Jump to content

Θερμά Συγχαρητήρια! Α+++


Recommended Posts

Πρώτη φορά παρήγγειλα από το συγκεκριμένο κατάστημα και γενικότερα τόλμησα μια αποστολή από Αθήνα στη Θεσσαλονίκη σε δύσκολους καιρούς (ακριβώς πριν τον 15Αύγουστο, με υψηλές θερμοκρασίες). Το σίγουρο είναι πως δεν θα είναι και η τελευταία.

Εξεπλάγην από την άμεση ανταπόκριση στα πολλαπλά emails μου (καθόλου τηλέφωνο, όλα online) και την φιλικότατη εξυπηρέτηση!

Το καλύτερο δε, ήταν η συσκευασία. Περίμενα να παραλάβω ένα κουτάκι (frags & snails) όπου φοβόμουν ότι θα έχουν γίνει όλα σούπα, αλλά παρέλαβα μια μεγάλη συσκευασία τόσο καλά στημένη, που άλλο τόσο ταξίδι θα έκανε.

Συμπέρασμα; Ναι, θα ξαναγοράσω από το κατάστημα - με την επόμενη παραλαβή Mythrax :-)

Πολλά συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν η πρώτη φορά που αγόρασες από το συγκεκριμένο κατάστημα γι' αυτό και η έκπληξή σου. Τώρα που θα αγοράζεις από αυτό το κατάστημα από δω και πέρα, θα συνηθίσεις. Σε κάθε αγορά σου, όσες και να κάνεις, θα σε αντιμετωπίζουν σαν εναν νέο πελάτη και οχι σα δεδομένο. Κάθε αποστολή θα είναι το ίδιο προσεγμένη με τις προηγούμενες. Κάθε έμψυχο ή άψυχο υλικό που θα παραγγέλνιες, θα φτάνει στα χέρια σου σε άριστη κατάσταση. Δε δουλέυω στο κατάστημα, πελάτης είμαι κι εγώ.....επί ευκαιρία να πω και τα δικά μου......κ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΕ τα Apistogramma είναι μια χαρά και χαρήκαμε και γέννα πριν 10 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι βλέπω e-shop δεν λειτουργεί ακόμη. Ξέρουμε σε πόσο καιρό θα αρχίσει να λειτουργεί να παραγγείλουμε και μεις τίποτα? :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κυριοι

Κυριε Ευριπιδη , σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια.

Κυριε Παναγιωτη , σας ευχαριστουμε για την διαρκη υποστηριξη. Νομιζω οτι σας ειχε ενημερωσει ο πατερας μου οτι ηταν ζευγαρι εεε?? χαχαχαχα

Κυριε Μιχαλη μπαινουμε στην τελικη ευθεια και ελπιζω οτι θα ειναι στον αερα συντομα το e-shop Μαλλον και πριν απο το site μας , χαχα , αλλα αυτο δεν χρειαζεται να σας κραταει απο το να επικοινωνειτε μαζι μας για οτι προιοντα θελετε.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κυριοι

Κυριε Ευριπιδη , σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια.

Κυρια Παναγιωτη , σας ευχαριστουμε για την διαρκη υποστηριξη. Νομιζω οτι σας ειχε ενημερωσει ο πατερας μου οτι ηταν ζευγαρι εεε?? χαχαχαχα

Κυριε Μιχαλη μπαινουμε στην τελικη ευθεια και θα ελπιζω οτι θα ειναι στον αερα συντομα το e-shop Μαλλον και πριν απο το site μας , χαχα , αλλα αυτο δεν χρειαζεται να σας κραταει απο το να επικοινωνειτε μαζι μας για οτι προιοντα θελετε.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

..... εδώ αρχηγέ μου, μου τα χαλάς λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

..... εδώ αρχηγέ μου, μου τα χαλάς λίγο!!!

χαχαχαχα !! Οχι συγγνωμη !!! εγινε καταλαθος !!! διορθωθηκε αμεσως ομως !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κυριοι

Κυριε Ευριπιδη , σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια.

Κυρια Παναγιωτη , σας ευχαριστουμε για την διαρκη υποστηριξη. Νομιζω οτι σας ειχε ενημερωσει ο πατερας μου οτι ηταν ζευγαρι εεε?? χαχαχαχα

Κυριε Μιχαλη μπαινουμε στην τελικη ευθεια και θα ελπιζω οτι θα ειναι στον αερα συντομα το e-shop Μαλλον και πριν απο το site μας , χαχα , αλλα αυτο δεν χρειαζεται να σας κραταει απο το να επικοινωνειτε μαζι μας για οτι προιοντα θελετε.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Eυχαριστώ για την απάντηση:) Η καλύτερη επικοινωνία είναι απο κοντά, αλλά επαρχία βλέπεις...Το e-shop όπως και να το κάνεις σου ανεβάζει την διαθεση για ψώνια. Καλή συνέχεια να έχετε και καλές πωλήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση :) Η καλύτερη επικοινωνία είναι απο κοντά, αλλά επαρχία βλέπεις...Το e-shop όπως και να το κάνεις σου ανεβάζει την διαθεση για ψώνια. Καλή συνέχεια να έχετε και καλές πωλήσεις!

Δεν θα διαφωνησω καθολου !!! Ευχαριστουμε πολυ να ειστε καλά !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...