Jump to content

Υπόδειγμα Επαγγελματισμού!


Recommended Posts

Με την ευκαιρία συναλλαγής που είχα με το κατάστημα και της τηλεφωνικής συνομιλίας/επικοινωνίας με τον κ. Ζαχαρόπουλο Βασίλειο αλλα και τον κ. Κώστα, θα ήθελα να εκφράσω τις ευχαριστίες μου για τον άψογο επαγγελματισμό που επέδειξαν, την πραγματικά πρωτόγνωρη για εμένα διάθεση για εξυπηρέτηση καθώς αν και απο εμένα δεν έλαβαν ούτε ενα ευρώ (επρόκειτο για εξαργύρωση δωροεπιταγής απο νίκη σε διαγωνισμό) αφού τους "έτρεξα" στην κυριολεξία στην άλλη άκρη της Αθήνας για να μου στείλουν το πακέτο, όχι μονο δεν δυσανασχέτησαν έστω στο ελάχιστο ή έστω να προτείνουν άλλο τροπο αποστολής που θα τους βόλευε περισσότερο,, τουναντίον έκαναν τα αδύνατα δυνατά για να με εξυπηρετήσουν και να μου στείλουν το πακέτο οπότε εγω ήθελα και όχι οπότε εκείνους εξυπηρετούσε. Κ. Ζαχαροπουλε είστε υπόδειγμα επαγγελματία και ευγένειας. Το κερασάκι στην τούρτα δε, ήταν η αναλυτικότατη ενημέρωση που μόλις μου κάνατε προκειμένου να πανε όλα καλα με την προσαρμογή των ψαριών στο νέο τους περιβάλλον. Ειναι να μην εμπιστεύεται τέτοιους επαγγελματίες; Σας ευχαριστω πολυ!

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια.

Ολοι οσοι επικοινωνησουν μαζι μας , ασχετως αν ειναι η οχι πελατες , αν θα αγορασουν η οχι κατι , θα παρουν παντα την καλυτερη δυνατη εξυπηρετηση και το χαμογελο μας.

Ελπιζω και αυτα που θα παραλαβετε να ειναι ανταξια της εικονας μας μεχρι τωρα.

Θα ηθελα ενημερωση σας και σχετικα με τα ψαρακια μολις παραλαβετε , εστω και προσωπικα μεσω πμ.

Για οτιδηποτε χρειαστειτε μην διστασετε να επικοινωνησετε και παλι μαζι μας.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και γω που παρέλαβα ζωντανά πριν 2 εβδομαδες έμεινα ευχαριστημένος απο την εξυπηρέτηση.

άμεση αποστολή και καλή ποιότητα στα ζωντανά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Σήμερα πρωί πρωί παρέλαβε το πακέτο. Τα ψαράκια ήταν σε άριστη κατάσταση αφου η φροντίδα που δείξατε κατα το πακετάρισμα δε θα μπορούσε να έχει άλλο αποτέλεσμα. Η προσαρμογή γινεται σύμφωνα με τις οδηγίες του κ. Βασίλη. Ευχαριστω και για τα δείγματα φροντίδας νερου/ψαριών που επιπλέον βάλατε στο πακέτο. Να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εμεις ευχαριστουμε για την πολυ ομαλη συναλλαγη. Και για τα καλα σας λογια

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...