Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

Παρε τ'αεροπλανο κι ελα.Εχω κρεβατι ελευθερο :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο bababrilios διαβαζει και διαβαζει και διαβαζει.... και ακομα στην 7 σελιδα ειναι λεει!!!!!!!!!!!!!

Το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ρε μουρλοκομεια,εχετε τρελαθει..... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

καλά ρε Μιχάλη με το που έφυγα βρήκες να κάνεις νέο θέμα ?

όπως και να έχει το διάβασα όλο και με εντυπωσίασαν πολλοί παράμετροι.

στις 13 σελίδες τα γράμματα κατεβαίναν σαν νεράκι, στις φώτο είχα ένα κωληματακι...... δεν γυρνούσαν οι σελίδες :-)

τελικά το σπαμ δίνει ένα ευχάριστο κλίμα στο διάβασμα ενός θέματος, ταρζαν , μαλαπερδες αεράτοι,ροζ πετσέτες παντόφλες ασορτί, ραντεβού για καφέδες ,ραντεβού για φωτογραφίες , παρακάλια για κλάδεμα , απειλές για κλάδεμα , υποσχέσεις για κλάδεμα, τελικά έχουμε ένα θεματακι όλοι μας με το κλάδεμα ,

πέρασε και ο καιρός που κλαδεύουν τις ελιές τα αμπέλια τα ροδάκινα , να πάμε να ρίξουμε ένα κλάδεμα ρε παιδί μου να ξεχαρμανιασουμε , αφού όσοι είναι να πάμε κάπου, στις φώτο αλησοπριονα βάζουμε!!!

φίλε Μιχαλιό έχω να σου πω..... όλα όσα σου έχουν πει, και άλλα τόσα από μένα, σε ευχές και να πάει καλά να βγει το καλοκαίρι όπως λες και συ.

μόνο ρε συ μια χάρη για μένα θέλω να κάνεις ......... κρύψε αυτό το πολυμπριζο με το ταφ απο πάνω του που ποζάρει σε όλες τις φώτο.

και αν όχι για μένα καν το για σένα.

Έγινε επεξεργασία - bababrilios
Link to comment
Share on other sites

Κάνε και σε μένα μια χάρη...άφησε ξεκλείδωτα μια μέρα......χαχαχαχαχαχαχα!Baba θέλω να δω τα παιδιά μου ρεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άμα ξαναμιλήσει σε κανέναν σας αύριο ο Μιχάλης εμένα να μην με λένε Σουηδό!

Link to comment
Share on other sites

Άμα ξαναμιλήσει σε κανέναν σας αύριο ο Μιχάλης εμένα να μην με λένε Σουηδό!

Πες τουλάχιστον πως θες να σε φωνάζουμε....

Link to comment
Share on other sites

Πες τουλάχιστον πως θες να σε φωνάζουμε....

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μιχάλη!

Που τα ξετρυπώνεις ήθελα να'ξερα!

Πιο απλό δεν πάει...

Φαίνεται και απο τα κοράλια...

Ούτε η θάλασσα δεν ξέρει ότι υπάρχουν τέτοιες άκρο. :D

:bigemo_harabe_net-74:

Δεν παίζεστε! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Παναγιωτη την περιμενα απο whitecorals και ειχα κανει μια απλη αναφορα στο cosmozoo στον πειραια,οτι την ηθελα και τελικα

ηρθε απο το δευτερο!!!Το προσπαθησαν 2 φορες και τελικα την τριτη φορα ηρθε αυτο που ηθελα! :buttrock: Να ειναι καλα!

Πραγματικα ειμαι ακροολικος :)...

Δεν θα πω οτι εκλεισα απο ακρο γιατι ποτε δεν ξερεις τι μπορει να ερθει αλλα μετα και το σημερινο ειμαι καλυμενος απολυτα(μαλλον)!

Οντως δεν παιζονται...αστους να νομιζουν οτι ειναι κομμωτες....στην πραγματικοτητα ειναι πολυ καλη-απιστευτη παρεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ολους οσοι ΝΟΜΙΖΕΤΕ πως σπαμαρετε ενα εχω να πω.... :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Εχω λιωσει στα γελια.... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ενα απλο ενυδρειο αφου και ο αχιλλεας καθε φορα που κοιταει την καθε πλευρα του ενυδρειου κανει και γριματσα σου λεει ποοοοοσα χιλιομετρα κολυμπησα και σημερα ο.........οπως και να εχει ειναι απλα υπεροχο.αυτη η ακρο πορτοκαλι με γαλαζοπρασινο μαλλι πως την λενε?και ποτε κλαδευεις?επισεις πως κολλησες στο τζαμι?με τι κολα?

