Jump to content

Βοήθεια Τσιμπάει!!


Recommended Posts

Ίσως να μην τα έχουν δοκιμάσει ακόμα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου πάντως τη valisneria (10 ρίζες) τη ρήμαξαν μέσα σε δυο μέρες πρώτα την ξερίζωσαν και μετά την έτρωγαν. Αντιθέτως anubia και microsorum pteropus που ειναι δεμένες τα πάνε μια χαρά μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

και μενα τα δικα μ κυριολεκτικα τα ρημαξαν ολα, ακομα κ το κερατοφυλλλοοοο,,,παω σ ψευτικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάλεις ψεύτικα!!!Βάλε ανούμπιες :)

Συμφωνώ είναι πολύ σκληρές και δεν τις πειράζουν.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα ειναι οτι εψαξα παντου για ανουμπιες κ λεμε πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι καποιοι γραφουν οτι ναναι για τα φυτα..φυτεμενο γινετε και χωρις co2 και χωρις υποστρωμα.Ο αλλος γραφει οτι θα βαλει μοςς και θα βαλει και υποστρωμα,για ποιο λογο?Αφου η μοςς δενετε και δεν φυτευεται.

Παρακαλω λιγο προσοχη σ αυτα που γραφετε,αν δεν ειστε σιγουροι για κατι απλα δεν το γραφετε!Οσο για τις εμμεσες διαφημισεις μαγαζιων που βλεπω,ειναι η τελευταια φορα που το αφηνω,την επομενη το ποστ θα σβηστει!

Ευχαριστω!

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω οτι καποιοι γραφουν οτι ναναι για τα φυτα..φυτεμενο γινετε και χωρις co2 και χωρις υποστρωμα.Ο αλλος γραφει οτι θα βαλει μοςς και θα βαλει και υποστρωμα,για ποιο λογο?Αφου η μοςς δενετε και δεν φυτευεται.

+1

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειμαι ο ΑΛΛΟΣ , ο δεν ξερω τι μου γινεται και λεω ή γραφω ( κατα κυριολεκτικη εννοια ) οτι να ναι και οτι θελω . ΕΔΩ ΕΓΩ , ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΣΤΕ :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

γιατι οχι ;

τετοια αλλος αλλη αλλο τα χουμε ακουσει πολλεςςς φορες, αν εσυ το παιρνεις ασχημα...

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τις εμμεσες διαφημισεις μαγαζιων που βλεπω,ειναι η τελευταια φορα που το αφηνω,την επομενη το ποστ θα σβηστει!

Ευχαριστω!

Eννοεις τα λινκ που εβαλα για τον εξοπλισμο ?

Link to comment
Share on other sites

Εννοει το Π. Φαληρο !

Απογορευεται να προτεινεις στον συνχομπιστα το εκαστοτε καταστημα στο Π Φαληρο για κατι που εμεινες ευχαριστημενος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...