Jump to content

1Ος Διαγωνισμός Δίσκων Στην Ελλάδα .....;!!!!


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Ευχαριστω Στρατο.

Στο 0:43 μπορειτε να δειτε τις συσπασεις του σωματος του ψαριου για να προσελκυσει τον αρσενικο απο το διπλα ενυδρειο.....

Δεν κάθεται φρόνιμο....Κακή διαπαιδαγώγηση!

:bigemo_harabe_net-131:

Συγχαρητήρια Νίκο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 275
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειχε και τα τραγελαφικα του ο διαγωνισμος.Καποιος ετρεχε να βαλει τελευταια στιγμη το ονομα του σε καποιο ενυδρειο του διαγωνισμου;

Κατι τετοιο ακουσα :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ειχε και τα τραγελαφικα του ο διαγωνισμος.Καποιος ετρεχε να βαλει τελευταια στιγμη το ονομα του σε καποιο ενυδρειο του διαγωνισμου;

Κατι τετοιο ακουσα :hysterical:

Ε ? Δισκος ? Ποτε εγινε αυτο ?

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

το καλο ηταν με δυο γιαγιαδες οταν ο νινταλ εστηνε τα κυπελα και την μικροφωνικη ειχε φερει και τις σακουλες μετα δωρα τσουπ

παιρνανε δυο γιαγιαδες παιρνουν απο 2 σακουλες η καθε μια στο χερι της προλαβε ο νινταλ 10 μετρα παρακατω στην καφετερια γυριζοντας ελεγε επι πενταλετπου ημαρτον

Link to comment
Share on other sites

Ε ? Δισκος ? Ποτε εγινε αυτο ?

δηλαδη τι εκανε? εβαλε το ονομα του σε ηδη υπαρχον ενυδρειο διακριθεντα...?

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα τραγελαφικο ηταν αποτι ακουσα καποιος να ρωταει που ειναι οι τιμες των ψαριων... Το περασε για πετσοπ

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι εκανε? εβαλε το ονομα του σε ηδη υπαρχον ενυδρειο διακριθεντα...?

και εγω ρωταω δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

πιο τραγελαφικο απο αυτο δεν εχει ...

εγω το ενυδρειο που ηταν το ψαρι μου το πληρωσα στον νινταλ και το πηρα σπιτι μου ... εβαλα και τους κριτες εναν εναν να υπογραψει.... αγορασα και ενα φιλτρο τυπου καταρακτη απο ενα περιπτερο στην εκθεση που ηταν διπλα στα ερπετα ετοιμο το ενυδρειο για τα γκαπυ... τομ heiko δεν το προλαβα την ειχε κανει...

post-17014-0-92454200-1349820534_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - mathaios81
Link to comment
Share on other sites

πιο τραγελαφικο απο αυτο δεν εχει ...

εγω το ενυδρειο που ηταν το ψαρι μου το πληρωσα στον νινταλ και το πηρα σπιτι μου ... εβαλα και τους κριτες εναν εναν να υπογραψει.... αγορασα και ενα φιλτρο τυπου καταρακτη απο ενα περιπτερο στην εκθεση που ηταν διπλα στα ερπετα ετοιμο το ενυδρειο για τα γκαπυ... τομ heiko δεν το προλαβα την ειχε κανει...

Τραγελαφικο;;Το καλυτερο αναμνηστικο φιλε

Link to comment
Share on other sites

Ειχε και τα τραγελαφικα του ο διαγωνισμος.Καποιος ετρεχε να βαλει τελευταια στιγμη το ονομα του σε καποιο ενυδρειο του διαγωνισμου;

Κατι τετοιο ακουσα :hysterical:

δηλαδη????

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το ανεφερε ο Ματθαιος σας ενημερωνω σημερα που περασα απο το Νινταλ (Animal Station) οτι τα ενυδρεια του διαγωνισμου πωλουνται σε τιμη κοστους πολυ χαμηλη..... Προλαβετε. Μεχρι και σε αυτο ο Νινταλ ηταν κυριος.

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι και πως ρε παιδια.Εκει ακουσα κατι παιδια που το σχολιαζαν και γελουσαν :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι και πως ρε παιδια.Εκει ακουσα κατι παιδια που το σχολιαζαν και γελουσαν :)

δεν καταλαβα δεν πειραζει...