Νικο μου ειναι μαγνητες αυτα που συγκρατουν τις μοντιπορες και το αλλο ειναι βραχακι με μαγνητη(εκεινο που λεγαμε)

που τα ειχα φερει απο αμερικη!

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

:D αχχαχαχαχαααα ειστε τρελλοι...!!!

Μιχαλη μου... σου δινω τον λογο μου αν κατεβω ξανα Αθήνα θα ερθω να βγαλουμε φωτο... δε γίνεται αυτο...

Ο ενας λεει γαλαζοπρασινο με μπορντοροδοκοκκινοκιτρινους πολυποδες... ο αλλος λεει εεεεε εκεινη την μπλε.... ποια μπλε ρε παλικαρι??? Πλακα μας doing ? Ροζ ειναι!!!!

Αντε γεια... :)

χαχαχα...ε ναι ρε συ γι'αυτο βαζω τις φωτο μπας και με λυπηθεις και κατεβεις να βγαλουμε καμια της προκοπης γιατι ο κουμπαρος

μου μιλαει για ακρογιαλιες και αστερια. :) ..

Και αν ειναι δυνατον ολοκληρη Αθήνα να περιμένεις εμενα τον ασχετο να σου βγαλω φωτο της ακρο!!!!!

μου αρεσει που εισα αερινα ταπεινος! :P

Μιχάλη λεει αλήθεια??

Ψευδεται ασυστολα γαιννη ο στρατος...εαν πει οτι μου το εχει προτεινει και το κανω γαργαρα να σβησεις και εσυ το κινητο του!

Εγω το εσβησα αφου ουτε καν ειχα μαθει οτι εβγαλε αραγωνιτη!

Ενας θεος ξερει τι αλλο δεν ξερω :D

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις εμας δε μας καταδεχεται ο κυρ Μιχαλης :bigemo_harabe_net-127:

Ασε μαρθα,δεν πιανουν σε μενα αυτα! :P

σουηδος με μικρη προβοσκιδα χαχααχαχαχαχαχααχαχααααααααααααααααααα

Μιχαλη συχωρα τον Τζιοβανι ρεεεε :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

:hysterical: :hysterical: :hysterical: για το πρωτο!

Και τον γιανναρο τον συγχωρω πριν καν πατησει τα πληκτρα να γραψει!!

edit

Και βρε απατεωνα δεν μου ειχες πει οτι ειχε χαλασει η φωτ. μηχανη?την εφτιαξες?

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

καλά ρε Μιχάλη με το που έφυγα βρήκες να κάνεις νέο θέμα ?

όπως και να έχει το διάβασα όλο και με εντυπωσίασαν πολλοί παράμετροι.

στις 13 σελίδες τα γράμματα κατεβαίναν σαν νεράκι, στις φώτο είχα ένα κωληματακι...... δεν γυρνούσαν οι σελίδες :-)

τελικά το σπαμ δίνει ένα ευχάριστο κλίμα στο διάβασμα ενός θέματος, ταρζαν , μαλαπερδες αεράτοι,ροζ πετσέτες παντόφλες ασορτί, ραντεβού για καφέδες ,ραντεβού για φωτογραφίες , παρακάλια για κλάδεμα , απειλές για κλάδεμα , υποσχέσεις για κλάδεμα, τελικά έχουμε ένα θεματακι όλοι μας με το κλάδεμα ,

πέρασε και ο καιρός που κλαδεύουν τις ελιές τα αμπέλια τα ροδάκινα , να πάμε να ρίξουμε ένα κλάδεμα ρε παιδί μου να ξεχαρμανιασουμε , αφού όσοι είναι να πάμε κάπου, στις φώτο αλησοπριονα βάζουμε!!!

φίλε Μιχαλιό έχω να σου πω..... όλα όσα σου έχουν πει, και άλλα τόσα από μένα, σε ευχές και να πάει καλά να βγει το καλοκαίρι όπως λες και συ.

μόνο ρε συ μια χάρη για μένα θέλω να κάνεις ......... κρύψε αυτό το πολυμπριζο με το ταφ απο πάνω του που ποζάρει σε όλες τις φώτο.

