Jump to content

Κυριακή 16/6 Θεσσαλονίκη - Οργάνωση Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

Καταληξτε εσεις ποια μέρα κάθε μήνα θα γίνεται κ μην ανησυχείτε.... θα κανονισω να λειπω... :D

:bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Καταληξτε εσεις ποια μέρα κάθε μήνα θα γίνεται κ μην ανησυχείτε.... θα κανονισω να λειπω... :D

Γιάννη εμείς θα πηγαίνουμε μετά το κουβάλημα στο τραπέζι.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη εμείς θα πηγαίνουμε μετά το κουβάλημα στο τραπέζι.

Εσυ θα πηγαίνεις 2 ωρες πιο νωρις να προσέχεις τα αδεια τραπεζια .... :D

Link to comment
Share on other sites

Άσε μην μου το θυμίζεις γιατί :bigemo_harabe_net-86: :bigemo_harabe_net-86: γυναίκα δεν με έκανε να περιμένω τόσο και την πάτησα απο το aquazone, όλα καλά όμως.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ το κυρτό ενυδρείο του Βαλεντίνου ανταγωνίζεται με την κοιλιά του Klaz.... το ποιος είναι νικητής δεν θέλει ρώτημα.. (και είναι πριν το φαγητό)

Γιατι το γυρισατε αναποδα το ενυδρειακι μου!? Γιατιιιιι?? χαχαχαχαχα! Γελουσα μονος μου οταν ειδα την φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ η Ίνα διαλέγει κοράλλι.....

971454_475226382556584_1659306888_n.jpg

Αλλά πριν το πάρει το δοκιμάζει κιόλας.. !!!

1010449_475226345889921_739560123_n.jpg

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

χα χα :bigemo_harabe_net-74: τα δοκιμασα και ηταν το κατι αλο!!!!

και εσυ βαγγελη? κολισες το μιθκροβιο του "κυρ.πιραχτιρη"απο τα παλικαρια της παρεας? :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτή ήταν η παράξενη γεύση στο ποτήρι μου???

Κυρία μου, άλλη φορά λένε στον άλλον ότι έπλυναν τα δάκτυλά τους στο ποτήρι, πριν πιεί ο άλλος... όχι μετά...

Link to comment
Share on other sites

Καταληξτε εσεις ποια μέρα κάθε μήνα θα γίνεται κ μην ανησυχείτε.... θα κανονισω να λειπω... :D

Οπως για εxθες και προχθες που ελεγες πως δεν θα λειπεις λογο μετακομηση στο χωριο. Τελικα βρεθηκες αυτην να την κανεις στο la skala... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν για αυτή την υπέροχη διοργάνωση και πάνω από όλα συγχαρητήρια στους χομπιστες και φίλους του ΑΖ!!! Χάρη όλους εσάς βγήκε αυτό το αποτέλεσμα!!! και πάλι ένα μεγάλο μπράβο!!

P.S

Δεν κατάφερα να έρθω λόγο έκτατων υποχρεώσεων αλλά δίνω υπόσχεση να έρθω πολύ σύντομα!!! Δεν θα μου την γλιτώσετε θα πιούμε καφέ!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε περιμένουμε όποτε γουστάρεις.αυτά είναι τα ωραιότερα .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επειδή έχω εργοστάσιο με ρούχα,αν θέλετε μπλουζάκια για όλο το φόρουμ σφυράτε!Κάτι θα κάνουμε να μας βγουν φτηνά,αλλά να είναι και σωστά! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Όλα ήταν εξαιρετικά εύχομαι τέτεια event να φτάσουμε να τα κάνουμε 1 φορά το μήνα.

Αν έχει κάθε φορά ... και την μπουγάτσα που φάγαμε ... ΜΕΣΑΑΑΑΑΑ!!!

:bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ελεεινοί και τρισάθλιοι σαμποτέρ... :bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-86:

dokostas.jpg

:bigemo_harabe_net-146:

Επιτηδες το εκανα...... χαχαχαχα χιλια συγνωμη αλλα δεν ηταν δικο μου το λαθος!!! Παντως τωρα που το ξαναβλεπω....με ενα μαρκαδορακι φτιαχνει η δουλεια!!!

