου για καποιες φωτο λιγο χαμηλης ποιοτητας λογω του οτι ειναι απο κινητο......

Εδω ο heiko ριχνει το ψαρι του Rebelou στο ενυδρειο μετα απο προσαρμογη 8 λεπτων.....

post-20302-0-78432500-1349790086_thumb.jpgpost-20302-0-55785000-1349790097_thumb.jpgpost-20302-0-86919000-1349790107_thumb.jpg

Εδω ο ΚΥΡΙΟΣ Birol και ο rebelos εχουν δισκοσυζητηση

post-20302-0-26865700-1349790731_thumb.jpg

Νινταλ,Γουλιελμος και Αρης και ενας κακος χαμος κατα τη διαρκεια των ετοιμασιων.....

post-20302-0-27567300-1349790959_thumb.jpgpost-20302-0-23892700-1349790950_thumb.jpg

Και η δευτερη θεση στην κατηγορια open το ψαρι του rebelou απο δικη του εκτροφη.....

post-20302-0-58936000-1349791157_thumb.jpgpost-20302-0-37983000-1349791149_thumb.jpgpost-20302-0-40385700-1349791141_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ο διαγωνισμος ηταν τελειος και η εμπειρια τρομερη την επομενη φορα να εχουμε περισσοτερες συμμετοχες οσο για τον διοργανωτη nidal αξιος μπραβο και ενα μεγαλο ευχαριστω που οταν χρειαστικα κατα την διαρκεια τις γνωσεις του τον χρονο του και την βοηθεια του ηταν παρων!!!!

επισης ενα ευχαριστω στο ΤΑΝ,EBENO που με βοηθισαν(αν δεν ηταν και δυο τους δεν θα ειχα συμμετοχη)

στα παιδια που σημμετιχαν και αυτα διοτι ο ενας βοηθουσε τον αλλον και την κοπελα μου την χρυσα που ηταν διπλα μου και με στηριξε

υγ. επισης και ενα ευχαριστω και στην Αννα που εκανε χρεη μεταφραστη συν και τι βοηθεια τις που ειχα και σε αλλα θεματα που προεκυψαν..

Άτομα με το ήθος, την θέληση και το μεράκι σου μόνο μπροστά μπορούν να πάνε αυτό το χόμπι!

Εμείς σε ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεταφραση δεν ξανακανω... κανονισε :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεταφραση δεν ξανακανω... κανονισε :D

μου το ειπες πολλες φορες και στην εκθεση αλλα δεν επιασε οπως και την δημοσιογραφο εκανες και εκει ειπες δεν το ξανακανω και το εκανες

οποτε αφου δεν πιανουν τα λογια σου γιατι προκαλεις???? κοιτα να μαθεις και αλλη γλωσσα μην πιαστουμε αδιαβαστη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους όσους συνέβαλαν για να γίνει αυτος ο διαγωνισμος πραγματικότητα. Μακάρι να γίνουν ακόμα περισσότεροι στο μέλλον. Συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές που προσπάθησαν σκληρά, αλλά και σε όσους πήραν μέρος απλά για την χαρά της συμμετοχής.

:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ReBelos

Σε παρακαλώ πολύ να ηρεμήσεις. Εδώ δεν είναι χώρος για αντιπαραθέσεις αλλά ανταλλαγή απόψεων.

Το θέμα ξανακαθαρίστηκε, και παρακαλώ πολύ να μείνει καθαρό.

Εχετε μπερδευτει μου φαινεται.Εδω δεν ειναι εταιρεια σας να μπαινετε οποτε γουσταρετε σα διευθυνταδες και να σβηνετε ποστ.

Και στο λεω εγω που εκανα και το πρωτο βημα αποκαταστασης σχεσεων.Αλλα το εξελαβες ως αδυναμια μαλλον,οποτε ας προσεχες.

Let the fight begin!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι δυνατόν ένα τόσο ωραίο θέμα... μια τόσο ωραία εκδήλωση που θα έπρεπε να είμαστε όλοι μια παρέα και να το χαιρόμαστε όλοι μαζί, να καταλήγει σε καβγάδες και αντιπαραθέσεις... ειλικρινά ρε παιδιά δεν καταλαβαίνω τι έχετε να χωρίσετε !!!

Link to comment
Share on other sites

χαλατε το θεμα με την αντιπαραθεση σας σεβαστειτε τους μη γνωριζοντες

Αγαπητε φιλε εχεις απολυτο δικιο.Μονο που καποιοι αλλοι χαλασαν το θεμα πριν απο μενα.Παρ'ολα αυτα σου ζητω προσωπικα συγνωμη.