και αν όχι για μένα καν το για σένα.

:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

τυχαιο ηταν θοδωρη μου στο ορκιζομαι..δεν ειναι αυτο που νομιζεις!χαχα!

το σπαμ εγω το λεω χιουμορ,πλακιτσα,οικογενειακο κλιμα κτλ κτλ...συμφωνουμε κ εδω! :D

σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια φιλε μου!

Μακαρι να βγαλουμε ολοι το καλοκαιρι μας αναιμακτα και το σεπτεμβριο να λεμε οτι το μονο που χασαμε ηταν καμια μπαλια στις ρακετες!!

ειδα το προηγουμενο καλοκαιρι να χανονται καποια ενυδρεια στολιδια και ειχα στεναχωρηθει πολυ!

Φιλε εισαι στο μυαλο μου!

αυτες τις μερες θα στησω και τη δευτερη δοσομετρικη και σκεφτομαι αφου θα κανω που θα κανω αλλαγες να βαλω ολες τις μπριζες κατω απο το ενυδρειο!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μιχαλη.

για το ενυδρειο σου τα εχουμε ξαναπει.απλα καταπληκτικο,να σαι καλα και να το χαιρεσαι οσο δεν παει.

το ενυδρειο τρεχει χωρις σαμπ?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Μιχαλη.

για το ενυδρειο σου τα εχουμε ξαναπει.απλα καταπληκτικο,να σαι καλα και να το χαιρεσαι οσο δεν παει.

το ενυδρειο τρεχει χωρις σαμπ?

Ναι κώστα άσε.....ανώμαλος σου λέω....μεγαλώνει ότι βλέπεις χωρίς....φαντάσου να είχε κιόλας τι θα βλέπαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ξαναδιαβασα το θεμα του Μιχαλη και ειδα οτι χρησιμοποιει τον πυργο υπερχειλησης.

τι να πεις?απλα respect.

Link to comment
Share on other sites

Άμα ξαναμιλήσει σε κανέναν σας αύριο ο Μιχάλης εμένα να μην με λένε Σουηδό!

Τελικά ο Μιχάλης μίλησε σήμερα, οπότε τώρα πως σε λένε? Να σε βγάλουμε Ταρζάν? :lol:

Αλλά άστο καλύτερα. Το Σουηδός άφησε εποχή! Σουηδός θα παραμείνεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη κανένα λινκ απο αυτό έχεις;

Το ειχα αποθηκευσει λυκο και το ψαχνω απο χθες αλλα δεν το βρισκω!

Μολις το βρω θα το ποσταρω ;)

καλημερα Μιχαλη.

για το ενυδρειο σου τα εχουμε ξαναπει.απλα καταπληκτικο,να σαι καλα και να το χαιρεσαι οσο δεν παει.

το ενυδρειο τρεχει χωρις σαμπ?

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια κωστα μου! :thumbup:

Να εισαι καλα!

Αυτο με τον πυργο ηταν ενα πειραμα το οποιο πηγε ανελπιστα καλα.

Βοηθησε πολυ και το οτι δεν χρησιμοποιω κατι ιδιαιτερο απο εξοπλισμο και δεν ειχα μεγαλη αναγκη απο χωρο.

Υπαρχει βεβαια ετοιμο σαμπ και αν χρειαστει το ξαναβαζω αλλα προτιμαω ετσι για πολλους λογους!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο Μιχάλης μίλησε σήμερα, οπότε τώρα πως σε λένε? Να σε βγάλουμε Ταρζάν? :lol:

Αλλά άστο καλύτερα. Το Σουηδός άφησε εποχή! Σουηδός θα παραμείνεις... :D

Μικρη Ολανδεζα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη τα εργαλεια τα δικα μου ειναι αφθαρτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη τα εργαλεια τα δικα μου ειναι αφθαρτα!!!!

Τωρα αυτο το ειπες σοβαρα η' με χιουμορ?? :P :P

Οποτε εαν η φωτ μηχ ειναι μια χαρα και εχω τωρα πολυ χρονο ελευθερο να κανονισουμε για φωτο στραταρε!!

Να δω ποιος βαγζει καλυτερες εσυ η' ο αερινος1?

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,εδώ ο αέρινος είναι κάτι σαν αστικός μύθος...οπότε....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...