Jump to content

Πρόβλημα Με Την Κοπελα Μου!:ρ


Recommended Posts

Καλησπέρα..έχω μεγαλο πρόβλημα..η κοπελα μου εγκατασταθηκε σπίτι μου και μ λέει

"Πωπω αυτό το ενυδρείο βγάλτο ακούγεται ένας σπαστικός θόρυβος"

"Γιατί τα ενυδρεία τα εχεις μαζί;δεν δείχνει ωραίο το σπίτι έτσι!"Ο.ο

"Είσαι μεγαλο παιδι πλεον σοβαρεψου και βρες καμια δουλεια και άσε τα ψάρια"

Περιμένω μέχρι να με βάλει να επιλεξω αναμεσα στα γκαπυ μου και αυτή..θα κάνω το σωστο γιατί όντως πρεπει να σοβαρευτω.......ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΩ ΕΞΩ!!!!

:D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical:

Δεν εισαι ο μονος,αλλα κοιτα να σκισεις την γατα απο την αρχη,γιατι σε βλεπω με το ενυδρειο παραμασχαλα να σουλατσαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Αστην να διαλέξει τα επόμενα ψάρια. Συνήθως πιάνει :D :D

Link to comment
Share on other sites

Κανε αυτο που ειπε η ASTRA....γυναικα ειναι .....κατι θα ξερεις....αλλιως οπως ειπες...αλλαξε γυναικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σχεδιαστε ένα νέο σύστημα μαζί και πάρε όλες τις προφυλάξεις ώστε να γίνει λειτουργικό, υσυχο, όμορφο και κομάτι του χώρου.

Και εσυ φτιάχνεις καινούργιο, και συμετέχει και αυτή και είστε όλοι ευχαρηστημένοι!

Αν δεν της αρέσει και αυτή η ιδέα τοτέ την λύση την είπες :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα μην γελάτε ρε εδώ είναι σοβαρά τα πραγματα!:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμασω την λύση της astra και του crazy και αν δω οτι δεν γίνεται κάτι μάλλον πρέπει να βρω αλλη κοπελα!

Link to comment
Share on other sites

Να αλλάξεις φωτισμό...μπας και της αλλάξεις τα "φώτα", μυαλά δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σου φιλε. Πρεπει να σεβαστει αυτο που σου αρεσει, οπως φανταζομαι θα κανεις κι εσυ με κατι δικο της που σου φαινετε βαρετο.

Link to comment
Share on other sites

Έμπλεξες! Και η δικια μου δεν το ηθελε και με αναγκασε να το παρατησω.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή που θα ειναι να ταίσεις, εμφανίσου με βατραχοπέδιλα, μαγιό, σωσίβιο αλογάκι, αναπνευστήρα και μάσκα και την ώρα που θα ανοίγεις το καπάκι πες της : " αυτό που με ενόχλησε περισσότερο, ήταν που μου είπες να σοβαρευτώ....δημαδή τι εννοούσες;"

Πέρα απο τη πλάκα, πράγματι πρέπει να σεβαστεί αυτό που σου αρέσει και στο κάτω κάτω ειναι κάτι πολύ όμορφο. Αν το κάνει θα δείχνει πολλά, αν όχι τότε έχεις θέμα και σηκώνει πολλή κουβέντα. Αν χρειαστεί γίνε πιο αυστηρός και πες της: "Έχω κι εγώ παράπονο απο σενα αλλα δε ζήτησα να βάλεις σιλικόνη στο στήθος σου!"

.....συμβουλή : Την ώρα που θα λες το τελευταίο, να είσαι κοντά στην πόρτα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλό. Δείξε της ψάρια που μπορείς να βαλείς στο ενυδρείο σου, αστην να διαλεξεί αυτή, έτσι θα δεθεί συναισθηματικά. :D

Link to comment
Share on other sites

εμπλεξες....ετσι εκανε και η πρωην μου και αναγγαστηκα να την διωξω...... :bigemo_harabe_net-139: .η κοπελα που εχω τωρα το γουσταρει οσο και εγω για αυτο....ειναι αρεβονιστικια μου πλεον και την παντρευομε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σου φιλε. Πρεπει να σεβαστει αυτο που σου αρεσει, οπως φανταζομαι θα κανεις κι εσυ με κατι δικο της που σου φαινετε βαρετο.

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

3 σφαλιαρες και στη μανα της.

το μοναδικο προβλημα ειναι, αν ανακαλυψεις πως γουσταρει τις μαπες.

μετα αναγκαστικα θα την σπρωξεις μεσα στα πιρανχας και δεν θα παρεις ποτε μερος στης νικολουλη την εκπομπη,μεχρι τουλαχιστον την επομενη....

Link to comment
Share on other sites

3 σφαλιαρες και στη μανα της.

το μοναδικο προβλημα ειναι, αν ανακαλυψεις πως γουσταρει τις μαπες.

μετα αναγκαστικα θα την σπρωξεις μεσα στα πιρανχας και δεν θα παρεις ποτε μερος στης νικολουλη την εκπομπη,μεχρι τουλαχιστον την επομενη....

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αύριο είναι η μεγάλη μέρα!Θα της πω τον πόνο μου και βλεπουμε !ευχηθειτε μου καλη επιτυχία!θα την χρειαστω!

Έγινε επεξεργασία - GuppyMaster
Link to comment
Share on other sites

Μη μασήσεις φίλος!....(μπορείς να το τραβήξεις με κάποιο τροπο σε βίντεο και να το ανεβάσεις; Χαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα λες να κάνω μια προσπαθεια να βγάλω βίντεο;:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...