Jump to content

Ψαροντουφεκο


Recommended Posts

λοιπον ο καιρος απο οτι φαινεται τον χειμωνα δεν μου επετρεψε πολλες αποδρασεις ! με τα τεκμηρια παει και το σκαφος , και μιας και ανοιγει ο καιρος παρολο που δεν ειναι και η καλυτερη εποχη για ψαροντουφεκο θα τελειωσει και ο Μαιος και θα αρχισουν τα ψαρεματα ! το 1,20 carbon ντουφεκι με περιμενει καθως ειναι αβρεχτο ακομα και εχει αρχισει να με πιανει ολο και περισσοτερο η ορεξη !!

αν και δεν εχω ιδεα ποσοι και ποιοι ασχολουνται με το ψαροντουφεκο ειπα να φτιαξω ενα θεμα ωστε να δω και ποιοι αλλοι εχουν το ιδιο χομπυ επισης οτι εμπειριες εχετε απο την χειμερινη σεζον θα ηταν οτι πρεπει να τις μοιραστούμε ολοι εδω ! εγω προσωπικα μονο πικρα εχω απο αυτον τον χειμωνα ! :bigemo_harabe_net-108:

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια....και φετος το καλοκαιρι που δεν με βλεπω για πουθενα...μονο στο youtube θα βλεπω ψαροντουφεκο.. :veryangry: .

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε αδερφια και εγω μια απο τα ιδια οταν κανεις οικογενεια και με 2 παιδια ξεχνας πολλα πραγματα.ευτιχως τα ενυδρεια τα εχουμε στο σπιτι μας..

Link to comment
Share on other sites

χαχα οντως ρε παιδια , ειναι και οι καιροι οπως νανε .... παντως για σαββατοκυριακο εχω κανονισει αποδραση :shiftyph34r: πως και πως το περιμενω !!και αμα βρω και τιποτα για το ενυδρειο ακομα καλυτερα !! :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - Bloster
Link to comment
Share on other sites

Τι να βαλεις ρε συ στο ενειδρειο;δεν εχει κατι με ασφαλεια.ειχα βαλει ενα γυλο και μου ειχε καταστρεψει το ενυδρειο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ... δεν μπορει να πηγαινω ρε γαμωτο για ψαρεμα να βλεπω τοσα ζωντανα και παρολαυτα την επομενη ημερα να πηγαινω να αγοραζω απο το μαγαζι ,... σκεφτομουν για κανεναν ερημιτη ,κανα σαλιγκαρακι , κανα χτενι , κανα σπειρογραφο ... τετοια ... παιζει ο γυλος να ηταν ωραιος εεε ?? :bigemo_harabe_net-64: εαν καποιος συντονιστης θεωρησει οτι αυτα που λεμε δεν ειναι νομιμα ( λογω ζωντανων οργανισμων μεσογειο ας σβηστουν τα σχολια )

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ... δεν μπορει να πηγαινω ρε γαμωτο για ψαρεμα να βλεπω τοσα ζωντανα και παρολαυτα την επομενη ημερα να πηγαινω να αγοραζω απο το μαγαζι ,... σκεφτομουν για κανεναν ερημιτη ,κανα σαλιγκαρακι , κανα χτενι , κανα σπειρογραφο ... τετοια ... παιζει ο γυλος να ηταν ωραιος εεε ?? :bigemo_harabe_net-64: εαν καποιος συντονιστης θεωρησει οτι αυτα που λεμε δεν ειναι νομιμα ( λογω ζωντανων οργανισμων μεσογειο ας σβηστουν τα σχολια )

ο γυλος ηταν ωραιος αλλα εσκαβε παντου,βαλε κανενα σπειρογραφο.

Link to comment
Share on other sites

Οντως ο χειμωνας ηταν αθλιος. Και απο πλευρας θηραματων αλλα και χρονου επισκεψεων στη θαλασσα.

Ελπιζουμε ομως σε ενα πολυ καλο Ιουνιο με τα αναμενομενα ανεβασματα....

Αντε να δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ο γυλος ηταν ωραιος αλλα εσκαβε παντου,βαλε κανενα σπειρογραφο.

:bigemo_harabe_net-74: τι να τον κανουμε ... θα βάλλω σπειρογραφο σιγουρα για τα αλλα εχω μια επιφυλαξη ...τα σαλιγκαρια πιστευω δεν θα μου κανουν ζημια , τους ερημιτες τους φοβαμαι ... επισης εαν βρω και καμια μεσογειακη ανεμονη ισως την βουτηξω !

Οντως ο χειμωνας ηταν αθλιος. Και απο πλευρας θηραματων αλλα και χρονου επισκεψεων στη θαλασσα.

Ελπιζουμε ομως σε ενα πολυ καλο Ιουνιο με τα αναμενομενα ανεβασματα....

Αντε να δουμε!!!

Ελπίζω να ειναι καλος ο Ιουνιος , ο Απριλιος κατι ελεγε παντως που πηγα αρκετες φορες!! κανενα καλο ψαρι τον χειμωνα ?

Έγινε επεξεργασία - giannisss
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...