Jump to content

Ανακλαστήρες


Safarpn

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα. Θέλω να πάρω δυο ανακλαστήρες για να αντικαταστησω κάποιους που έχω αλλα στα καταστήματα (pet shops) οι τιμές ειναι πολυ αυξημένες. Ξέρω ότι υπάρχουν άλλοι σε καταστήματα ηλεκτρικών ειδών, στα 4-5€, τους οποίους τους κόβεις κι όλας στις διαστάσεις που θέλεις. Μπορει κάποιος να με βοηθήσει με κανά link ή την επωνυμία κάποιου καταστήματος για να βρω; Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καυκάς.... Αν δεν έχουν τους παραγγέλνεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει οτι οι χρωμιομένοι ανακλαστήρες μπορεί να αρχίσουν να ξεφτάνε και να δημιουργήσουν προβλήματα . . .

Ισχύει ??

Link to comment
Share on other sites

Καυκάς.... Αν δεν έχουν τους παραγγέλνεις.

Φωτη σε ποιον Καυκα αναφερεσαι; Παντως στον Καυκα εδω στην γειτονια μου δεν εχει και δεν φερνει και γενικα δεν!

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή φίλε μου; Έχω δει διαφορετική αντιμετώπιση σε 2 μαγαζιά. Στο Περιστέρι με έγραψαν στα ....μπιπ.... τους ενώ στα Πατήσια ασχολήθηκαν 15 λεπτά και με πήραν και τηλέφωνο για την παραλαβή στην ώρα τους! Μετά σου λέει ανεργία....

Link to comment
Share on other sites

Καυκάς.... Αν δεν έχουν τους παραγγέλνεις.

Ούτε ο Καυκας στη Δαφνη εχει .......ούτε παραγγέλνει

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιζει αυτο με τον Καυκα! Το ιδιο ειχα τραβηξει με τις λαμπες. Στην Πειραιως στο Μοσχατο με γραψανε κι εμενα στα μπιπ τους ενω στα Καμινια βρηκα αμεσως! Γενικα εκει στην Πειραιως ξυνονται και ολο "δεν" ξερουν να λενε!

Link to comment
Share on other sites

Απαιτείστε αυτό που θέλετε. Οι καιροί είναι δύσκολοι και κάποιοι που δεν κάνουν σωστά τη δουλειά τους πρέπει να το σκέφτονται...

Στο κατάστημα Πατησίων όλοι είναι εξυπηρετικοί (δεν έχω κανένα λόγο να κάνω διαφήμιση). Τις προάλλες έψαχνα στεγανά ντουί για Τ5.

Σε κανένα ηλεκτρολογίο δεν βρήκα. Πάω εκεί και ρωτάω, με παίρνει αγκαζέ ένας και με έχει 20 λεπτά και ψάχνουμε σε καταλόγους και στον υπολογιστή για να παραγγείλω.

Με μούρλανε παιδιά!!! Διάλογος:

- Είναι σίγουρα αυτά;

-Σίγουρα

-Να στα παραγγείλω;Κάνουν "τόσο" το ένα

-Παράγγειλε μου 6

-Κι αν δεν κάνουν ;

-Θα τα φάω, παράγγειλε τα και θα τα πάρω είναι δεν είναι σωστά.

-Αν δεν κάνουν δε στα δίνω , αλλά πως θα κάνεις τη δουλειά σου; Να το ψάξουμε λίγο ακόμα.

-ΟΧΙ!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Πραγματικά ήθελα να τον χτυπήσω! Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Φώτη είναι αυτό που πολλές φορές έχουμε αναφέρει εδώ μέσα. Ότι πολλοί σε ( πρήζουν ) να σε εξυπηρετησουν και άλλοι

τους ( πρήζεις ) να σε εξυπηρετησουν.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.... Και οι δύο πάντως καταφέρνουν να σου σπάσουν τα νεύρα! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...