Jump to content

Κυριακή 16/6 Θεσσαλονίκη - Οργάνωση Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

Άψογη οργάνωση και πολύς χαρούμενος κόσμος.

Χαρηκα πολύ και που γνωρισα από κοντά τον Σταμάτη, τον ΤΑΝ, τον LamprosK, και τον Reefkeeper (άλλαξε σε παρακαλώ τη φωτο - δεν μπορώ να τον βλέπω).

Link to comment
Share on other sites

Το 1ο frag and plant swap ολοκληροθηκε...

Παρακατω θα δειτε φωτογραφιες απο την συναντηση....

Για περοσοτερες φωτογραφιες επισκεφτητε την page του SMART-PHOTO.GR στο facebook

IMG_2944.jpg

IMG_2936.jpg

IMG_2927.jpg

IMG_2916.jpg

IMG_2902.jpg

IMG_2878.jpg

IMG_2865.jpg

IMG_2851.jpg

IMG_2844.jpg

IMG_2827.jpg

IMG_2816.jpg

IMG_2815.jpg

IMG_2806.jpg

IMG_2799.jpg

IMG_2791.jpg

IMG_2778.jpg

IMG_2774.jpg

IMG_2765.jpg

IMG_2760.jpg

IMG_2757.jpg

IMG_2754.jpg

IMG_2753.jpg

IMG_2734.jpg

IMG_2732.jpg

IMG_2730.jpg

IMG_2722.jpg

IMG_2716.jpg

IMG_2713.jpg

IMG_2711.jpg

IMG_2709.jpg

IMG_2708.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mολις γυρισα απο το δευτερο κατα σειρα τραπεζι...Τι ωραια που ηταν και σημερα χικ,χικ.Πολυ ψαροκουβεντα...

ΥΓ Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα παιδια και απο κοντα. Να ειστε καλα :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

:)

Το ταμπέλα κι μου ελπίζω νατο κρατησες....

Δυστυχώς λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δν κατάφερα να παραβρισκομαι εκεί...έμαθα για το ανεπανάληπτο κλίμα, για την τρομερή διάθεση απόλους και ζήλεψα όσο καμία άλλη φορά! Ποτε θα κάνουμε το τρίτο swap party?!

Link to comment
Share on other sites

Άψογη οργάνωση και πολύς χαρούμενος κόσμος.

Χαρηκα πολύ και που γνωρισα από κοντά τον Σταμάτη, τον ΤΑΝ, τον LamprosK, και τον Reefkeeper (άλλαξε σε παρακαλώ τη φωτο - δεν μπορώ να τον βλέπω).

Οργη λαου οργη θεου!τωρα ομως δεν θελω παραπονο!
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη εκδήλωση, αψεγάδιαστη. Πολλά μπράβο στο Aquazone, στα παιδιά που ίδρωσαν για

το στήσιμο, στους Αθηναίους και τον Κρητικό που δεν σκέφτηκαν απόσταση, σε όλους σας.

Όταν υπάρχει αγάπη και κέφι, πετυχαίνεις θαύματα κι αυτό μας προσφέρατε σήμερα.

Σας ευχαριστούμε πολύ και μακάρι να γίνει θεσμός και να βρισκόμαστε πιο συχνά.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους....!!!!!

Δυστυχως αν και ηθελα να ερθω, επαγγελματικες υποχρεωσεις δε μου επετρεψαν να σας δω κι απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους αυτούς που με διάθεση να βοηθήσουν στη διάδοση αλλά και διατήρηση του χόμπι, πρόσφεραν με όλη τους την καρδιά φυτά αλλά και fragακια. Με διάθεση όχι να πάρουν το σούπερ σπάνιο και απαιτητικό φυτό ή κοράλι, αλλά να μοιράσουν αφιλοκερδός αυτά που με φροντίδα και κόπο μεγαλώνουν στα ενυδρεία τους ώστε να τα χαρούν και άλλοι...

Χάρηκα που τα μέλη του aqua4fun συμμετείχαν τόσο μαζικά και βοήθησαν τα μέγιστα στην επιτυχία της οργάνωσης, δείχνοντας πως τα fora πρέπει να ενώνουν και όχι να χωρίζουν.

Ευχαριστώ ιδιαίτερα και τα μέλη που σε οικονομικά δύσκολες εποχές ανέβηκαν από την Αθήνα φορτωμένοι φυτά. Για κοράλια δεν ξέρω, εγώ είμαι του γλυκού :D . Ελπίζω το επόμενο swap να είναι με περισσότερες συμμετοχές, περισσότερα φυτά, περισσότερα κοράλια και την ίδια διάθεση...

Σας ευχαριστώ όλους που περάσαμε τόσο ωραία!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το event και χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα αυτοπροσώπως τα παιδιά που ήρθαν απο μακριά και μας τίμησαν με την παρουσία τους!!

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

αν και καποιος μου εδωσε να φορεσω τη ''μπλουζα με την κοιλια''..ολα κυλησαν τελεια.χεχεε

χαρηκα που ειδα μερικους φιλους της δικης μου κοψιας απο τα παλια,χαρηκα που γνωρισα νεους φιλους απο παντου.

αγαπαμε το χομπι,αγαπαμε το ΑΖ.

αντε και την επομενη φορα ακομη καλυτερα και ακομη πιο πολλοι.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα πραγματα,και πολλα χαμογελα.Και του χρονου παιδια ακομα καλυτερα ευχομαι :)

Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο σε όλους όσους μόχθησαν για να επιτύχει το 1ο swap στην Βόρειο Ελλάδα......Χάρηκα που γνώρισα τα παιδιά από την Αθήνα και αρκετά παιδιά από εδώ.Τα κοράλλια πολλά τα δε φυτά περισσότερα,απορώ πως τα διαλέγατε.....:) :)

Και του χρόνου.....

