Jump to content

Διαγωνισμός Φωτογραφίας Αφρικής!


manos23

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους τους Αφρικανους! Ο διαγωνισμός δεν έχει να κάνει με το στήσιμο του ενυδρείου η με τον εξοπλισμό που το υποστηρίζει έχει να κάνει με την φωτογράφηση τον ζωντανόν που φιλοξενούμε μέσα! Κριτήρια είναι τα χρώματα που έχουν αποδώσει τα ζωντανά μας στην φωτογραφία συμπεριφορά π.χ σε ένα ερωτικό στιγμιότυπα η μία προστατευτική μαμα με τα μωρά τις! Η συμμετοχή θα έχει διάρκεια ένα μήνα και θα ξεκινήσει 18/1/2013 έως 18/2/2013 ο κάθε υποψήφιος του διαγωνισμού έχει δίκαιομα να ανεβάσει μέχρι 3 φωτογραφίες. Δίκαιομα ψήφου θα έχουν όλοι εκτός από τους υποψήφιους! Ο νικητής θα κερδίσει εκτός από την εμπειρία και μία Diy πλάτη για το ενυδρείο του η οποία θα κατασκευαστεί από την Diy ομάδα τις Σκυδρας σύμφωνα με τις διαστάσεις του ενυδρείου του νικητή.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραματα.

Παω να ψαξω τις φωτο μου :)

Κατάλαβα ... τι να βάλουμε εμείς οι καημένοι ...! :P

Link to comment
Share on other sites

Ολο το εγχειρημα γινεται στα πλαισια μια κουβεντας που ειχαμε με τα παιδια της Σκυδρας, που πολυ ωραια παραθεσε ο Σταθης Adlib εδω. Επισης πιστευουμε πως ετσι θα βοηθηθουνε και οι ομαδες που συντασουν τα προφιλ των ψαριων για να αντλησουν τις πολυτιμες για αυτους εικονες!

Στο θεμα μας λοιπον για το μεγαλο νηκητη μια ιδεα του τι θα παρει!

Δειγματα της πλατης:

IMG_5630_zps9ec3c3cc.jpg

IMG_6176_zps8e8d82bf.jpg

Ελα κοσμε για να δουμε ψαρουκλες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα ... τι να βάλουμε εμείς οι καημένοι ...! :P

Kρίμα και δεν το έχω με την φωτό γενικά.

δεν θελουμε ηττοπαθειες!! μεσα στις επομενες μερες θα δωσω tips για να βγαλετε με τις απλες μηχανες φοβερες φωτογραφιες!

Link to comment
Share on other sites

ελα οι αφρικανοι να τινάξουμε την μπάγκα στον αερα!!! και υποψιν παιδες... η συμμετοχη ειναι που μετραει!!!! μην σκατε για τις φωτογραφιες αν ειναι καλες ή οχι, ανεβαστε πραμμα να γουσταρουμε!!!!!!!!!!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά... τέτοια βραβεία/δώρα είναι πιο σημαντικά από ένα απλό αντικείμενο εξοπλισμού

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πραγματικά εσας τα Σκυδροπουλα σας χαίρομαι…. αλά δεν σας λέω πολλά γιατί το παίρνεται και επάνω σας…. :bigemo_harabe_net-126:

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πραγματικά εσας τα Σκυδροπουλα σας χαίρομαι…. αλά δεν σας λέω πολλά γιατί το παίρνεται και επάνω σας…. :bigemo_harabe_net-126:

ποιοι εμεις?? ιδεα σου...image007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 ωραίες φωτογραφίες μεχρι στιγμής αλλη μια και ειναι έτοιμος!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 ωραίες φωτογραφίες μεχρι στιγμής αλλη μια και ειναι έτοιμος!!

Άντε με το κάλο! Περιμένουμε πως και πως! Έλα σιγά σιγά και οι υπόλοιποι!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια.Δε θα ανοιχτει θεμα για την ψηφοφορια;Που θα ποσταριστουν οι φωτογραφιες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορειτε να βαλετε τις συμμετοχες σας-φωτογραφιες εδω.

Θα παρακαλουσα τους συντονιστές να καρφιτσώσουν και αυτο το θεμα ετσι ωστε να ειναι ευκολοευρετο..

Link to comment
Share on other sites

Μην το παιδευτε ρε σεις... αφού το έπαθλο θα πάει στον Rythor. :) :)

Αχαχαχαχαχ!!! μα εγω δεν συμμετεχω...τι θα παρω δωρο την πλατη που θα φτιαξω..δεν λεει!

:bigemo_harabe_net-58:

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν συμμετεχεις εσυ τοτε λοιπον....Καλή επιτυχία σε όλους !! Έχετε πολλές πιθανότητες!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω αφρικανικο ενυδρειο τωρα δεν εχω.Αυτο που θελω ομως ειναι να ανεβει η κατηγορια.Κι αυτη η κινηση των παιδιων ειναι ενα βημα.

Ποσταρετε φωτο λοιπον :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω αφρικανικο ενυδρειο τωρα δεν εχω.Αυτο που θελω ομως ειναι να ανεβει η κατηγορια.Κι αυτη η κινηση των παιδιων ειναι ενα βημα.

Ποσταρετε φωτο λοιπον :)

δεν υπαρχει θεμα απο την στιγμη που ειναι τραβηγμενες απο σενα! ειπαμε διαγωνισμος φωτογραφιας ειναι οχι ενυδρειου! ;)

Έγινε επεξεργασία - Rythor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...