Jump to content

ΓΙΑ ΥΛΙΚΑ ΦΙΛΤΡΟΥ


GIN

Recommended Posts

Καλησπέρα. Έχω ένα 40lt της FERPLAST (SERA) που θα μείνει το μικρό μου μωρό ένα black moor έχω πρόβλημα στο να βρω ανταλλακτικό για το φίλτρο έχει το BLUEWAVE 03 250 l/h. Θέλω μπλε σφουγγάρι για το μεσαίο τμήμα που είναι επάνω απο την αντλία όποιος έχει ή μπορεί να μου παραγγείλει ας μου πει ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Aπό το λίγο που έψαξα δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο στο Internet. Γιατί δεν παίρνεις μπλε σφουγγάρι και να το κόψεις στις διαστάσεις που θες?

Μήπως έχεις καμιά φωτό του φίλτρου?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πήγα να κάνω αλλά το έκανα μαντάρα γι' αυτό ψάχνω ακριβώς το φίλτρο που έχει :blush:

Link to comment
Share on other sites

Αν θες μπορώ να προσπαθήσω να στο φτιάξω (πιάνουν τα χέρια μου :blush: )

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον αν είναι να πάρω μπλε σφουγγάρι και να κεράσω καφέ, όποτε μπορείτε μου λες thanks :blush:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν ενδιαφερεστε , ακομα , θα μπορω να ξερω μεχρι αυριο πιθανοτατα αν υπαρχει αυτο το ανταλλακτικο..... και αν μπορω να το εχω. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα 40lt της FERPLAST (SERA) που θα μείνει το μικρό μου μωρό ένα black moor έχω πρόβλημα στο να βρω ανταλλακτικό για το φίλτρο έχει το BLUEWAVE 03 250 l/h. Θέλω μπλε σφουγγάρι για το μεσαίο τμήμα που είναι επάνω απο την αντλία όποιος έχει ή μπορεί να μου παραγγείλει ας μου πει ευχαριστώ πολύ.

3788[/snapback]

Τζινια,

κυττα ΕΔΩ αν ειναι αυτο το φιλτρο σου αυτη η εταιρεια δεχεται παραγγελιες απο ιντερνετ αν δε μπορεσουν οι αλλοι να στο φερουν Ελλαδα η να στο φτειαξει ο Γιαννης.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν ενδιαφερεστε , ακομα , θα μπορω να ξερω μεχρι αυριο πιθανοτατα αν υπαρχει αυτο το ανταλλακτικο..... και αν μπορω να το εχω. :blush:

3844[/snapback]

Ναι με ενδιαφέρει ακόμη αν μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει θέλω μόνο το κεντρικό σε μπλε σφουγγάρι πάνω απ την αντιλία, εκεί που είχε τον άνθρακα.

Μαρίνα σε ευχαριστώ πολύ αν δεν το βρω και δεν μπορεσω να το φτιάξω θα κάνω παραγγελία απο το site :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ναι με ενδιαφέρει ακόμη αν μπορείτε να μου πείτε αν υπάρχει θέλω μόνο το κεντρικό σε μπλε σφουγγάρι πάνω απ την αντιλία, εκεί που είχε τον άνθρακα.

Μαρίνα σε ευχαριστώ πολύ αν δεν το βρω και δεν μπορεσω να το φτιάξω θα κάνω παραγγελία απο το site  :blush:

3872[/snapback]

Λοιπον , εγω μπορω να το παραγγειλω απο την εταιρεια , αλλα δεν ξερω αν θα το εχουν να μου το στειλουν .

Αλλα αμα σε ενδιαφερει ακομα μπορω να μαθω μεχρι αυριο το μεσημερι , και ισως μαθω και την τιμη αν θες...

αυτα.... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...