Jump to content

Φαν Της Γυαλας


molly

Recommended Posts

Εμείς εδω στο φόρουμ είμαστε για να βοηθάμε αλλα και να μαθαίνουμε ώστε να διατηρούμε τα ψαράκια μας σε οσο το δυνατόν καλύτερες συνθήκες.Αυτος ειναι ο σκοπός του χόμπι. Τα παιδια παραπανω σου είπαν ξεκάθαρα μιας και ζητήσες βοήθεια τι και πως πρέπει να λειτουργήσεις απο κει και πέρα. Παρολαυτα είπες ξεκάθαρα πως δεν θα δώσεις τα ψαράκια μέχρι να μπορείς να τους προσφέρεις τις κατάλληλες συνθήκες ( δεν θα αναφέρω το άνεργη αλλα με πολλα χρήματα γιατι δεν σχετίζεται με το χόμπι αλλα ο καθένας καταλαβαίνει τι θελω να πω). Συνέχισε το διάβασμα και εμείς εδω είμαστε για να σε βοηθήσουμε, αν παρολαυτα δεν θέλεις εσυ συνέχισε και πάλι το διάβασμα και προσανατολησου σ αυτές τις ενδιαφέρουσες και σχετικές με τα γούστα σου ενδυματολογικές επιλογές http://www.idakoos.com/tshirt+womens/gyala-fan-club,1187354

φιλικά και στυλιστικα,

hms

Έγινε επεξεργασία - hms
Link to comment
Share on other sites

Είσαι λάθος εδώ. Εδώ είναι ολα τα παιδιά για να σε βοηθήσουν και εσένα και εμένα και να ανταλλάξουμε απόψεις, σκέψεις, ιδέες κτλ. Δεν είναι καχυποψία. Μπήκες σε μια παρέα που κάνουμε και την πλάκα μας, πειραζόμαστε και περνάμε ωράια πέρα από όσα παραπάνω σου ανέφερα. Δε χρειάζεται να εκνευρίζεσαι και άκου αυτά που σου λένε τα παιδιά. Η αλήθεια είναι οτι η αγορά του ενυδρείου σε τόσο λίγο χρόνο Κυριακάτικα ακούγεται κάπως αλλά δε σε αμφισβήτησε κανένας. Αστειευτήκαμε και τίποτα παραπάνω. Ζητώ συγνώμη για το δικό κου σχόλιο και να σου πω και κάτι άλλο ........ πιο ενημερωμένο forum και πιο καλή παρέα από το ΑΖ δε θα βρείς πουθενά. Μείνε μαζί μας, άκουσε τους πιο έμπειρους και θα δεις οτι θα χαρείς το ενυδρείο σου οσο δε φανταζόσουν ποτέ.....απο προσωπική πείρα μιλάω.

Φιλικά Πάνος.

Όπως τα λέει ο φίλος Πάνος είναι!! :bigemo_harabe_net-64: Είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε σε ένα σωστό στήσιμο του ενυδρείου σου και για το καλύτερο περιβάλλον για τα ψαράκια σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς εδω στο φόρουμ είμαστε για να βοηθάμε αλλα και να μαθαίνουμε ώστε να διατηρούμε τα ψαράκια μας σε οσο το δυνατόν καλύτερες συνθήκες.Αυτος ειναι ο σκοπός του χόμπι. Τα παιδια παραπανω σου είπαν ξεκάθαρα μιας και ζητήσες βοήθεια τι και πως πρέπει να λειτουργήσεις απο κει και πέρα. Παρολαυτα είπες ξεκάθαρα πως δεν θα δώσεις τα ψαράκια μέχρι να μπορείς να τους προσφέρεις τις κατάλληλες συνθήκες ( εν θα αναφέρω το άνεργη αλλα με πολλα χρήματα γιατι δεν σχετίζεται με το χόμπι αλλα ο καθένας καταλαβαίνει τι θελω να πω). Συνέχισε το διάβασμα και εμείς εδω είμαστε για να σε βοηθήσουμε, αν παρολαυτα δεν θέλεις εσυ συνέχισε και πάλι το διάβασμα και σ αυτές τις ενδιαφέρουσες και σχετικές με τα γούστα σου ενδυματολογικές επιλογές http://www.idakoos.com/tshirt+womens/gyala-fan-club,1187354

φιλικά και στυλιστικα,

hms

Δεν υπάρχεις ρε άνθρωπε !!! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

whatever, και αφου η μπλουζα κοστιζει 14,99 νομιζω μπορω να ανταπεξελθω :bigemo_harabe_net-88:

