Jump to content

Πρόβλημα Με Την Κοπελα Μου!:ρ


Recommended Posts

Και μην ξεχασεις και κανα μπουκετο μαζι ε;;

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

φίλε στην μάνα της και ησυχασες αν με το καλημέρα λέει τέτοια νομίζω θα την πατησεις όπως ο τιτανικος στο παρθενικο του ταξίδι!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε παιδια,μ αυτα που του ειπατε με το που θα την δει αυριο θα την πλακωσει στις μαπες χωρις να προλαβει να πει κουβεντα η κακομοιρα..και δεν θα ξερει και γιατι τις τρωει!

ΥΓ Φιλε,στη μανα της και 2 σφαλιαρες δωρο. (Πλακα :P)

Link to comment
Share on other sites

Μπες την επομενη σπιτι με ενα καλαμι και μια πετονια κ πες της: βρηκα επαγγελμα, ψαρας. Τις ωρες που θα λειπεις θα κανω προπονηση στα ενυδρεια:)

Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε παιδια,μ αυτα που του ειπατε με το που θα την δει αυριο θα την πλακωσει στις μαπες χωρις να προλαβει να πει κουβεντα η κακομοιρα..και δεν θα ξερει και γιατι τις τρωει!

ΥΓ Φιλε,στη μανα της και 2 σφαλιαρες δωρο. (Πλακα :P)

Το δωρο να ξερεις το κερδιζει παντα η μανα (πεθερα) χα χα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να της αφιερώσεις το γνωστό τραγούδι ..." κι ύστερα λένε πως φταίει ο φονιάς...." με την ανάλογη συνέχεια... :2guns:

Link to comment
Share on other sites

Respect!

Link to comment
Share on other sites

οπως μου λεγε ενας φιλος....καθε γκομενα που γνωριζα ηθελε να αλλαξω κατι(τα ρουχα μου,το κουρεμα μου,τη δουλεια μου κτλπ) αυτο ομως που αλλαζα παντα ηταν η γκομενα......ο καθε ανθρωπος που ειναι διπλα μας σαν συντροφος πρεπει να αποδεχεται αυτο που ειμαστε και ειδικα οταν προκειται για καποιο χομπι σαν αυτο το οποιο ειναι και τοσο ενδιαφερον...δε πουλας ναρκωτικα,ενα ενυδρειο εχεις,ελεος και αυτη πες της. απο εκει φαινεται δλδ η σοβαροτητα του ατομου? απο το ενυδρειο,ακυρο!!

θα πρεπει να σεβομαστε τα θελω του ατομου που ειναι διπλα μας και την ζωη του πριν μπει ο οποιοςδηποτε στη ζωη μας,

ο κυριακος ας πουμε κανει ελευθερες πτωσεις,απο πριν τον γνωρισω,φοβαμαι πραγματικα με αγχωνει αυτο που κανει,ειναι ομως κατι το οποιο τον ευχαριστει,το γουσταρει και μερος της προσωπικοτητας του,ποτε δε προσπαθησα να του το κοψω η να του πω κατι γι αυτο το οποιο να τον αποτρεψω και δε μιλαμε για ενυδρειο εδω ετσι αλλα για κατι επικινδυνο,η γουσταρει τις μηχανες,δε θα του πω ποτε τπτ για την μηχανη η πουλα την που ακουω και σοβαρεψου κτλ. η κοπελα που θα επιλεξεις να ειναι διπλα σου θα πρεπει να δεχτει καποια πραγματα τα οποια απαρτιζουν εσενα αν μπορει καλως αν οχι το κοβεις και παλι καλως για σενα :)

Link to comment
Share on other sites

επισης ειναι και το ποσο γουσταρεις το καθε τι,δλδ,γουσταρεις τοσο αυτη τη γκομενα ωστε να παρατησεις κατι αλλο που γουσταρεις τοσο??? εγω δε θα το εκανα,θα ελεγα αυτα ειναι τα δεδομενα η προχωρας με αυτα η οχι,σκληρο ναι αλλα δε γινεται διαφορετικα και ειμαι και της αποψης πως αν υποχωρησεις και χασεις κατι που σου αρεσε τοσο στο τελος θα σε κανει οτι θελει,καθε φορα που δε θα της αρεσει κατι θα ξερει οτι εσυ εισαι διατεθιμενος να το θυσιασεις για παρτη της και θα το εκμεταλευεται,δε λεω οτι ειναι κακια η οτιδηποτε απλα ετσι ειναι η φυση του ανθρωπου να εκμεταλευεται καταστασεις προς οφελος του και ετσι χανεις τον εαυτο σου καπου μεσα σε ολα αυτα....