Εμενα απο χθες μου αλαξατε το επιυθετο ειπε η γυναικα μου οτι με φωναζατε καμπανής Ενω ειναι καμπάνης :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: ολοι πλεον ετσι με φωναζουν...... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

ΑΑΑΑΑ τωρα καταλαβα γιατι μας "αγριο" κοιταζε συνεχεια οποτε σε φωναζαμε!!!!!Και του ειπα του κοτσιδα ..."πολυ μας κοιταει αυτη ρε παιδακι μου , λες να παιζει κατι??? " χαχαχαχα

Εσένα όλο έψαχνα την καρτέλα σου χαχαχα.Όλα ήταν εξαιρετικά εύχομαι τέτεια event να φτάσουμε να τα κάνουμε 1 φορά το μήνα.

Και καλα την καρτελα.....την μπουγατσα εψαχνες αλλα δεν θα το κανω θεμα!!! Και οχι τιποτα αλλο μετα εγω την πληρωνα απο τον ΚΛΑΖ οτι του εφαγα το κομματι!!!

1 φορά το μηνα??? Αμα κουβαλας τα νερά εσυ ..μεσα... :)

Εμεις σου ειπαμε να πας απο την πισω μερια αλλα δεν μας ακουσες.... :P

χαχαχα .gio ρε φίλε πρέπει να ευχαριστούμε όχι μόνο για τις γνώσεις που παίρνουμε αλλά και για την γυμναστική που κάνουμε.

σκέφτεσαι κάθε μήνα να κάνουμε τέτοια γυμναστική ???τούμπανο θα γίνουμε και θα μας κάνουν και τα μπλουζάκια που μας έφερε ο Λάμπρος !!!!χαχαχαχα

Κουβαλισες και εσυ ενα μπετονακι 20 λιτρα και κατι εγινε....πωπωπω μουρμουρα ρε φιλε.... Οσο για τα μπλουζακια δεν σου φταιω εγω.....Large ηθελες Large σου εφερα!! Επειδη εσυ ησουν σαν τον τιραμολα δεν σου φταινε αυτα!! Για κατεβα 2 μερες κατω να δεις πως θα παρεις 5 κιλα!! Μουχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολλα μας τα λες καπετανιο... ακομα αγκαλια με το λαπτοπ εισαι.???? :P:D

Και προσεχε τι λες για τον Γιωργη γιατι 2 ενυδρεια μονος του τα γέμισε.... :)

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα οχι φιλε ολα καλα τελικα.....το αφησα στην ακρη.....!!!

Πφφφ... και εγω τα αδειασα!! χιιχιχιχιιχ

Link to comment
Share on other sites

ουφ! τώρα κατάφερα να κάτσω! χθες πέρασα υπέροχα(ε! και προχθές το ίδιο)το event ήταν υπέροχο απίστευτο κλίμα πολύ χαβαλέ Χάρηκα πολύ που γνώρισα τα παιδιά από την Αθήνα και την Κρήτη(θα προσπαθήσω να τους θυμηθώ),Τον Σταμάτη, το Δημήτρη και τον υιό του Μαριο, τον Λάμπρο τον Ταν και τον reefkeeper και σαφώς τις γυναίκες τους(των τελευταίων δύο, sorry κορίτσια δεν θυμάμαι τα ονόματά σας :bigemo_harabe_net-134: )Είχα να περάσω έτσι πολύ καιρό

Έγινε επεξεργασία - sammy
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα οχι φιλε ολα καλα τελικα.....το αφησα στην ακρη.....!!!

Πφφφ... και εγω τα αδειασα!! χιιχιχιχιιχ

Ρε φίλε ο κλαζ πόσο μπουγάτσα έφαγε το τέρας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μετα του εφταιγαν οι μπλουζες καταλαβες???

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ουτε κομματι δεν προλαβα να φαω, σαν τους κροκοδειλους την ετρωγαν, αμασητη.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε ο κλαζ πόσο μπουγάτσα έφαγε το τέρας!!!!

αμα σε πιασω στα χερια μου...

Και μετα του εφταιγαν οι μπλουζες καταλαβες???

λεγε,λεγε......αντι να βγαλεις 3ξουλου μπλουζες μας εκανες να φαινομαστε χοντροι...χεχεχε

Εγω παντως ουτε κομματι δεν προλαβα να φαω, σαν τους κροκοδειλους την εφαγαν, αμασητη.

καιμαν.....οχι και κροκοδειλοι....

Link to comment
Share on other sites

Και μετα του εφταιγαν οι μπλουζες καταλαβες???