εγω το πηρα 20 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Στρατο.

Στο 0:43 μπορειτε να δειτε τις συσπασεις του σωματος του ψαριου για να προσελκυσει τον αρσενικο απο το διπλα ενυδρειο.....

απίστευτο!!!!!!! respect και σε σενα φιλε μου αλλα φυσικα και σε αυτον που φροντισε για τις συνθήκες ωστε το ψαρι να κανει τα "κολπα" του!

:thaman: :thaman:

Link to comment
Share on other sites

απίστευτο!!!!!!! respect και σε σενα φιλε μου αλλα φυσικα και σε αυτον που φροντισε για τις συνθήκες ωστε το ψαρι να κανει τα "κολπα" του!

:thaman: :thaman:

Σε ευχαριστω. Δες το timeline

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=77263&view=findpost&p=706155

Link to comment
Share on other sites

πιο τραγελαφικο απο αυτο δεν εχει ...

εγω το ενυδρειο που ηταν το ψαρι μου το πληρωσα στον νινταλ και το πηρα σπιτι μου ... εβαλα και τους κριτες εναν εναν να υπογραψει.... αγορασα και ενα φιλτρο τυπου καταρακτη απο ενα περιπτερο στην εκθεση που ηταν διπλα στα ερπετα ετοιμο το ενυδρειο για τα γκαπυ... τομ heiko δεν το προλαβα την ειχε κανει...

την εξυπνοτερη κινηση εκανες φιλε μου!!! καλυτερο αναμνηστικο δεν εχει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξέφρασε κανείς όμως την απορία,πως τα ενυδρεία ήταν έτοιμα να δεχθούν ψάρια και να τα διατηρήσουν άψογα.... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω. Δες το timeline

http://www.aquazone....ndpost&p=706155

το ειδα και μου επεσε το σαγονι!!!

και ασε τους αλλους να παλευουν χρονια για να γουσταρουν οι δισκοι τους!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

πραγματικα οσοι παραβρεθηκαν εκει, με την συμβολή ολων σας(οργανωτές, συμμετέχοντες κ.τ.λ.), παρακολουθησαν μαθημα στο καλύτερο σχολειο!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξέφρασε κανείς όμως την απορία,πως τα ενυδρεία ήταν έτοιμα να δεχθούν ψάρια και να τα διατηρήσουν άψογα.... :bigemo_harabe_net-134:

την εκφραζω εγω τωρα!!!!!!!!!αν ειναι σε 8 λεπτα να γινεται προσαρμογή δισκων, τα υπολοιπα ψαρια τα πεταμε απ'τα 2 μετρα μπλουμ? χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και μου επεσε το σαγονι!!!

και ασε τους αλλους να παλευουν χρονια για να γουσταρουν οι δισκοι τους!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

πραγματικα οσοι παραβρεθηκαν εκει, με την συμβολή ολων σας(οργανωτές, συμμετέχοντες κ.τ.λ.), παρακολουθησαν μαθημα στο καλύτερο σχολειο!!

Δεν χρειαζεται να παλεψεις με τον δισκο σου για να γουσταρει.

Απο την στιγμη που το ψαρι εχει μαθει αν ειναι κοινωνικο και το περιβαλον που θα το βαλεις ειναι απο θεμα συνθηκων το ιδιο με αυτο που ειχες προσαρμοσει το ψαρι πριν τον διαγωνισμο δεν εχεις κανενα λογο να φοβασαι τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ενα τεραστιο μπραβο στον Νινταλ,που ετρεξε και εγινε κομματια ωστε να ειναι ολα οσο το δυνατον καλυτερα γινεται!!!

Και σε ολο το team που τον βοηθησε

:)

Link to comment
Share on other sites

την εκφραζω εγω τωρα!!!!!!!!!αν ειναι σε 8 λεπτα να γινεται προσαρμογή δισκων, τα υπολοιπα ψαρια τα πεταμε απ'τα 2 μετρα μπλουμ? χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

αυτο που εγινε με το δικο μου ψαρι δεν ειναι ο νομος στην προσαρμογη.

Απλα δεν μου πηγαινε να πω στο Bleher "Στασου τι κανεις εκει δεν ξερεις τι σου γινεται σταματα"

Και αποδειχτηκε οτι εκανε το magic touch που λενε.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...