Jump to content

Ενα Απλο Ενυδρειο


mad23

Recommended Posts

29 βαθμούς το καλοκαιρι κ ολα καλα με τα σκληρα Μιχαλη?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

γιανναρε μου εφτιαξες το μεσημερι ρε φιλε!

τα παιδια που λες ειναι ευπροσδεκτα γιατι αυτοι κανουν το az χαμογελαστο φιλε μου!!!

ποσες φορες με εχετε κανει να γελασω να'ξερες!

Οποτε αφου δεν λες εσυ αυτα τα πραγμματα δεν σου λεω κ εγω οτι εισαι αδερφος και δεν σου λεω :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Να'σαι καλα!

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

υπεροχοοοο μιχαλη το ενυδρειοο καταπληκτικο να το χαιρεσαι και ελπιζω να το δεις χιιλιες φορες καλυτερο ( οσο γινεται καλυτερο ! )

ο αχιλλεας σου φανταστικος .... μπορει να ειμαι ο μονος που τρελαίνομαι γι'αυτο το κοραλλι αλλα αυτη η μοντιπορα στην γωνια που την εχεις κολλήσει στο τζαμι ειναι κουκλα και ωραια η ιδεα να την βαλλεις εκει !! υυπεροχο !!

Link to comment
Share on other sites

29 βαθμούς το καλοκαιρι κ ολα καλα με τα σκληρα Μιχαλη?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ναι γιαννη μου ισα ισα μπορω να σου πω οτι βλεπω και βελτιωση σε αναπτυξη(ειδικα σε αυτο),χρωματα και προεκταση στους πολυποδες με το που ανεβω πανω απο τους 27 βαθμους.

Το ιδιο ισχυει και στους 29.Καπου ειχα διαβασει πως οι αλλαγες στην θερμοκρασια επηρεαζουν και το μεταβολισμο των

κοραλιων.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι στους 29 ειναι πολυ μικρα τα περιθωρια λαθους η σε διακοπη ρευματος.

Προσπαθω να εχω διαφορες στις θερμοκρασιες αναλογα με την εποχη ωστε να μην τα καλομαθαινω απο τη μια και απο

την αλλη να προσομοιωνω τις αλλαγες στην θερμοκρασια οπως στη φυση. :sarcasm:

Ασε που επειδη ειμαι τελευταιο οροφο μαζευω οοοοολο τον ηλιο το καλοκαιρι και απο μονο του το δωματιο ειναι ζεστο.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλειά!

Να'σαι καλα λουκα,ευχαριστω :thumbup:

υπεροχοοοο μιχαλη το ενυδρειοο καταπληκτικο να το χαιρεσαι και ελπιζω να το δεις χιιλιες φορες καλυτερο ( οσο γινεται καλυτερο ! )

ο αχιλλεας σου φανταστικος .... μπορει να ειμαι ο μονος που τρελαίνομαι γι'αυτο το κοραλλι αλλα αυτη η μοντιπορα στην γωνια που την εχεις κολλήσει στο τζαμι ειναι κουκλα και ωραια η ιδεα να την βαλλεις εκει !! υυπεροχο !!

Ευχαριστω πολυ γιαννη μου!

Γι'αυτο το ψαρι εχω κανει τοσα πραγματα για τα οποια ντρεπομαι(ξενυχτια,στησιμο σε φιλους για να τον ταισω κτλ κτλ,θα πω μονο αυτα :blush: )

Παμε στους 10-11 μηνες τωρα και το χαζευω σαν να τον εχω 10-11 λεπτα....τι να κανω :wub: :wub: :wub:

Οσο για την μοντιπορα ενα θα σου πω....με το που παρεις φωτιστικο,πριν ακομα το κρεμασεις ελα απο το σπιτι να σου δωσω ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τα αξιζει ομως ο τυπακος !!! ειναι κουκλος ... παναγια μαζι του !! ( οπως λεει και η γιαγια μου :bigemo_harabe_net-146: )

να ταν και μονο το φωτιστικο που χρειαζομαι για να την ειχα !! :Ρ βλεπουμε !! :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κάνει πραγματικά πολύ καλή δουλειά!

Να'σαι καλα λουκα,ευχαριστω :thumbup:

υπεροχοοοο μιχαλη το ενυδρειοο καταπληκτικο να το χαιρεσαι και ελπιζω να το δεις χιιλιες φορες καλυτερο ( οσο γινεται καλυτερο ! )

ο αχιλλεας σου φανταστικος .... μπορει να ειμαι ο μονος που τρελαίνομαι γι'αυτο το κοραλλι αλλα αυτη η μοντιπορα στην γωνια που την εχεις κολλήσει στο τζαμι ειναι κουκλα και ωραια η ιδεα να την βαλλεις εκει !! υυπεροχο !!