Link to comment
Share on other sites

θα μας πεις τι εγινε ηρθε η μεγαλη μερα μαμα που ειναι η μπλουζα του αγωνα??

υγ ελπιζω να πηγαν ολα καλα !!!

Link to comment
Share on other sites

θα μας πεις τι εγινε ηρθε η μεγαλη μερα μαμα που ειναι η μπλουζα του αγωνα??

υγ ελπιζω να πηγαν ολα καλα !!!

.....κάνει ώρες να απαντήσει και ανησυχώ!....θα τον βρούμε βουτηγμένο στο "12"....ξέρει ο πατριώτης τι εννοώ!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

.....κάνει ώρες να απαντήσει και ανησυχώ!....θα τον βρούμε βουτηγμένο στο "12"....ξέρει ο πατριώτης τι εννοώ!

μακαρι να μην ειναι 12 ακριβως γιατι δεν θα τον βρουμε ποτε

υγ και εμεις που δεν ειμαστε πατριωτες γνωριζουμε :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μην ειναι 12 ακριβως γιατι δεν θα τον βρουμε ποτε

υγ και εμεις που δεν ειμαστε πατριωτες γνωριζουμε :sarcasm:

:bigemo_harabe_net-117: κερνάμε καφέ στη λίμνη λοιπόν για διάλλειμμα!.......και μετά συνεχίζουμε το ψάξιμο για τον GuppyMaster.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-117: κερνάμε καφέ στη λίμνη λοιπόν για διάλλειμμα!.......και μετά συνεχίζουμε το ψάξιμο για τον GuppyMaster.

εσεις καλα κανετε και κερνατε εμεις πως θα ερθουμε απο δω !!!

Link to comment
Share on other sites

εσεις καλα κανετε και κερνατε εμεις πως θα ερθουμε απο δω !!!

ε ρε φιλαράκι πως κάνεις έτσι; από το ξύλο που θα φάει ο GuppyMaster τον βλέπω στο ΚΑΤ με αερομεταφορά. Στο γυρισμό, έρχεσαι μαζί του!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74:

ε ρε φιλαράκι πως κάνεις έτσι; από το ξύλο που θα φάει ο GuppyMaster τον βλέπω στο ΚΑΤ με αερομεταφορά. Στο γυρισμό, έρχεσαι μαζί του!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

κλαιω!!!!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

κλαιω!!!!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Μη κλαίς ρε, όλα θα πάνε καλά....στο κάτω κάτω από γκόμενα θα τις φάει, πόσο κακό μπορεί να του κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή που θα ειναι να ταίσεις, εμφανίσου με βατραχοπέδιλα, μαγιό, σωσίβιο αλογάκι, αναπνευστήρα και μάσκα και την ώρα που θα ανοίγεις το καπάκι πες της : " αυτό που με ενόχλησε περισσότερο, ήταν που μου είπες να σοβαρευτώ....δημαδή τι εννοούσες;"

Πέρα απο τη πλάκα, πράγματι πρέπει να σεβαστεί αυτό που σου αρέσει και στο κάτω κάτω ειναι κάτι πολύ όμορφο. Αν το κάνει θα δείχνει πολλά, αν όχι τότε έχεις θέμα και σηκώνει πολλή κουβέντα. Αν χρειαστεί γίνε πιο αυστηρός και πες της: "Έχω κι εγώ παράπονο απο σενα αλλα δε ζήτησα να βάλεις σιλικόνη στο στήθος σου!"

.....συμβουλή : Την ώρα που θα λες το τελευταίο, να είσαι κοντά στην πόρτα.

Κλαίω απο τα γέλια .