Πως είναι δυνατόν ένα τόσο ωραίο θέμα... μια τόσο ωραία εκδήλωση που θα έπρεπε να είμαστε όλοι μια παρέα και να το χαιρόμαστε όλοι μαζί, να καταλήγει σε καβγάδες και αντιπαραθέσεις... ειλικρινά ρε παιδιά δεν καταλαβαίνω τι έχετε να χωρίσετε !!!

Φιλε μου Βαγγελη..............Το μονο που θα σου πω ειναι πως ειναι κακο να εχεις την εξουσια και να κανεις επιδειξη δυναμης.(δεν αναφερομαι σε σενα).

Και σταματω εδω.Ειχα μερες να γραψω,αλλα εδω δεν αντεξα!!!

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

προφανως φιλε αιολος δεν γνωριζουν τι εστι γενικα η εννοια χομπυ..ευγενης αμιλλα... ευγενεια δυστυχως

λυπαμαι που εχουμε τετοιοες αντιπραθεσεις απο νοημονες ανθρωπους

Έγινε επεξεργασία - mathaios81
Link to comment
Share on other sites

προφανως φιλε αιολος δεν γνωριζουν τι εστι γενικα η εννοια χομπυ..ευγενης αμιλλα... ευγενεια δυστυχως

λυπαμαι που εχουμε τετοιοες αντιπραθεσεις απο νοημονες ανθρωπους

Για ποιους μιλας φιλε μου ?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσπάθεια και αναβάθμιση του χόμπι στην χώρα.Συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες στους νικητές του διαγωνισμού και στους διοργανωτές.Την επόμενη φορά θα έρθω με τον Κόκκινο...αγκαζέ.

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντως επειδη με καποιους εδω μεσα το θεμα σκιστηκε ας συνεχισουμε οπως πρεπει ....

Παμε παλι απο εκει που μειναμε. Δηλαδη τα ευχαριστηρια μας στο φιλο και καταστηματαρχη και διοργανωτη Νινταλ για την αψογη διοργανωση...

Σας αφηνω την συνεχεια σε εσας..... Ακουω τις εντυπωσεις σας απο τον διαγωνισμο.

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια????

Ημουν εκει ολες τις μερες και ειδα πως οι μηχανες σας τραβουσαν σαν τρελες......

Που ειναι οι φωτο????

Πρεπει να δουν και τα παιδια απο την υπολοιπη Ελλαδα που δεν μπορεσαν να ερθουν πως περασαμε.....

Για παμε οι φωτογραφοι......

Link to comment
Share on other sites

Ανκαι έγραψα πιο πάνω να επαναλάβω οτι ο διαγωνισμός ήταν εξαιρετικός όχι μόνο από θέμα οργάνωσης -χίλα ευχαριστήρια και μπράβο στον Νιντάλ- αλλά και από θέμα ποιότητας ψαριών αλλά και ενυδρείων.Πράγματι άξιζε τον κόπο κάποιος να έιναι παρόν.Προσωπικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και ήδη μέσα στο μυαλό μου σκέφτομαι τι θα μπορούσα να φτιάξω την επόμενη φορά.Νέες γνωριμίες με ανθρώπους που τους ήξερα απλά πίσω από ενα nickname αλλά και γνωριμίες με ανθρώπους από το εξωτερικό.

Δεν θέλω να πω άλλα απλά η εμπερία ήταν πολύτιμη ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ λοιπόν στους ΝΙΚΗΤΕΣ ,συγχαρητήρια σε όλους που έλαβαν μέρος ,ενα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο Νιντάλ αλλά και στα παιδιά που τον βοήθησαν, ενα ευχαριστώ στους τρείς διεθνείς κριτές Κύριους Bleher,Birol και Ταν και βέβαια συγχαρητήρια και ευχαριστήρια στους Σπόνσορες αυτού του εξαιρετικού Διαγωνισμού αλλά και συνάντησης ανθρώπων και με κοινό ενδιαφέρον.

Αγαπητοί φίλοι πάντα τέτοια νάχουμε :)

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Ανκαι έγραψα πιο πάνω να επαναλάβω οτι ο διαγωνισμός ήταν εξαιρετικός όχι μόνο από θέμα οργάνωσης -χίλα ευχαριστήρια και μπράβο στον Νιντάλ- αλλά και από θέμα ποιότητας ψαριών αλλά και ενυδρείων.Πράγματι άξιζε τον κόπο κάποιος να έιναι παρόν.Προσωπικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και ήδη μέσα στο μυαλό μου σκέφτομαι τι θα μπορούσα να φτιάξω την επόμενη φορά.Νέες γνωριμίες με ανθρώπους που τους ήξερα απλά πίσω από ενα nickname αλλά και γνωριμίες με ανθρώπους από το εξωτερικό.

