Jump to content

Πρόβλημα Με Την Κοπελα Μου!:ρ


Recommended Posts

Στο καινούριο ενυδρείο (θαλάσσιο φυσικά) βάλε ένα σκυλόψαρο (Squalus spp). Θα σου χρειαστεί στο μέλλον!

Έγινε επεξεργασία - Kriton
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πιστεύετε η όχι με βοηθησατε!χαχα πρεπει όντως να το εκμεταλευτω τώρα!

Έφερε στροφη 180 μοιρών επειδή της είπα οτι είναι κάτι που μου αρέσει και ως άντρας έβαλα και τις σάλτσες μου για να καταλάβει!!;) ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!

Υ.Γ.safar πρεπει να κανονισούμε με για καφέ να γνωρίσω τους τρελους Γιαννιώτες :D

Έγινε επεξεργασία - GuppyMaster
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πιστεύετε η όχι με βοηθησατε!χαχα πρεπει όντως να το εκμεταλευτω τώρα!

Έφερε στροφη 180 μοιρών επειδή της είπα οτι είναι κάτι που μου αρέσει και ως άντρας έβαλα και τις σάλτσες μου για να καταλάβει!! ;) ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!

Υ.Γ.safar πρεπει να κανονισούμε με για καφέ να γνωρίσω τους τρελους Γιαννιώτες :D

ετσι νομιζεις κατσε λιγο και αμα σοβαρεψουν τα πραγματα θα δεις.

η γυναικα σε διαλεγει γιαυτο που εισαι και η πρωτη της δουλεια ειναι να σε αλλαξει.

Link to comment
Share on other sites

guppymaster υποκλινομαι!!!!!!!!!!δεν μπορει να εκανε στροφη 180 μοιρων τυχαια.......καπου εβαλες και εσυ το χερακι σου...!!!!!!!!!!!!οπως και να χει,πλεον βρηκες τον τροπο,εκμεταλευσου το!!!!!!!!!!!!!(αντε και με ενυδριο τονου με την πειθω που εχεισ!!!)

Φυσικα και το εβαλε καπου το χερι του, για να βαλει τα πραγματα στη θεση τους.

ΕΤΣΙ:

Xiupsilonlambdaomicron.gif

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και το εβαλε καπου το χερι του, για να βαλει τα πραγματα στη θεση τους.

ΕΤΣΙ:

Xiupsilonlambdaomicron.gif

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα πηγες!Αντε και στο γαμο σας ζητα της να φτιαξεις ενα fishroom :P

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με το καινούργιο ενυδρείο βάλτην να διαλέξει και να ονοματίσει τα ψάρια. Θα τα έχει σαν παιδιά της!

Link to comment
Share on other sites

Μην πέσεις κατω από 600 λιτρα!!!

Κρίμα θα είναι μετά από τέτοια μάχη και νίκη να σε παραμυθιασει με κάτι μικρότερο!

Πείραμε η δεν πείραμε κούπα :-)

Link to comment
Share on other sites

Μην πέσεις κατω από 600 λιτρα!!!

Κρίμα θα είναι μετά από τέτοια μάχη και νίκη να σε παραμυθιασει με κάτι μικρότερο!

Πείραμε η δεν πείραμε κούπα :-)

τελικα ο σκοπος σας ειναι να τον χωρισετε τον ανθρωπο. :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...