υγ

Με την ανεμώνη τι έγινε τελικά;Ελπίζω να την πήρε κάποιος...

Link to comment
Share on other sites

τα δε φυτά περισσότερα,απορώ πως τα διαλέγατε..... :) :) Και του χρόνου..... υγ Με την ανεμώνη τι έγινε τελικά;Ελπίζω να την πήρε κάποιος...

με αρκετη μαυρη μπυρα και εναν θοδωρο φωτια,δεν γινοταν διαφορετικα....οι αλμυροι ηταν γατακια μπροστα μας. :bigemo_harabe_net-69::bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα που πέρασα το πρωινό μου με τον Σταμάτη και τον Δημήτρη με τον γιο του περασαμε μια γρήγορη βόλτα απο το σπιτι μου και μετά φυσικά δε γινόταν να μην φαμε Θεσσαλονικια μπουγάτσα ... :)

Καλη επιστροφή παιδια!!!

post-47746-1371409203,5531_thumb.jpg

post-47746-1371409218,4943_thumb.jpg

post-47746-1371409231,9522_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αφου τους εδωσες μπουγατσα με το βακτηριο του παοκτση και χωρις να το ξερουν,πετυχε το κολπο γιανναρε.ειναι ''δικοι μας'' πια..χεχεχεχε

ΥΓ.χαρηκα ιδιαιτερα για την γνωριμια δημητρη και Σια.

ΥΓ1.σταματαρε ελπιζω να τα ξαναπουμε οσο πιο δυντομα γινεται καλε μου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι ολα κυλησαν υπεροχα να ειστε ολοι καλα και του χρονου ακομα περισσοτεροι.θα ηθελα να ημουν εκει.φιλια σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

πολλά συγχαρητήρια για στην οργάνωση και ένα ευχαριστώ για τα δωράκια, χάρηκα πολύ που γνώρισα τα παιδιά από την Αθήνα...

κρίμα που έπρεπε να φύγουμε και χάσαμε την μάσα με τόση καλή παρέα...

Link to comment
Share on other sites

αφου τους εδωσες μπουγατσα με το βακτηριο του παοκτση και χωρις να το ξερουν,πετυχε το κολπο γιανναρε.ειναι ''δικοι μας'' πια..χεχεχεχε

ΥΓ.χαρηκα ιδιαιτερα για την γνωριμια δημητρη και Σια.

ΥΓ1.σταματαρε ελπιζω να τα ξαναπουμε οσο πιο δυντομα γινεται καλε μου φιλε.

Και που να δεις μεσα στο αμαξι που τους εδειχνα τον δικεφαλο στο μπράτσο.... ο Μαριος πρεπει να με πηρε απο φοβο... :)

Link to comment
Share on other sites

Κλαίωωωωω......ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους δούλεψαν και φέραν εις πέρας την εκδήλωση που απ'ότι βλέπω πήγε πολύ καλά!εύχομαι στο επόμενο να είμαι κοντά σε αυτή την παρέα......!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια αψογο ενα μεγαλο ευχαριστω στη συντονιστικη ομαδα και στους χοριγους που οργανασανν ολα αυτα με τοσο επαγγελματισμο... Ευχαριστουμε :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Και του Bababriliou μια τετοια του εδωσα....μουχαχαχα

αν και καποιος μου εδωσε να φορεσω τη ''μπλουζα με την κοιλια''..ολα κυλησαν τελεια.χεχεε

χαρηκα που ειδα μερικους φιλους της δικης μου κοψιας απο τα παλια,χαρηκα που γνωρισα νεους φιλους απο παντου.

αγαπαμε το χομπι,αγαπαμε το ΑΖ.

αντε και την επομενη φορα ακομη καλυτερα και ακομη πιο πολλοι.

με αρκετη μαυρη μπυρα και εναν θοδωρο φωτια,δεν γινοταν διαφορετικα....οι αλμυροι ηταν γατακια μπροστα μας. :bigemo_harabe_net-69::bigemo_harabe_net-146:

Καλα που σε ειχαμε μακρια και φαγαμε καμια μπουκια...... :bigemo_harabe_net-146:

Περασαμε τελεια!!!! Ζεστη αλλα ολα καλα.....Χαρηκα παρα πολυ για το ωραιο πραγματικα κλιμα εδω στα βορεια !!!

Ελπιζω και στην επομενη βολτα να ειναι ολα τελεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά μην ξεχάσουμε τον φιλο toyo που γεμισε τα τραπεζια με μπουγάτσες!!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια για την οργανοση,βεβαια με τον Βαγγελη αρχηγο δεν περιμενα κατι διαφορετικο!

Χαρικα πολυ που ειδα γνωριμα προσωπα απο την Αθηνα να ειναι μαζι με τους Θεσσαλονικιους και ζηλευω που δεν μπορουσα να ειμαι εκει στα φυτα μαζι με τους καλους μου φιλους Θοδωρα και Κλαζ!

Πολλα μπραβο και στα παιδια του Aqua4fun που στηριξαν το event με την παρουσια τους και τα καλουδια που εφεραν να μοιραστουν μαζι μας.

Ελπιζω να γινει θεσμος και στις 2 πολεις και να πηγαινουμε ολοι μαζι το αγαπημενο μας χομπι πιο μπροστα!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά!!!Και στα επόμενα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...