Δεν θέλω να πω αλλά απλά η εμπερία ήταν πολύτιμη ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ λοιπόν στους ΝΙΚΗΤΕΣ ,συγχαρητήρια σε όλους που έλαβαν μέρος ,ενα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο Νιντάλ αλλά και στα παιδιά που τον βοήθησαν, ενα ευχαριστώ στους τρείς διεθνείς κριτές Κύριους Bleher,Birol και Ταν και βέβαια συγχαρητήρια και ευχαριστήρια στους Σπόνσορες αυτού του εξαιρετικού Διαγωνισμού αλλά και συνάντησης ανθρώπων και με κοινό ενδιαφέρον.

Αγαπητοί φίλοι πάντα τέτοια νάχουμε :)

:thaman:

Link to comment
Share on other sites

Ανκαι έγραψα πιο πάνω να επαναλάβω οτι ο διαγωνισμός ήταν εξαιρετικός όχι μόνο από θέμα οργάνωσης -χίλα ευχαριστήρια και μπράβο στον Νιντάλ- αλλά και από θέμα ποιότητας ψαριών αλλά και ενυδρείων.Πράγματι άξιζε τον κόπο κάποιος να έιναι παρόν.Προσωπικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και ήδη μέσα στο μυαλό μου σκέφτομαι τι θα μπορούσα να φτιάξω την επόμενη φορά.Νέες γνωριμίες με ανθρώπους που τους ήξερα απλά πίσω από ενα nickname αλλά και γνωριμίες με ανθρώπους από το εξωτερικό.

Δεν θέλω να πω άλλα απλά η εμπερία ήταν πολύτιμη ,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ λοιπόν στους ΝΙΚΗΤΕΣ ,συγχαρητήρια σε όλους που έλαβαν μέρος ,ενα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο Νιντάλ αλλά και στα παιδιά που τον βοήθησαν, ενα ευχαριστώ στους τρείς διεθνείς κριτές Κύριους Bleher,Birol και Ταν και βέβαια συγχαρητήρια και ευχαριστήρια στους Σπόνσορες αυτού του εξαιρετικού Διαγωνισμού αλλά και συνάντησης ανθρώπων και με κοινό ενδιαφέρον.

Αγαπητοί φίλοι πάντα τέτοια νάχουμε :)

Πολυ σωστο σε βρισκω γιατρε μου..... :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντως επειδη με καποιους εδω μεσα το θεμα σκιστηκε ας συνεχισουμε οπως πρεπει ....

:thumbup:

Ανκαι έγραψα πιο πάνω να επαναλάβω οτι ο διαγωνισμός ήταν εξαιρετικός όχι μόνο από θέμα οργάνωσης -χίλα ευχαριστήρια και μπράβο στον Νιντάλ- αλλά και από θέμα ποιότητας ψαριών αλλά και ενυδρείων.Πράγματι άξιζε τον κόπο κάποιος να έιναι παρόν.Προσωπικά το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ και ήδη μέσα στο μυαλό μου σκέφτομαι τι θα μπορούσα να φτιάξω την επόμενη φορά.Νέες γνωριμίες με ανθρώπους που τους ήξερα απλά πίσω από ενα nickname αλλά και γνωριμίες με ανθρώπους από το εξωτερικό.

Με λιγες λεξεις ειπες σημαντικα πραγματα Σωκρατη.

Να σταθω επισης στην καλη κατασταση των δισκων,και δεν αναφερομαι στους ιδιοκτητες,αλλα στο γεγονος οτι ηταν πολυ ανετοι στον χωρο τους,χωρις φοβο πχ,που ειχαμε δει σε διαγωνισμους του εξωτερικου.

Στα + οι σκεψεις απλων ατομων μπροστα απο τα βιοτοπικα ενυδρεια,οπου ειδαν μια σωστη εικονα ενυδρειου,περα απο τα καραβια και τα πλαστικα διακοσμητικα.Τροφη για σκεψη για αρχαριους και ασχετους,αλλα τροφη συζητησης για τους εμπειροτερους.

Με το καλο και στο μελλον ξανα

:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Στρατο.

Στο 0:43 μπορειτε να δειτε τις συσπασεις του σωματος του ψαριου για να προσελκυσει τον αρσενικο απο το διπλα ενυδρειο.....

Link to comment
Share on other sites

Επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στο ΑΖ για την τιμη που μου εκανε να βιντεοσκοπησει μια μινι συνεντευξη μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...