Jump to content

Βρήκαν Τη Θέση Τους Και Τα Πλαστικά Φυτά!


Recommended Posts

Δεν μου αρέσει να πετάω τίποτα. Τη γυάλα την έκανα μικρόκηπο με παχύφυτα, μακάρι να είχα έμπνευση σαν τον SOTIRIS και να έφτιαχνα Φύση Μέσα Σε Μια Γυάλα!

post-55442-0-91885200-1382185705_thumb.jpg

Το πλαστικό φυτό με το βραχάκι έγινε διακοσμητικό στο μπάνιο.

post-55442-0-91673500-1382185823_thumb.jpg

Τα γρασίδια όμως με τις βεντούζες όπου και να τα έβαζα δεν μου άρεσαν και ούτε στέκονταν όρθια. Τσαντισμένη τα έχωσα μέσα σε δύο μολυβοθήκες και... ιδού! Τις στόλισαν!

post-55442-0-24122000-1382186114_thumb.jpg

By the way, και οι μολυβοθήκες είναι αντικείμενα που δεν θέλησα να πετάξω. Η αριστερή είναι μία κούπα, η δεξιά είναι θήκη για οδοντόβουρτσες και η μικρή θήκη κάτω είναι για σαπούνι. :D

Link to comment
Share on other sites

Προκειμένου να τα πετάξετε σίγουρα όλο και κάπου θα τα βάλετε χαχαχα :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

αχαχα!τελεια καλιροη!τα δικα μου πλαστικα φυτα,τα εβαλε ο 5 χρονων ανηψιος μου στο ενυδρειο του με τον νεμο(πλαστικο ψαρακι,οχι αληθινο)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αχαχα!τελεια καλιροη!τα δικα μου πλαστικα φυτα,τα εβαλε ο 5 χρονων ανηψιος μου στο ενυδρειο του με τον νεμο(πλαστικο ψαρακι,οχι αληθινο)

....να του πεις να το ταίζει καλά, τα πλαστικά ψάρια είναι ευαίσθητα......spaaaaaaaammmm!

Link to comment
Share on other sites

αχαχα!τελεια καλιροη!τα δικα μου πλαστικα φυτα,τα εβαλε ο 5 χρονων ανηψιος μου στο ενυδρειο του με τον νεμο(πλαστικο ψαρακι,οχι αληθινο)

Αυτά είναι! Τα κάνεις παιχνίδι για τα παιδάκια. Βλέπω τον... εκπαιδεύεις τον ανιψιό με ενυδρείο-παιχνίδι! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...