Ευχαριστω πολυ γιαννη μου!

Γι'αυτο το ψαρι εχω κανει τοσα πραγματα για τα οποια ντρεπομαι(ξενυχτια,στησιμο σε φιλους για να τον ταισω κτλ κτλ,θα πω μονο αυτα :blush: )

Παμε στους 10-11 μηνες τωρα και το χαζευω σαν να τον εχω 10-11 λεπτα....τι να κανω :wub: :wub: :wub:

Οσο για την μοντιπορα ενα θα σου πω....με το που παρεις φωτιστικο,πριν ακομα το κρεμασεις ελα απο το σπιτι να σου δωσω ;)

Τωρα καταλαβα γιατι δεν ηρθες στο swap.....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα.....οχι ρε εκεινη την ημερα πιστεψε με ημουν χωρια του!:-)

Εχω χαλαστει πολυ που δεν ηρθα να σας γνωρισω εκεινη τη μερα και σας χαρηκε μονο του ο στρατος..χαχαχ

Αλλα εαν χρειαζοταν οντως θα ηταν λογος να μην ερθω γιανναρε....τι να σου λεω τωρα...θα τα

Πουμε απο κοντα καποια στιγμη...εχω κολλημα μαζι του ;-)

Τι θες να με αναγκασεις να κανω ερωτικη εξομολογηση στον 8ball δημοσιως;χαχα

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχα.....οχι ρε εκεινη την ημερα πιστεψε με ημουν χωρια του!:-)

Εχω χαλαστει πολυ που δεν ηρθα να σας γνωρισω εκεινη τη μερα και σας χαρηκε μονο του ο στρατος..χαχαχ

Αλλα εαν χρειαζοταν οντως θα ηταν λογος να μην ερθω γιανναρε....τι να σου λεω τωρα...θα τα

Πουμε απο κοντα καποια στιγμη...εχω κολλημα μαζι του ;-)

Τι θες να με αναγκασεις να κανω ερωτικη εξομολογηση στον 8ball δημοσιως;χαχα

Δεν πειραζει!!!!!!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλαρα τα σπαει η Reefαρα σου..........πολλα πολλα μπραβοοοοοοοοοοοοο........................................ :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια φίλε μου... Πολύ καλό!

Μπράβο σου! :bigemo_harabe_net-64:

ευχαριστω πολυ,να'σαι καλα! ;)

Μιχαλαρα τα σπαει η Reefαρα σου..........πολλα πολλα μπραβοοοοοοοοοοοοο........................................ :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Ευχαριστω πολυ toyo μου αλλα εχει δρομο ακομα,πρωτα ο θεος! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φιλοι μου ο πρωτος που θα ποσταρει οτι μπορει να ερθει ΣΗΜΕΡΑ μεχρι τις 12 σπιτι με μια σακουλα νερο παιρνει αυτη την μοντι....

Ειναι γυρω στα 8-10 εκατοστα οποτε να ειναι μεγαλη η σακουλα ;)

si158_zpsccb652ba.jpg

Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος το λιθο.......μπαλλετο....χεχε ετσι δεν παει....?

Link to comment
Share on other sites

Λογω αναγκης πρεπει να φυγω νωριτερα απο το σπιτι παιδια...ισχυει

Οτι εχουμε πει κανονικα και παραλαβη αυριο τελικα;-)...για να δω ποιος θα ειναι ο πρωτος...:-)

Α...πρεπει να εχει κ πανω απο 20 ποστ....:-)

Link to comment
Share on other sites

Στείλτο μου....:)

Μα καλά,όλοι γιουροβίζιον βλέπετε;

Link to comment
Share on other sites

Να πω μια ιδέα: φράγκαρε το και στείλτο στο swap με κάποιο από τα παιδιά

Link to comment
Share on other sites

greg δικο σου το κοραλι με 2 προυποθεσεις :)

1.να δωσεις ενα κομματι η΄το μισο(οτι θες εσυ) στον κωστη(klaz)

2.επειδη ειμαι πολυ μακρυα απο τα κτελ να στο στειλω με courier τη δευτερα ;)

Θελω να βαλω κατι αλλο στη θεση του και δεν μπορω να το κρατησω μεχρι το swap greg μου,γι αυτο ειπα να το δωσω τωρα :D

Link to comment
Share on other sites

Ας το πάρει κάποιος Αθηναίος να το φιλοξενήσει και να το ανεβάσει για το swap,επιμένω...:)

Link to comment
Share on other sites

sorry για την ακυρη απορία αλλά πότε είναι το swap;

Έγινε επεξεργασία - gmaravelisvet
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...