Jump to content

Κατασκευή Θάλασσα…


Recommended Posts

Τα περισσότερα που ρωτάς στα έχουν πει τα παιδιά,ενυδρειακή σιλικόνη,απόφυγε τρύπα στον πάτο(έτσι το είχα εγώ και έχει αρκετά μειονεκτήματα),ότι μπορείς να στείλεις μπαλκόνι στείλε το,δώσε βάση σε αυτό με τις tunze που σου λέει ο τεο πίστεψε με δουλεύει καλύτερα από τις vortech και όχι ανεπίστροφη.

Καλή αρχή και από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα που ρωτάς στα έχουν πει τα παιδιά,ενυδρειακή σιλικόνη,απόφυγε τρύπα στον πάτο(έτσι το είχα εγώ και έχει αρκετά μειονεκτήματα),ότι μπορείς να στείλεις μπαλκόνι στείλε το,δώσε βάση σε αυτό με τις tunze που σου λέει ο τεο πίστεψε με δουλεύει καλύτερα από τις vortech και όχι ανεπίστροφη.

Καλή αρχή και από μένα.

Μπορείς να μου αναφέρεις τα μειονεκτήματα έστω και επιγραμματικά?

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας!!ελπίζω να σας αποζημιώσω σύντομα!!

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις περισσότερο θόρυβο ειδικά τους πρώτους μήνες μέχρι να γεμίσει άλγες ο σωλήνας,είναι πιθανότερο κάποια στιγμή να δημιουργηθεί κάποια διαρροή,θα χρειαστεί από την στιγμή που μιλάμε για μεγάλο ενυδρείο να τρυπηθεί 10cm-15cm απο την γωνία του ενυδρείο οπότε θα είναι και αντιαισθητικό.Εγώ το μετάνιωσα, παρόλο που μετά από κάποιους μήνες ούτε θόρυβο έκανε τόσο πολύ ούτε ξανα είχα διαρροή(είχα μια φορά) αλλά εμφανισιακά δεν είναι καθόλου ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις περισσότερο θόρυβο ειδικά τους πρώτους μήνες μέχρι να γεμίσει άλγες ο σωλήνας,είναι πιθανότερο κάποια στιγμή να δημιουργηθεί κάποια διαρροή,θα χρειαστεί από την στιγμή που μιλάμε για μεγάλο ενυδρείο να τρυπηθεί 10cm-15cm απο την γωνία του ενυδρείο οπότε θα είναι και αντιαισθητικό.Εγώ το μετάνιωσα, παρόλο που μετά από κάποιους μήνες ούτε θόρυβο έκανε τόσο πολύ ούτε ξανα είχα διαρροή(είχα μια φορά) αλλά εμφανισιακά δεν είναι καθόλου ωραίο.

Ευχαριστώ!!!

Για το λόγο ότι έχω ακόμα χρόνο ψάχνω την καλύτερη λύση!! Θα τα βάλω όλα στο τραπέζι και ελπίζω να βγει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και όπως πάει το πράγμα πάω για μπαλκόνι υπερχείλισης … περιμένω να δω και ένα ATS σαμπ και μετά βουρ στον πατσά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

Για το λόγο ότι έχω ακόμα χρόνο ψάχνω την καλύτερη λύση!! Θα τα βάλω όλα στο τραπέζι και ελπίζω να βγει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα!!!

Φιλε Γιαννη μονο τα σχεδια θα βαλεις στο τραπεζι θελω να γινεις ποιο σαφεις???????

Link to comment
Share on other sites

Θα φτιαχτεί σχέδιο το οποίο αριστερά και δεξιά θα το συγκρατούνε κάτι παϊδάκια…. Και γενικός φαγητό… αν αυτό υπονοείς!!! Χαχαχαχααχχα μπύρες ποιο μετά…

Link to comment
Share on other sites

Με ολα αυτα που ανεφερες ειμαι στην διαθεση σου για οτι χρειαστεις οποτε θελεις, και σου ευχομαι πραγματικα να το φτιαξεις ντουμπανο................

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...