Jump to content

Poly Reef!


spartansem

Recommended Posts

Πολύβιε κάνε κανένα update με φωτογραφίες να γουστάρουμε

Biily θα πρέπει να πάω εγώ για να γίνει αυτό.... Δεν με λυπάσαι;; Δουλειά όλη μέρα, σπίτι εγκυμονούσα και ενυδρείο καινούργιο που στήνω! Που να προλάβω ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Κάτι θα κάνουμε ωστόσο στο προσεχές μέλλον!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τώρα δικιολογίες που βρήκε για να μην πάει ρε Παναγία μου...

Έγκυος η γυναίκα του λέει...καινούργιο ενυδρείο στήνει λέει...πάει στην δουλειά λέει...έλεος ρε φιλαράκι πήγαινε και βγάλε και το refugium καμια φώτο..χαχαχαχ :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Λιγη υπομονη ακομα παιδια.Εχουν μπει καποια καινουργια ζωντανα και τωρα ειμαι στην φαση more colors!προσπαθω να ανεβασω σιγα σιγα το χρωμα των ζωντανων παραπανω και θα κανωνησω με τον Κωστη καφεδακι και φωτο. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ κάνε όνειρα.... Με τόσες δουλειές εδώ, μάλλον εσένα βλέπω να έρχεσαι!!!!! Μου θες να το κάνεις και τρικολόρ το ενυδρείο!!! :P :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε τρελοκομιο θα ερθεις και δεν θα το μετανιωσεις,ακου που σου λεω!! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε μην φας καμια καμπανα!Τις υπηρεσιες σου κανωνικα...να εισαι προβλεπομενος...χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη το δικο σου ενυδρειο τι γινεται τωρα που ληπεις?στον αυτοματο?

Link to comment
Share on other sites

Βρε τρελοκομιο θα ερθεις και δεν θα το μετανιωσεις,ακου που σου λεω!! :bleh:

Να ερθω και εγω παρεα ? χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε φωτογραφίες με μεγάλη αγωνία δάσκαλε!

Έγινε επεξεργασία - Christos07
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη το δικο σου ενυδρειο τι γινεται τωρα που ληπεις?στον αυτοματο?

Πολύβιε δυστυχώς ή ευτυχώς δεν πρόλαβα να το γεμίσω το δικό μου.Τα περισσότερα πράγματα τα έχω μαζέψει.

Οπότε μόλις βγώ τον χειμώνα θα ξεκινήσω άμεσα τις τελευταίες αγορές και γέμισμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύβιε δυστυχώς ή ευτυχώς δεν πρόλαβα να το γεμίσω το δικό μου.Τα περισσότερα πράγματα τα έχω μαζέψει.

Οπότε μόλις βγώ τον χειμώνα θα ξεκινήσω άμεσα τις τελευταίες αγορές και γέμισμα!!!

Με το καλό φιλαράκι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολυβιεεεεεεε,εχεις κανενα update η' σου εχει φαει ολο το χρονο ο κωστας με τη μεταφορα? :usd:

Link to comment
Share on other sites

Θα το φτιάξουμε κι αυτό Μιχάλη! Δεν έχει net ο Πολύβιος λόγω βλάβης την γραμμής του και έχει φρικάρει! Σύντομα θα περάσω βόλτα για φραγκοκοψίματα και εννοείτε πως θα πέσει πολύ φωτογραφία!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη θα γινει update αλλα θα πρεπει να ερθει ο Kωστας να τον κερασω φρεσκα frags της ωρας να γεμισει το κτηνακι του το παιδι και θα τραβιξουμε και φωτο μιας και εχουμε καιρο να τραβηξουμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυβιε το σαρκοφυτακι παει σφαιρα!!! Αντε να παιρνουμε και για αλλα σειρα!! :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Νικ.χαιρομαι ρε φιλε,εξαλου γιατι να μην παει σφαιρα?!ανεβασε καμια φωτο να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη θα γινει update αλλα θα πρεπει να ερθει ο Kωστας να τον κερασω φρεσκα frags της ωρας να γεμισει το κτηνακι του το παιδι και θα τραβιξουμε και φωτο μιας και εχουμε καιρο να τραβηξουμε.

Θα περιμενουμε πολυβιε! :thumbsu:

Οντως εχεις καιρο για update και αν μας εβγαλες τα ματια ενα μηνα πριν φανταζομαι τωρα που θα εχουν μεγαλωσει ακομα περισσοτερο! :jig:

Καλα "κλικ" και καλα φραγκαρισματα παιδες!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες να σται καλα.οντως τα ζωντανα μεγαλονουν ,εχουν προστεθει και καποια καινουργια κομματια οπως scoly's,lobo και αυτες τις μερες θα μπει και μια wellosophyllia radiata metallic green!λιγο υπομονη...keep reefing!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασε απο το σπιτι ο Κωστης(Κostaskappa) για καφεδακι και φωτογραφιση ,οποτε το update δεν θα αργησει και πολυ.αναμενουμε να δουμε τι τραβηξε το παιδι μας :D .

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασε απο το σπιτι ο Κωστης(Κostaskappa) για καφεδακι και φωτογραφιση ,οποτε το update δεν θα αργησει και πολυ.αναμενουμε να δουμε τι τραβηξε το παιδι μας :D .

Φεεεετα! Στον φούρνο είναι ψήνεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...