Jump to content

Προβλημα Με Τον Chrome?


georgerocks

Recommended Posts

Ξαφνικα πριν απο λιγο δεν μπορουσα να συνδεθω στο forum ενω στο ιντερνετ μπαινω κανονικα μεσω του chrome.

Απο το κινητο μπηκα και τωρα μπηκα απο τον internet explorer.Δεν νομιζω να ειναι προβλημα του foroum αλλα το αναφερω για να το εχετε υποψιν σας μηπως σας πει και καποιος αλλος για το ιδιο προβλημα.Εκτος κι αν φταιει το pc μου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα λειτουργούν άψογα, δες το pc μήπως κάτι δεν πάει καλά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ με chrome μπαίνω τώρα και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Μήπως θέλει κάποια ρύθμιση ο browser σου, κάποια ενημέρωση;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιταξω..μαλλον μπορει να θελει καμια ενημερωση ή καθαρισμο απο cookies....θα δειξει αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα πριν απο λιγο δεν μπορουσα να συνδεθω στο forum ενω στο ιντερνετ μπαινω κανονικα μεσω του chrome.

Απο το κινητο μπηκα και τωρα μπηκα απο τον internet explorer.Δεν νομιζω να ειναι προβλημα του foroum αλλα το αναφερω για να το εχετε υποψιν σας μηπως σας πει και καποιος αλλος για το ιδιο προβλημα.Εκτος κι αν φταιει το pc μου...

Για ποιο λογο να φταιει το pc σου ;

Κι εγώ με chrome μπαίνω τώρα και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Μήπως θέλει κάποια ρύθμιση ο browser σου, κάποια ενημέρωση;

To google chrome οπως και το mozilla firefox σε περιπτωση νεας εκδοσης , σου βγαζει μηνυμα και σε ενημερωνει λεγοντας οτι μια νεα εκδοση ειναι διαθεσιμη . Οποτε εσυ αν θες πατας αποδοχη ή οχι .

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα την ενημερωση στο chrome αλλα τελικα το απεγκατεστησα και το ξαναεγκατεστησα σβηνοντας ολο το ιστορικο και ολα τα cookies

και τωρα δουλευει ξανα.

Εκανα και ενα καλο search με το antivirus......

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο να φταιει το pc σου ;

To google chrome οπως και το mozilla firefox σε περιπτωση νεας εκδοσης , σου βγαζει μηνυμα και σε ενημερωνει λεγοντας οτι μια νεα εκδοση ειναι διαθεσιμη . Οποτε εσυ αν θες πατας αποδοχη ή οχι .

Αυτό συμβαίνει όταν του επιτρέπεις να αναζητά μόνο του νέες ενημερώσεις. Εγώ παντού τις απενεργοποιώ και τις κάνω "χειροκίνητα" όταν το θελήσω, για να μην μου καθυστερεί το σύστημα σε περίπτωση που αποφασίσει να κάνει ενημέρωση κι εγώ εκείνη την ώρα κάνω δουλειά. :)

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

To συστημα θα σου καθυστερησει κατα μια εννοια οταν σου ζητησει επανεκκινηση . Αλλα και εκει εχεις την επιλογη να επιλεξεις επανεκκινηση σε 4 ωρες .

Ειδαλλως την στιγμη που παιρνει ενημερωσεις , μπορεις εσυ ταυτοχρονα να χειριζεσαι - ανοιγεις αλλα προγραμματα διχως να σου κολλα ή να ανεβοκατεβαινει η cpu .

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΩΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ CHROME ΣΕ 10Μ ΗΜΕΡΕΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ν' ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΗΝΙΤΑ ANTROIT!!! AN ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΟΠΕΡΑ ΚΑΙ MOZILLA......

Ξαφνικα πριν απο λιγο δεν μπορουσα να συνδεθω στο forum ενω στο ιντερνετ μπαινω κανονικα μεσω του chrome.

Απο το κινητο μπηκα και τωρα μπηκα απο τον internet explorer.Δεν νομιζω να ειναι προβλημα του foroum αλλα το αναφερω για να το εχετε υποψιν σας μηπως σας πει και καποιος αλλος για το ιδιο προβλημα.Εκτος κι αν φταιει το pc μου...

****************Γράφουμε μόνο με πεζά Ελληνικά********************

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΩΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ CHROME ΣΕ 10Μ ΗΜΕΡΕΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ν' ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΗΝΙΤΑ ANTROIT!!! AN ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΟΠΕΡΑ ΚΑΙ MOZILLA......

****************Γράφουμε μόνο με πεζά Ελληνικά********************

Αυτό που το διάβασες φίλε μου ; :)

Link to comment
Share on other sites

Το Mozilla Firefox το εχω δουλεψει ελαχιστα , το Opera δεν το ξερω καν .

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...