Ακομα με το λαπτοπ αγκαλια είσαι? :P

Link to comment
Share on other sites

Θαθελα κι εγω απο την πλευρα μου να αναφερω για την παρα πολυ ομορφη διοργανωση τις εκδηλωσης και τον κοπο που

κατεβαλαν ολα τα παιδεια.

Χαρουμενοι ανθρωποι παρα τις δυσκολιες τις εποχης.

Δεν ξερω ποιον να πρωτο ευχαριστησω μην και ξεχασω κανεναν.

Μας υποδεχτηκαν λες και μας ηξεραν χρονια.

Φιλοι τις Αθηνας να ξερετε οτι χασατε που δεν εισασταν κι εσεις εκει!

Φιλε Θοδωρη να ξερεις οτι εαν γυρισω στο αλμυρο αιτεια θα ειναι το ενυδρειο σου που τραβηξε ο γιος μου και το εδειξε στην γυναικα μου και ξετρελαθηκε.

Κωστα ( klaz ) πεστους ποσο χρονο και χρημα κοστισε για να γινει αυτη η κοιλιτσα και δευτερον οτι ειναι το υψος που εχει μαζευτει, εαν ομως ξεδηπλωθει ουε και αλοιμονο θα τους βλεπεις αφ υψηλου. :bigemo_harabe_net-74:

Σας ευχαριστουμε για ολλα

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο παιδιά! Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρεβρεθω.. πάντως από τις φωτογραφίες και τα σχολια σας ένα τεράστιο χαμόγελο γεμισε το πρόσωπο μου! Άντε και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλη την ομάδα του Aquazone συγχαρητήρια και από εμένα για μια υπέροχη εκδήλωση. Είναι η πρώτη φορά που παραβρέθηκα σε τέτοιου είδους εκδήλωση και εντυπωσιάστηκα από την οργάνωση, την θερμή στήριξη αρχάριων σε φυτεμένο ενυδρείο σαν και εμένα και την ωραία παρέα.

Ευχαριστώ τον Γιάννη και τον Πασχάλη για την ευκαιρία που μου έδωσαν να πάρω αρκετά φυτά - τώρα θέλει αρκετό ψάξιμο για να μάθω τα είδη που πήρα και πληροφορίες για την σωστή ανάπτυξή τους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψουν αυτό που συνέβη στη Θεσσαλονίκη .

Μία καταπληκτική διοργάνωση που φέρει την υπογραφή του Αίολου που με τα παιδιά απο το Aquazone και το Aqua4Fan να τον πλαισιώνουν γύρο του έγραψαν ιστορία !

Πολύ όρεξη , πολύ κέφι , ενα τεράστιο χαμόγελο απ όλους και συνέβη αυτό που ψάχνουμε όλοι μας να ξεφύγουμε απο τη μιζέρια που μας περιβάλει .

Πολύ μεγάλη συμμετοχή σε ενα ανοιχτό κάλεσμα που έγινε απο ενα φόρουμ , με ενεργή συμμετοχή ενός άλλου και με πλήρη συμπαράσταση ενός καταστήματος ( petcumulus ) με έκανε να αισιοδοξώ για το μέλλον του χόμπι !!!

Τι να πρωτογράψω δεν ξέρω !!!

Η υποδοχή που μας έγινε για εμάς που πήγαμε επάνω , δεν υπάρχει ............ με ενα Giovanni απ το πρωί να μας έχει χρεωθεί με "108" ...... με το τραπέζι που μας έκαναν ........... με το bababrilios και τον Ορέστη να μας γυρνάνε για παγωτό ( που δεν υπάρχει ) και φραπεδούμπα με θέα τον "ωκεανό" ........!!!

Τι να γράψω , ότι και να γράψω είναι λίγο ......... η λέξη ευχαριστώ είναι πολύ μικρή και δεν μπορεί να περιγράψει αυτό που νιώθω !!!

Μπράβο σε όλους !!!

Και για όσους μιζεριάζουν και μιλάνε για διαφορές στα φόρουμ και περί ενώσεως , ομόνοιας και π@π@ριές για το χόμπι , ας ήταν στη Θεσσαλονίκη να μάθουν τι σημαίνουν αυτές οι λέξεις και μετά να μιλάνε !!!

Και δεν μπορώ να μην πω και μπράβο στους παλιούς συντονιστές του ΑΖ και σήμερα είναι απλά μέλη , που όχι μόνο ήταν παρόντες αλλά και ενεργοί στη διοργάνωση και υποστήριξη , klaz και salamander !!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...