Ευτυχώς η γυναίκα μου αν και πριν λιγο καιρό άδειασε το ενυδρειο μέσα στο σαλόνι 300λτ και παραλίγο γλιτώσαμε τα έπιπλα ( καινουρια ολα ) μου ειπε ¨ περίμενε λίγους μήνες να γεννησω και μετα ξανά βάζεις ενυδρειο στο σαλόνι ¨ , αφού ξέρει οτι χωρις ενυδρειο δεν μπορω . Βέβαια τωρα θα ειναι σχεδόν διπλάσιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλα κομπλε!!!!!ναιιιιιιιιιι ευτυχώς την γλυτωσα!!όμως με εναν ορο!να δώσω τα ενυδρεία και να πάρω ενα μεγαλο!!κλεινουμε 1,5 χρονο σήμερα μαζί και ειπε θα είναι το δώρο μου!!ευτυχώς τα γύρισε όλα τούμπα!!μου ειπε οτι καταλαβαινει και οτι δεν τα εννοουσε ετσι!μακαρι!!παντως αφου πηγαν ολα καλα δν με νοιαζει και τιποτα αλλο τωρα!!

Υ.Γ.safar ποτε θα πάμε για καφεδακι; :D

Υ.Γ.ευχαριστώ για τις συμβουλες παιδια!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, κοίτα να το εκμεταλευτεις τώρα, αντεπίθεση!! Αφού θα σου το κάνει δώρο ζήτα απο 300 λίτρα και πάνω :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, κοίτα να το εκμεταλευτεις τώρα, αντεπίθεση!! Αφού θα σου το κάνει δώρο ζήτα απο 300 λίτρα και πάνω :bigemo_harabe_net-64:

και πιο πανω μαζι με φωτιστικο αντεπιθεση τωρα που ειναι νωρις ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις τέτοια ευκαιρία και ακόμα κάθεσαι;;;;; αυτα μια φορά στο τόσο γίνονται φίλος!!! GuppyMatser πες της : "Μωράκι μου θα έρθει η μεταφορική το απόγευμα να φέρει το δώρο μου αλλά νωρίτερα θα έρθουν τα μαστόρια να γκρεμήσουν τον τοίχο για να το περάσουμε μέσα και αν γίνεται να κανονίσουμε τις ώρες που θα βλέπουμε τηλεόραση με βάρδιες γιατί δε θα χωράμε ταυτόχρονα στο σαλόνι από το βράδυ"!....καφεδάκι θα το κανονίσουμε κάποια στιγμή και καλά θα ήταν να μαζευτούμε πολλοί αν υπαρχουμε εδω μέσα.

....εγώ ρε φίλος με 11 χρόνια γνωριμίας και 5 χρόνια γάμου, στην επέτειο ένα τριανταφυλλάκι πήρα σαναβαμπίτς!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να εβρισκα παραπανω λεφτα να επαιρνα ενα μεγαλυτερο ενυδρειο στο κυριακο η εστω να φτιαχναμε το 600λιτρο που εχει γινει ντουλαπι στην αποθηκη.....ευτυχως και ψηθηκε και θελει μεγαλυτερο ενυδρειο.σουπερ μου ακουγεται.

Link to comment
Share on other sites

Όλα κομπλε!!!!!ναιιιιιιιιιι ευτυχώς την γλυτωσα!!όμως με εναν ορο!να δώσω τα ενυδρεία και να πάρω ενα μεγαλο!!κλεινουμε 1,5 χρονο σήμερα μαζί και ειπε θα είναι το δώρο μου!!ευτυχώς τα γύρισε όλα τούμπα!!μου ειπε οτι καταλαβαινει και οτι δεν τα εννοουσε ετσι!μακαρι!!παντως αφου πηγαν ολα καλα δν με νοιαζει και τιποτα αλλο τωρα!!

Υ.Γ.safar ποτε θα πάμε για καφεδακι; :D

Υ.Γ.ευχαριστώ για τις συμβουλες παιδια!!!!!!!!!

guppymaster υποκλινομαι!!!!!!!!!!δεν μπορει να εκανε στροφη 180 μοιρων τυχαια.......καπου εβαλες και εσυ το χερακι σου...!!!!!!!!!!!!οπως και να χει,πλεον βρηκες τον τροπο,εκμεταλευσου το!!!!!!!!!!!!!(αντε και με ενυδριο τονου με την πειθω που εχεισ!!!)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...