Jump to content

Αλλαγη Ψαριων


Recommended Posts

Χωματοτεχνικη Κηφισσιας! Ειναι μαντρα. Δεν ξερω να σου βαλω το λινκ! Αν το πατησεις στο google θα στο βγαλει!

Link to comment
Share on other sites

Θυμισου καλο πλυσιμο! Αντε και καλα ξεμπερδεματα!!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Τα ψαρακια αυτα χωνουν την μουρη τους μεσα στην αμμο για να τραφουν και η ψηφιδα και οτιδηποτε χοντρο χαλικι μπορει να τραυματισει τα ευαισθητα μουστακια τους!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσου! Τιποτα αλλο! Απλα να ειναι ψιλη!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλισπερα και παλι παιδες. εκεισα παραγγελια με την χωματοτεχνικη(thx sturm).ΤΟ θεμα μου ειναι τα βοτσαλα θα τα αφαιρεσω?2 κιλα ειναι. Επισης απο φυτα σκεφτομαι να βαλω 4. ειναι καλα η λιγοτερα-περισσοτερα. Σκεφτομαι για τιποτα anubias και γενικα εως 3 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αρκετα ευκολα φυτακια αλλα θα πρεπει να αλλαξεις τις λαμπες σου οπως ειπε και Ραστα πιο πανω! Anubia, java moss, echinodorus blecheri, microsorium, valisneria ειναι μερικα απ αυτα! Τα υπογραμισμενα δενονται σε πετρες ή ξυλα και δεν φυτευονται!

Τα βοτσαλα τι ειναι, αληθινα ή ψευτικα;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν αρκετα ευκολα φυτακια αλλα θα πρεπει να αλλαξεις τις λαμπες σου οπως ειπε και Ραστα πιο πανω! Anubia, java moss, echinodorus blecheri, microsorium, valisneria ειναι μερικα απ αυτα! Τα υπογραμισμενα δενονται σε πετρες ή ξυλα και δεν φυτευονται!

Τα βοτσαλα τι ειναι, αληθινα ή ψευτικα;

Ουπς λαθος δικο μου! τωρα το εφτιαξα! Ευχχαριστω Πανο!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Ουπς λαθος δικο μου! τωρα το εφτιαξα! Ευχχαριστω Πανο!

Τι πάει να πει λάθος δικό σου; Έτσι απλά; Δε θα ρίξουμε ενα τσακωμό που ειναι και της μόδας τελευταία;.....φιλάκια!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα φιλε μου εγω ειμαι παιδι των ψαριων ( πως λεμε παιδι των λουλουδιων )!

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα,βσκ σαν πρωτη λυση θα βαλω φυτα με φυτεμα μιας και δεν θα μπουν αμεσα διακοσμητικα. ναι τα βοτσαλα ειναι αληθινα. Επισης στειλτε μου ενα λινκ για ποια λαμπα να αγορασω.οσο πιο φτηνη γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Ποσα βοτσαλα; Οσα θελεις! Απλα να εχουν χωρο τα βυθοψαρα να κολυμπανε! Επισης βεβαιωσου οτι τα βοτσαλα δεν ειναι ασβεστολιθικα!

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα,βσκ σαν πρωτη λυση θα βαλω φυτα με φυτεμα μιας και δεν θα μπουν αμεσα διακοσμητικα. ναι τα βοτσαλα ειναι αληθινα. Επισης στειλτε μου ενα λινκ για ποια λαμπα να αγορασω.οσο πιο φτηνη γινεται!

Εχε υπόψη σου ότι το χόμπι μας δεν ειναι και απο τα φθηνά χόμπι. Έχω την εντύπωση ότι ανάλογα με το μήκος μπορείς να βρεις και σε καταστημα με ηλεκτρολογικο υλικο πολυ φθηνές αλλα ειναι ακατάλληλες για ενυδρεια καθόσον δεν έχουν τις ίδιες προδιαγραφές.
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα να ριξεις μια ματια εδω http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=83262&p=767496%C2'>

Εγω θα γεμιζα ολη την πλατη με εχινοδορους ( τρια φυτα ειναι καλα για το ενυδρειο σου )! Σε μια γωνια πισω θα εβαζα την βαλισνερια και μετα θα εντυνα τα ξυλα και τις πετρες με ανουμπια, μος και μικροσοριουμ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...