Jump to content

Πρωτο Ενυδρειο


roda

Recommended Posts

Εγω χαριτολογοντας και με χιουμοριστικη διαθεση θα πω : Καλως ηρθες Roda , τσαντα και κοπανα :)

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα πριν λιγες μερες απο ενα petshop εδω στα Χανια το πρωτο μου ενυδρειο.Ειναι το Juwel 180.Δευτερα-Τριτη θα ειναι εδω.Μεχρι και σημερα εδω και 2 χρονια εχω ενα χρυσοψαρο το οποιο ειναι υγιεστατο.Τωρα θελω να παω σε κατι πολυ δυσκολο.

Το ενυδρειο θα εχει γλυκο νερο.Ομως δεν ξερω ουτε τι ψαρια να βαλω,ουτε ποια αντεχουνε πιο πολυ στα λαθη που ισως να κανω στην αρχη,ουτε τι εσωτερικο διακοσμο να βαλω.Θα χρειαστω την πολυτιμη βοηθεια σας απ'εδω και περα!

Χαιρομαι που βρηκα το καλητερο forum πανω σε κατι εξαιρετικα δυσκολο οπως το να εχεις ενα ενυδρειο που απαιτει προσοχη και γνωση!

Θελω να προσπαθησω να γινω οσο πιο προσεκτικος γινεται,χωρις καποιο λαθος μου να κοστισει τη ζωη των ψαριων.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι Κρητικε που καταλαβες τι εννοουσα με το ροδα , τσαντα και κοπανα :) . Σχολη οδηγων ε ; Χμ , ενδιαφερον .

Στο ερωτημα σου οι επιλογες ειναι αρκετες , αλλα εξαρταται τι διατιθεσαι εσυ να κανεις και παντα εχει να κανει με την τσεπη του καθενος μας :)

Παντως απο εδω θα παρεις πολλες και ενδιαφερουσες ιδεες για την μελλοντικη ψαροσυνθεση σου :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες! :)

Δεν θα τραταρεις τον φιλο μας με ενα γλυκακι ; Τι σε εχουν στην υποδοχη ; Χαχαχαχαχαχα . Spam !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες κι απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα .

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...