Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 12 Οκτωβρίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

Για ελα να δω ποιος εισαι μπας και σε ξερω απο κανενα live...

Είμαι σίγουρος πως μετά την πρώτη κρασο-ρακο-μπυρο κάνατα θα

είμαστε γνωστοί . . . :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ακουσες για αλκοολ κι εσυ και μην χασεις! Ε ρε που εχουμε μπλεξει! Εδω μεσα γινονται σοδομα και γομορα! :bigemo_harabe_net-66:

Ναι αλλά αυτή την φορά δεν θα φέρω την μικρή γιατί την προηγούμενη φορά άκουσε πολλές .........άγνωστες λέξεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως μετά την πρώτη κρασο-ρακο-μπυρο κάνατα θα

είμαστε γνωστοί . . . :bleh:

Καλα αυτο ειναι σιγουρο! :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αυτή την φορά δεν θα φέρω την μικρή γιατί την προηγούμενη φορά άκουσε πολλές .........άγνωστες λέξεις. :)

Εμ στα λεγα εγω! Οποτε κανονισε να μου πεις 9 η ωρα φευγω!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πολύ να έρθω αλλά δεν θέλω να έρθω μόνη μου. Ελπίζω να καταφέρω να πείσω κάποιον δικό μου να έρθουμε παρέα... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσα το γεγονός στο ημερολόγιό μου και του έστειλα πρόσκληση με e-mail :P Και είπαμε, λίμνη ΔΕΝ σκοπεύω να φτιάξω ακόμα! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Sturm,

Μην ανησυχείς και τόσο για τα νέα μέλη.... μάλλον θα αποδειχτούν ισάξιες κρασοκανάτες (ή ρακοκανάτες....) :bigemo_harabe_net-81:

Kalliroi, έλα και μόνη σου να γίνουμε πολλά τα νέα μέλη... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πρωινή αναφορά ..

sturn

giorgosmarios

Astra

lykourgos

mad 23

Mr_zoo

manoswoolf

juwell_Guppy 60

Mary 74

rastafarian

Δίας

panagreco

rasta fari

Kalliroi

γιά να βλέπω συμμετοχές γιά να κανονίσω το υγρό πύρ .. :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η αναλογια του υγρου ; Υπαρχει γραμμαρολογιο ; Στην συγκεκριμενη περιπτωση ml / ατομο ; Χαχαχαχαχαχα .

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η αναλογια του υγρου ; Υπαρχει γραμμαρολογιο ; Στην συγκεκριμενη περιπτωση ml / ατομο ; Χαχαχαχαχαχα .

2 σταγόνες σε κάθε αυτί πρωί μεσημέρι βράδυ ... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν θα έρθω, προηγούνται άλλες υποχρεώσεις. :(

Πάντως μίλησα με τον φίλο μου και δεν τρελάθηκε με την ιδέα. Και κανένας από τον κύκλο μου δεν ασχολείται με ενυδρεία. Οπότε αναγκαστικά θα έρθω μόνη μου την επόμενη φορά, η οποία ελπίζω να είναι και Κυριακή που με βολεύει περισσότερο. :) Κανονικά Κυριακές δεν κάνετε τις συναντήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν θα έρθω, προηγούνται άλλες υποχρεώσεις. :(

Πάντως μίλησα με τον φίλο μου και δεν τρελάθηκε με την ιδέα. Και κανένας από τον κύκλο μου δεν ασχολείται με ενυδρεία. Οπότε αναγκαστικά θα έρθω μόνη μου την επόμενη φορά, η οποία ελπίζω να είναι και Κυριακή που με βολεύει περισσότερο. :) Κανονικά Κυριακές δεν κάνετε τις συναντήσεις;

Και κανένας από τον κύκλο μου δεν ασχολείται με ενυδρεία.

Μηπως ειναι καιρος να τους ( κολλησεις ) το μικροβιο ; Δεν τους αρεσει η ιδεα ή εχουν αλλα pet ;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι γίνεται, αλλά έχω και θέμα... ζήλειας, όταν λέω "Μωρό μου, πόσο σ'αγαπάω!" και μου απαντάει "Κι εγώ". Και συμπληρώνω "στα ψάρια το έλεγα..." :innocent: Θέλει υπομονή και χρόνο, όπως και τα ενυδρεία. :P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα γλυτωσεις την ποινη ! Θα εισηγηθω στην Διοικηση να μας παρουσιασεις λεπτομερως προφιλ για τα oranda red cap στα γαλλικα ! Χαχαχαχαχαχααχ .

Αποστολε , να εισαι αυστηρος αυτη την φορα !

Έγινε επεξεργασία - Juwell - Guppy 60
Link to comment
Share on other sites

Απόστολε με ξέχασες !

εσύ είσαι από τους βασικούς πυρήνες ( όχι της φωτιάς ) του ΑΖ .. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δυστυχώς θα είμαι εκτός Αθηνών το Σαββατοκύριακο :(

Link to comment
Share on other sites

Οι συναντήσεις μας γίνονται πάντα Σάββατα :)

Τελικά δεν θα έρθω, προηγούνται άλλες υποχρεώσεις. :(

Πάντως μίλησα με τον φίλο μου και δεν τρελάθηκε με την ιδέα. Και κανένας από τον κύκλο μου δεν ασχολείται με ενυδρεία. Οπότε αναγκαστικά θα έρθω μόνη μου την επόμενη φορά, η οποία ελπίζω να είναι και Κυριακή που με βολεύει περισσότερο. :) Κανονικά Κυριακές δεν κάνετε τις συναντήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...