Jump to content

Καλησπέρα Στην Παρέα!!!!


Konam

Recommended Posts

Ψάχνω να βρώ κουνουπόψαρα η Gambusia affinis

....'Εχω ψάξει στο google(τα έχω βρεί όλα,αλλά που θα τα βρώ δεν βρήκα ακόμα.Όπως και το φυτό λυσιμάχια...Πήγα σε μαγαζιά pet shop αλλά δείχναν οτι άλλοι δεν τα ξέρουν και άλλοι οτι δεν τα φέρνουν....Αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει.....Ευχαριστώ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και καλα κανεις και ρωτας...

αν εισαι τυχερος με το φυτο που ψαχνεις και το βρεις σε καποιο χομπιστα σαν κλαδεμα,καλως.

αλλιως μετα τον σεπτεμβριο γιατι μεσα στις καψες δεν πολυγινονται εισαγωγες φυτων για να μην ερθουν πολυ ταλαιπωρημενα.

πανω-κατω το ιδιο ισχυει και για τα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....καλως ηρθες...κουνουποψαρα και το φυτο ισως εχει ενας φιλος γεωπονος ο οποιος ειναι μαραθωνα και εχει ενα χωρο απιστευτο με λιμνες νουφαρα κτλπ λες και εισαι σε εξωτικο μερος. αν θελεις μπορω να ρωτησω και να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες.Αν γραφοσουν 2-3 μερες νωριτερα θα σου εδεινα το φυτο που ψαχνεις,το ειχα στο ενυδρειο μου και το χαρισα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, καλή διαμονή ! :)

Link to comment
Share on other sites

:welcomeXL:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....καλως ηρθες...κουνουποψαρα και το φυτο ισως εχει ενας φιλος γεωπονος ο οποιος ειναι μαραθωνα και εχει ενα χωρο απιστευτο με λιμνες νουφαρα κτλπ λες και εισαι σε εξωτικο μερος. αν θελεις μπορω να ρωτησω και να σου πω.

Ναι ναι αν μπορείτε kuriakos-margarita...Σας ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Όπως έψαχνα στα θέματα,βρήκα (αυτό http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=73613 ) οτι και κάποιος άλλος έψαχνε για κουνουπόψαρα.Και όπως κοίταζα τις απαντήσεις είδα ότι κάποιος πρότεινε μια σελίδα απο κάποιον που έχει τέτοια φυτά και τέτοια ψαράκια....Τον πήρα τηλέφωνο και έχει....Τελικά είμαι πολύ τυχερός που σας βρήκα....Σας ευχαριστώ πολύ όλους !!!!!!!! :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...