Jump to content

Αφρικανος Απο Το 2006


pangeo

Recommended Posts

Φιλοι μου γεια, αφρικανος απο το 2006, εκανα νεο setupσε ενυδρειο 600 λιτρων, πως σας φαινεται, με μεγαλη αγωνια περιμενω τις αποψεις των εμπειροτερων και οχι μονο...

post-51760-0-70108600-1382385380_thumb.jpg

post-51760-0-25054800-1382385386_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες ειναι ωραιο!Μου αρεσαν οι βαλισνεριες κ το σημειο που τις φυτεψες.Επισης μου αρεσε κ η "αλανα" που εχεις αφησει με σκετη αμμο.Με χαλαει λιγο η αριστερη ντανα που δεν μοιαζει φυσικη κ το οτι δεν χρησημοποιεις ιδιες πετρες για ολοκληρη την διακοσμιση.Αλλα αν εσενα σου αρεσει κ το γουσταρεις τα λογια ειναι περιτα...Τι ψαροσυνθεση εχεις ή σκοπευεις να κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ψάρια ,αλλά δεν μπορώ να κατάλαβω ποια είναι γιατί είνα μακρινές λήψεις ,τι ψάρια φιλοξενείς ;

:)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ μπουκωμα βλεπω,ειδικα η αριστερη πιατελα :D και δεν προσφερει τιποτα,αλλα εχει και μια δισαναλογια με ολο το στησιμο.

Λιτρα εχεις,αν εχεις και μηκος πανω απο 1.60 μηκος,καντο ενα φροντοζαδικο να απολαυσεις ψαρουκλες :)

Τι ψαρακια εχεις τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες αφρικανόφιλε! :)
Οι αφρικάνες θέλουν πέτρες και εσύ έχεις αρκετές. Από εκεί και πέρα αφού είναι λειτουργικό το στήσιμο, η ομορφιά είναι αντικειμενική και αφού αρέσει σε σένα εγώ πάω πάσο.

Όπως είπαν και οι προηγούμενοι κάνε μια αναλυτική παρουσίαση εξοπλισμού και κατοίκων χρησιμοποιώντας την φόρμα παρουσίασης.

Link to comment
Share on other sites

εκει αριστερα θα το ξεμπουκονα λιγο....φενονται πολυ στημενες.... θα εβαζα μονο μια μουνστοουν οπως δεξια και θα εδηχνε πολυ καλητερο.... τι ψαρια φιλοξενεις?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, το ενυδρειο ηταν στημενο με mbuna malawi απο το 2006, ομως πριν απο ενα μηνα εσκασε η σιλικονη και αρχισε να τρεχει, αδειαστηκε, καθαριστηκε, ξανακοληθηκε και τωρα ειναι ετοιμο να δεχθει τα ψαρακια μου που τα φιλοξενει ενας φιλος, ολα κιχλιδες μαλαουι το 90% γεννες δικες μου...σε λιγες μερες θα μπορω να σας κανω μια πληρη παρουσιαση...ευχαριστω για το ενδιαφερον...

Ενυδρειο 200Χ60Χ55... :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

φοβερα λιτρα! περιμενουμε παρουσιαση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...