Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 8 Ιουνίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

Καλοκαιρινά, ραντεβού πάνω στην Ostria.....

(πάνω στον ρυθμό του "καλοκαιρινά ραντεβού" των Δυτικών συνοικιών)

Πέρασε ο Μάρτης, ο γδάρτης, ο κακός παλουκοκαύτης και μπήκαμε αισίως στον πρώτο μήνα του καλοκαιριού, και σε όλους στο μυαλό τριγυρνάνε οι καλοκαιρινές διακοπές....

Ήρθε και η ώρα για το πρώτο καλοκαιρινό μας καφεδο-μπυρο-ουζάκι.....

Σας περιμένουμε όλους κατά τα γνωστά στις 8-06 στο καφέ OSTRIA από τις 6 ΜΜ και μετά (το κάνω με έντονα γράμματα την ώρα, για να μην έχει να λέει μια δεσποινίς ότι κάνουμε λάθη...)

ostria.jpg

Περισσότερες πληροφορίες για το μέρος και τον τρόπο προσέλευσης εδώ

Υ.Γ Οι τολμηροί δεν πέρνετε και κανα μαγιό μαζί μπας και ρίξουμε καμιά βουτιά πουθενά τριγύρο.......

Για να βλέπω συμμετοχές....

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω Οστρια δεν ξαναπαταω.Και μονοι σας το ειπατε οτι μας εχουν του πεταματου!!!

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω Οστρια δεν ξαναπαταω.Και μονοι σας το ειπατε οτι μας εχουν του πεταματου!!!

γιατι το λες εγινε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το προτιμώ από το Olympico που πηγαίναμε. Κυρίως λόγω εξυπηρέτησης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, κι εγώ προτημούσα το Ολύμπικο, αλλά τώρα σε ένα βράδυ, δεν μπορούμε να αλλάξουμε κάτι.... Στην επόμενη μηνιαία συνάντηση, αν βρούμε κάτι άλλο, ευχαρίστως να την μεταφέρουμε...

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω Οστρια δεν ξαναπαταω.Και μονοι σας το ειπατε οτι μας εχουν του πεταματου!!!

Στρατο η παρεα μετραει και οχι το μερος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον Ηλια σε αυτο!

Μεσα και εγω μετα τις 10 λογο δουλειας.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 8 ως τις 13 Ιούνη μετά τις 6

Τι Δεν Καταλαβαίνεις...

;-) ;-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

λογο της ηλικιας μου δεν μπορω να ερθω...δεν εχω μεσο :veryangry:

Link to comment
Share on other sites

Έναν γρήγορο καφέ όπως και να έχει θα το ποιούμε!!!

Link to comment
Share on other sites

O Κύριος Ζοο φαίνεται ήταν νυσταγμένος και η ημερομηνία είναι της συνάντησης Απριλίου....Κουκουρούκου power rangers. :P

Giorgos Kk υπάρχουν οδηγίες για μετάβαση με συγκοινωνία εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=84129

Αν γράψεις που μένεις μπορεί να περάσει και κάποιος να σε πάρει. Εγώ δεν έρχομαι γιατί θα θέλεις πάνα μετά.... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

O Κύριος Ζοο φαίνεται ήταν νυσταγμένος και η ημερομηνία είναι της συνάντησης Απριλίου....Κουκουρούκου power rangers. :P

Giorgos Kk υπάρχουν οδηγίες για μετάβαση με συγκοινωνία εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=84129

Αν γράψεις που μένεις μπορεί να περάσει και κάποιος να σε πάρει. Εγώ δεν έρχομαι γιατί θα θέλεις πάνα μετά.... :bigemo_harabe_net-74:

Έχεις κάμερα στο δωμάτιο μου και με παρακολουθείς????? :bigemo_harabe_net-88:

Παιδιά έχει δίκιο ο Φώτης, ο δαίμων του πληκτρολογίου....

8-06-13 μετά τις 6ΜΜ είναι η συνάντηση

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, όποια μέρα και να βρεθείτε, σε όποιο μαγαζί και να είναι, καλά να περάσετε! :)

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ αλλα εγω Οστρια δεν ξαναπαταω.Και μονοι σας το ειπατε οτι μας εχουν του πεταματου!!!

θα συμφωνησω οτι η παρεα μετραει !

λογο της ηλικιας μου δεν μπορω να ερθω...δεν εχω μεσο :veryangry:

φιλε μου δεν εισαι ο μονος μικρος ! :bigemo_harabe_net-65: θα χαρουμε να ερθεις !!

O Κύριος Ζοο φαίνεται ήταν νυσταγμένος και η ημερομηνία είναι της συνάντησης Απριλίου....Κουκουρούκου power rangers. :P

Giorgos Kk υπάρχουν οδηγίες για μετάβαση με συγκοινωνία εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=84129

Αν γράψεις που μένεις μπορεί να περάσει και κάποιος να σε πάρει. Εγώ δεν έρχομαι γιατί θα θέλεις πάνα μετά.... :bigemo_harabe_net-74:

:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει, όποια μέρα και να βρεθείτε, σε όποιο μαγαζί και να είναι, καλά να περάσετε! :)

Μακάρι να ήσουν μαζί μας....

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήσουν μαζί μας....

Πίστεψε με το ήθελα πολύ! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνα από τώρα τις ενέργειες για Αυγουστιάτικη στο Αργοστόλι

Link to comment
Share on other sites

Εσο ετοιμος! :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

O Κύριος Ζοο φαίνεται ήταν νυσταγμένος και η ημερομηνία είναι της συνάντησης Απριλίου....Κουκουρούκου power rangers. :P

Giorgos Kk υπάρχουν οδηγίες για μετάβαση με συγκοινωνία εδώ: http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=84129

Αν γράψεις που μένεις μπορεί να περάσει και κάποιος να σε πάρει. Εγώ δεν έρχομαι γιατί θα θέλεις πάνα μετά.... :bigemo_harabe_net-74:

χαχαχαχα :bigemo_harabe_net-74: ενταξει!θα προσπαθησω να ερθω!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω αυτό το μήνα. Τα λέμε τον Ιούλιο για μπάνιο!! :bigemo_harabe_net-125:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγχωρεστε με,αλλα δεν μετραει μονο η παρεα.......αλλα αφου το θετετε ετσι θα συμφωνησω.

Εγω δεν μειωσα κανεναν,και με τον τροπο που το γραψατε αυτο αφηνετε να εννοηθει.

Αnyway εγω μαλλον ειμαι ο "ακαταλληλος".

Φιλια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...