Jump to content

Make @ Wish Ελλάδος,η Ευχή Του Μικρού Κωνσταντίνου.


devilsnake

Recommended Posts

Στην προσπάθεια μας να είμαστε κοντά σε όλους τους ανθρώπους που έχουν ανάγκη, θελήσαμε να βοηθήσουμε τον μικρό Κωνσταντίνο να αποκτήσει το ενυδρείο που είχε ονειρευτεί. Η ευχή του ήταν να αποκτήσει ένα πειρατικό ενυδρείο. Κάναμε ότι μπορούσαμε ώστε να δώσουμε στον μικρό Κωνσταντίνο αυτό που ήθελε. Ένα παιδί με πολλά προβλήματα βρήκε το χαμόγελο μέσα από τα ενυδρεία μας. Σεβόμενοι την επιθυμία της οικογένειας του δεν μπορούμε να δημοσιεύσουμε φωτογραφίες του παιδιού, έτσι απλά σας παρουσιάζουμε το ενυδρείο του. Βέβαια δεν είναι ούτε ένας βιότοπος, ούτε ένα σωστό ενυδρείο αλλά νομίζω θα συμφωνήσετε όλοι ότι μια φορά μπορούμε να κάνουμε μια εξαίρεση.

make1.jpg


Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην σελίδα μας ακλουθώντας το λινκ.


Και στη σελίδα του Make @ Wish στο facebook

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους σας για την τόσο σημαντική αυτή κίνηση. Είναι πραγματικά συγκινητικό αυτό που κάνατε. Ποιο παιδάκι ενδιαφέρεται για έναν βιότοπο εδώ που τα λέμε; αυτό ήθελε, αυτό πήρε. Μπράβο σας!!!

:bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Έγινε επεξεργασία - Safarpn
Link to comment
Share on other sites

Τα θερμά μου συγχαρητήρια για αυτή σας τη κίνηση η οποία σίγουρα έφερε ένα χαμόγελο στο πρόσωπο του Κωνσταντίνου. Και πάλι μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Τα λόγια περισσεύουν, και τα 1000 μπράβο είναι μηδαμινά μπροστα σ αυτή την κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την προσφορά ελπίδας

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά για την κίνηση σας!

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο για αυτή την ανθρώπινη κίνηση Σταύρο. :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122: το μονο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο ! το να δινεις χαρα σε ενα παιδι ειναι το ομορφοτερο πραγμα στο κοσμο! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την όμορφη κίνηση!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια!Πολυ καλη κινηση.Ευτυχως υπαρχουν και επαγγελματιες με καρδια

Link to comment
Share on other sites

Στην προσπάθεια μας να είμαστε κοντά σε όλους τους ανθρώπους που έχουν ανάγκη, θελήσαμε να βοηθήσουμε τον μικρό Κωνσταντίνο να αποκτήσει το ενυδρείο που είχε ονειρευτεί. Η ευχή του ήταν να αποκτήσει ένα πειρατικό ενυδρείο. Κάναμε ότι μπορούσαμε ώστε να δώσουμε στον μικρό Κωνσταντίνο αυτό που ήθελε.

...Βέβαια δεν είναι ούτε ένας βιότοπος, ούτε ένα σωστό ενυδρείο αλλά νομίζω θα συμφωνήσετε όλοι ότι....

. . . αυτό ήθελε, αυτό πήρε. Μπράβο σας!!!

:bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Αυτές οι δυο προτάσεις για εμένα τα λένε όλα !!

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας !!

Δεν είναι λίγο να μπορούμε να δώσουμε σε ένα παιδάκι αυτό που μας ζητάει . . . ;)

Link to comment
Share on other sites

ενα πολυ μεγαλο μπραβο και απο εμενα να ειστε καλα παντα να δινετε χαρες και κυριος στα παιδια. :bigemo_harabe_net-122: :bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο για την κινηση που κανατε για αυτο το παιδι . Βιοτοπικο μπορει να μην ειναι σιγουρα , αλλα μονο και μονο που χαροποιησε το παιδι αρκει .

Σαν θεμα παντως ειναι επισης ομορφο .

Link to comment
Share on other sites

Οταν γελαει ενα παιδι,γελαει ο κοσμος ολος.Αξιος Σταυρο,παντα τετοια..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122: το μονο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο ! το να δινεις χαρα σε ενα παιδι ειναι το ομορφοτερο πραγμα στο κοσμο! :bigemo_harabe_net-64:

+100000000

Link to comment
Share on other sites

Ναι είστε καλά ! Πολλά μπράβο για την κίνησή σας ! :)

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο και απο εμενα Σταυρο,τα λογια ειναι πολυ φτωχα μπρος σε τετοιες χειρονομιες.Σε τι συγκριση να μπει ενα χαμογελο παιδιου με ενα βιοτοπο;Και παλι μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Η ελπιδα ειναι οτι σημαντικοτερο , ειδικα για ενα παιδι. Τα ειλικρινα μου συγχαρητηρια . Μπραβο σας!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, μακάρι να μου δοθεί ξανά η δυνατότητα να βοηθήσω σε παρόμοια ενέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...