σχετικα με το ενυδρειο, λετε να βαλω διακοσμητικα ή ξύλα κ τέτοια;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά πρέπει να στρωθεί το νερό του ενυδρείου!Έχεις αρχίσει την διαδικασία?τι υλικά έχεις στο φίλτρο? :)

Link to comment
Share on other sites

whatever, και αφου η μπλουζα κοστιζει 14,99 νομιζω μπορω να ανταπεξελθω :bigemo_harabe_net-88:

σχετικα με το ενυδρειο, λετε να βαλω διακοσμητικα ή ξύλα κ τέτοια;

Γνώμη όλων εδώ μέσα (στο υπογράφω) ειναι να ΜΗ βάλεις πλαστικά διακοσμητικά ή φυτά. Ενα χαλίκι σε φυσικό χρωμα (εννοώ όχι ροζ, μπλε κτλ), καμία πέτρα,ξύλο και κανά φυτο με σκληρό φύλλο (Anubia ας πούμε) για να μη στο φάνε τα χρυσόψαρα. Οσο πιο φυσικό το περιβάλλον τόσο πιο καλο για τα ψάρια σου αλλα και για το δικό σου μάτι.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορει και να ειναι. Μπορει ομως να βαλει φωτο απο τις γυαλες και το νεο ενυδρειο και να αποστομωσει τους παντες.

Σημασια εχει οτι ακομα κι ετσι να ειναι, γραφονται πληροφοριες που μπορει να βοηθησουν καποιον αλλον σε αυτην τη θεση.

Προσωπικά πιστεύω ότι πρόκειται για troll. Ακόμη κι έτσι όμως, συμφωνώ με τον delta66 και ανυπομονώ να δω φωτογραφίες. :)

Link to comment
Share on other sites

εχουν δει τα ματια μας τοσα χρονακια εδω μεσα.....τοτε βεβαια δεν ξεραμε τα τρολ.αλλιως τα λεγαμε....

Link to comment
Share on other sites

Καθονται τοσοι ανθρωποι με ολη την καλη διαθεση να βοηθησουν,να μεταδωσουν γνωση και καποιοι το βλεπουν ως αστειο να τρολαρουν..Τις τελευταιες μερες και σε αλλα φορα και σε ενυδρειακες σελιδες στο FB εμφανιστηκε το φαινομενο..Δεν ξερω αν οντως ο χρηστης Μοlly εχει πολλα χρηματα και πεταγεται στο απεναντι-τι συμπτωση..- πετ σοπ και παιρνει 200,300 ή 400 λιτρα ξερω ομως οτι σοβαροτητα,εστω και στοιχειωδης δεν πωλειται πουθενα.Αν τελικα ψωφισουν τα χρυσοψαρα,το κοι ,οι μονομαχοι ,τα γκαπυ οι κροκοδειλοι και οι ιπποποταμοι που εχεις μπορεις να χρησιμοποιησεις τις γυαλες για να βαζεις γλυκο κουταλιου..ετσι κι αλλιως με δυο -μονο!- παιδια θα εχεις πολυ ελευθερο χρονο να φτιαχνεις.Το γλυκο κυδωνι να ξερεις θελει μεσα αρμπαροριζα,αφου για ενυδρεια δεν θα μαθεις ,αντε,να μαθεις τουλαχιστον απο γλυκα κουταλιου..

Έγινε επεξεργασία - Synagridas
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμα ρε παιδια λιγο.

Δεν χαθηκε ο κοσμος κι αν ειναι Troll.

Αν δεν ειναι ομως, σημασια εχει να καταλαβει τα λαθη της και να τα διορθωσει κι οχι να μας σιχαθει.

ΟΚ συμπτωσεις, αλλα δεν εγραψε κατι προσβλητικο/απαξιωτικο για εμας ή τα ζωντανα.

Ετσι κι αλλως αυτα που γραφουμε δεν πανε χαμενα.

Καποιος θα τα διαβασει και θα κερδισει κατι αν θελει.

Εγω οταν γραφω, δεν ξερω σε ποιον γραφω και ουσιαστικα δεν γραφω σε αυτον προσωπικα αλλα στο προβλημα που αναφερει και που μπορει να το εχει και καποιος αλλος αυριο.

