Jump to content

Διαγωνισμός Φυτεμένου Και Βιοτοπικού Ενυδρείου Στη Ρωσία


Recommended Posts

ερωτηση.. ο καθε ενας που θελει να ψηφησει πρεπει να κανει λογαριασμο στο φορουμ του διαγωνισμου?ετσι μου φανηκε...

Link to comment
Share on other sites

Eτσι ειναι ναι.

Πρεπει να κανεις εγγραφη,το εκαναν για να αποφυγουν το φαινομενο πολλαπλων ψηφων απο ιδια ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι όσα μέλη έχουν στείλει ενυδρεία, να δώσουν εδώ κατηγορία και αριθμό ώστε τύχουν ιδιαίτερης προσοχής ;)

Link to comment
Share on other sites

Στα φυτεμενα το 107 το δικο μου!!

ξεχώριζε φιλαράκι, πολύ ωραίο, καλή επιτυχία εύχομαι!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το #127 είναι του nicpapa??

Πάντως τα #59 #65 #82 είναι πραγματικά Θ Ε Ϊ Κ Α !!

Link to comment
Share on other sites

nikosn μπενω να σε ψηφησω!

Link to comment
Share on other sites

nikosn μπενω να σε ψηφησω!

Αν πράγματι σου αρέσει περισσότερο απ όλα να το ψηφίσεις .

Μη μπούμε στο λούκι να ψηφίσουμε τα δικά μας ( Ελληνικά ) ενυδρεία .

Και κακώς για μένα που αναφέρονται τα νούμερα των συμμετοχών .

Αντικειμενικά να ψηφίσουμε και να ψηφίσουμε όλοι , ίσως να είναι πιο σημαντικό η μεγάλη συμμετοχή και η σωστή ψήφος από Ελλάδα .

Link to comment
Share on other sites

Οντως ξεχωριζουν οι ξενοι με

διαφορα.ναι το 127 του nicapa ειναι εγω το ψηφισα παντωςκαι ευχαριστω οσους με ψηφισανε!

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα μπορούμε να βαθμολογισουμε όσα θέλουμε ή και όλα τα ενυδρεία. Ή κάνω λάθος;

Φυσικά και θα ψηφίσουμε αυτά που πραγματικά μας αρέσουν, αλλά στις τόσες συμμετοχές, θα ήθελα να ξέρω ποιες είναι δικές μας, ώστε να τις δω πιο προσεκτικά και γιατί όχι λίγο πιο ευνοϊκά... :)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και να παραδεχόμαστε το οφθαλμοφανές, δηλαδή ότι οι ξένοι σχεδόν πάντα ξεχωρίζουν, αλλά εγώ προσωπικά "επιμένω Ελληνικά" και θεωρώ ότι πρέπει να επιβραβεύουμε τα εγχώριά μας προϊόντα και υπηρεσίες, φυσικά αν κι εφ' όσον αξίζουν, ειδικότερα αν αυτά έχουν την ιδιότητα της θετικήςπροβολής μας προς το εξωτερικό ένας λόγος παραπάνω..

Υπάρχει άλλη ελληνική συμμετοχή πέρα από του nicpapa και του nikosn ??

Υ.Γ. οι Νικολάδες μας είναι πολύ μπροστά!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι διαγωνισμοί λίγο πολλή έχουν στοιχεία ρατσισμού, οι Έλληνες θα ψηφίσουν τους Έλληνες η Ρώσοι τους Ρώσους η Ιάπωνες τους Ιάπονες κοκ.

Τώρα αν αναρτιόμαστε γιατί οι ξένοι είναι ποιο μπροστά στο συγκεκριμένο κομμάτι η απάντηση νομίζω πως είναι απλή αλλά εκτός θέματος.

Καλή επιτυχία σε όλους με την ευχή να συμμετέχουν περισσότεροι Έλληνες στους επόμενους διαγωνισμούς αυτού του είδους.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι διαγωνισμοί λίγο πολλή έχουν στοιχεία ρατσισμού, οι Έλληνες θα ψηφίσουν τους Έλληνες η Ρώσοι τους Ρώσους η Ιάπωνες τους Ιάπονες κοκ.

Τώρα αν αναρτιόμαστε γιατί οι ξένοι είναι ποιο μπροστά στο συγκεκριμένο κομμάτι η απάντηση νομίζω πως είναι απλή αλλά εκτός θέματος.

Καλή επιτυχία σε όλους με την ευχή να συμμετέχουν περισσότεροι Έλληνες στους επόμενους διαγωνισμούς αυτού του είδους.

Οντως χρηστο απλη!Απλα αυτοι πηγαινουν μια βολτα στα ποταμια τους παιρνουν οτι θελουν απο φυτα φτιαχουν ενα"απλο"φυτεμενο!!

Link to comment
Share on other sites

εκτός αυτού αν θέλουν να γεμίσουν το ενυδρείο τους με το χ φυτό και υπολογίσουν ότι χρειάζονται 20 γλαστρακια δεν έχουν πρόβλημα να τα αγοράσουν, εμείς όμως θα πάρουμε ένα και θα προσευχόμαστε, θα το θυμιατίζουμε για να πολλαπλασιαστεί ώστε σε κανένα εξάμηνο να απλώσει.

Για αυτό πάντοτε έλεγα πως είμαστε μάγκες και με λίγα χρήματα λίγα μέσα φτιάχνουμε θαύματα. εκτός αυτού έχουμε και τους συντρόφους μας που απαγορεύουν να εξαπλωθούμε :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

εκτός αυτού αν θέλουν να γεμίσουν το ενυδρείο τους με το χ φυτό και υπολογίσουν ότι χρειάζονται 20 γλαστρακια δεν έχουν πρόβλημα να τα αγοράσουν, εμείς όμως θα πάρουμε ένα και θα προσευχόμαστε, θα το θυμιατίζουμε για να πολλαπλασιαστεί ώστε σε κανένα εξάμηνο να απλώσει.

Για αυτό πάντοτε έλεγα πως είμαστε μάγκες και με λίγα χρήματα λίγα μέσα φτιάχνουμε θαύματα. εκτός αυτού έχουμε και τους συντρόφους μας που απαγορεύουν να εξαπλωθούμε :bigemo_harabe_net-74:

+1000

Link to comment
Share on other sites

Οι συμμετοχές στα βιοτοπικα κλείνουν μετά τις 10ης Οκτωβρίου, μόνο μια μέρα έμεινε για όσους ενδιαφέρονται...

Link to comment
Share on other sites

έχει καλά κομμάτια αλλά έχει και κάτι ενυδρεία που μόνο βιότοποι δεν είναι και διακρίνω και κάποια άλλα ενυδρεία τα οποία στήθηκαν μόνο για την φωτογράφιση ενώ ποιο μπροστά είχαν άλλο στήσιμο.

γενικά εδώ βλέπουμε ότι στο βιοτοπικο σκοντάφτουν πολλή και δεν έχει την ομορφιά από το προηγούμενο κομμάτι του διαγωνισμού, κρίμα και αυτό το κομμάτι με ενδιέφερε ποιο πολλή.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο Σακη (αυτες οι πετρες σου..)και στους Νικους και στα αλλα παιδια (..καλα nicpapa διαστημικος..!!)Αξιοι!! Αναγνωρισα 6 Ελληνκα +1 και απο εμενα σε ολους σας..Καλα αποτελεσματα.Συγχαρητηρια και στο Δημητρη για την αναγνωριση..

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιες ειναι οι δικες μας συμμετοχες;;;

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε περιπου 10 συμμετοχες,ισως περισσοτερες...

Οντως οπως ειπε ο Χρηστος εχουμε μερικα νεοστημενα ενυδρεια,που δειχνουν αχαρα.

Επισης φαινεται οτι το ΣΩΣΤΟ βιοτοπικο δεν ειναι ευκολο πραμα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιες ειναι οι δικες μας συμμετοχες;;;

Καλύτερα να μην μάθουμε ποιες είναι η ελληνικές συμμέτοχές ώστε να ψηφίσουμε πιο ορθά και αντικειμενικά. Θέλουμε να πάμε το χόμπι μπροστά και αν το αξίζουν οι ελληνικές συμμετοχές θα χαρώ πάρα πολλή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...