Έγινε επεξεργασία - delta66
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό!!!! Επειδή εγώ μόνο στο Θεό πιστεύω χωρίς να τον δω, αν θέλεις δείξε μας τι έχεις να σε βοηθήσουμε.....μπαααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με delta66 και rastafarian. Άσχετα με το τι πιστεύουμε, δεν χρειάζεται να είμαστε αγενείς και να ρίχνουμε το επίπεδο του φόρουμ. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην το τυραννάτε άλλο το θέμα..., κανε αυτά που λέει ο Σπύρος στο ποστ 33 και τελείωσες.

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά αισθάνομαι ο γκούφη του ΑΖ. Φανταστείτε με να φοράω ενα πολύχρωμο καπελάκι με έλικα στην κορυφή,να κρατώ ενα τεράστιο στρογγυλό γλυφιτζουρι και να λέω "σήμερα βοήθησα μια καλη κυρία να στήσει σωστα ενα ενυδρειο!"

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε εδω ρε παιδια :bigemo_harabe_net-69: λυθηκε το μυστηριο? :bigemo_harabe_net-65: εκατσα διαβασα 4 σελιδες σαν ................και δεν καταλαβα τι παιζει τελικα :bigemo_harabe_net-91: εχει σασπενς το θεμα,θα το παρακουλουθω με μεγαλο ενδιαφερον . :kookoo:

Παντος αν μας βγαλει 4 φωτογραφιες με 4 γυαλες ,και με τα ψαρακια μεσα,εγω θα ζητησω συγνωμη

Έγινε επεξεργασία - kixlidatos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΕΙΡΗΝΗ !! :bigemo_harabe_net-104:

...δεν ξέρω για 'σας εγώ πάντως με το που διάβασα το θέμα ευθύς αμέσως μου ήρθε στο μυαλό αυτό το θέμα

Το είχα διαβάσει τότε που προτοξεκίναγα το χόμπυ και ξεψάχνιζα το φόρουμ για πληροφορίες και ομολογώ ότι πέθανα στα γέλια (κυρίως στη δημοσίευση #65) :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Υ.Γ. sorry για το off-topic αλλά πιστεύω ταιριάζει με την περίσταση xexe

Έγινε επεξεργασία - nospanos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΕΙΡΗΝΗ !! :bigemo_harabe_net-104:

...δεν ξέρω για 'σας εγώ πάντως με το που διάβασα το θέμα ευθύς αμέσως μου ήρθε στο μυαλό αυτό το θέμα

Το είχα διαβάσει τότε που προτοξεκίναγα το χόμπυ και ξεψάχνιζα το φόρουμ για πληροφορίες και ομολογώ ότι πέθανα στα γέλια (κυρίως στη δημοσίευση #65) :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Υ.Γ. sorry για το off-topic αλλά πιστεύω ταιριάζει με την περίσταση xexe

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: δεν παιζόταν ο τύπος..!!

Όχι εντάξει δεν νομίζω τώρα να παίζει κάτι τέτοιο Μόλλυ περιμένουμε φωτογραφίες από τις γυάλες και το ενυδρείο! :bigemo_harabe_net-64:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...δεν ξέρω για 'σας εγώ πάντως με το που διάβασα το θέμα ευθύς αμέσως μου ήρθε στο μυαλό αυτό το θέμα

Λιώσατε όλοι στο διάβασμα βλέπω xaxaxaxa φουλ είναι το θέμα από αναγνώσεις αυτή τη στιγμή :lol::P

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: δεν παιζόταν ο τύπος..!!

Όχι εντάξει δεν νομίζω τώρα να παίζει κάτι τέτοιο Μόλλυ περιμένουμε φωτογραφίες από τις γυάλες και το ενυδρείο! :bigemo_harabe_net-64:

Φυσικά και δεν παίζει κάτι τέτοιο απλά όπως και να το κάνουμε ταίριαζαν λιγάκι στο στυλ τα δύο θέματα :D

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν παίζει κάτι τέτοιο απλά όπως και να το κάνουμε ταίριαζαν λιγάκι στο στυλ τα δύο θέματα :D

Ναι λίγο :P:D

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια γιατι καποιος να κανει troll σε μια σελιδα με αυτο το χομπι τον ενυδρειων αν ειναι δυνατον δηλαδη ουτε εμενα μου φαινεται οτι προκειτε για αληθινο ατομο ετσι οπως τα λεει οτι αγορασε ενυδρειο μεσα σε ενα τεταρτο περιεργο αλλα ποιος ο σκοπος να το κανεις αυτο δλδ τι κερδιζεις?

Link to comment
Share on other sites

εγω νομιζω οτι αν δεν απαντησει, το θεμα πρεπει να κλειδωσει... οχι να δεχομαστε και κοροιδιες τωρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...