Jump to content

Tips & Tricks Για Επισκεψιμότητα !!!


Recommended Posts

Αν το θέμα που ανοίξατε δεν έχει την επισκεψιμότητα που αναμένατε, υπάρχει ένα απλός τρόπος να την αυξήσετε σε χρόνο ντε-τε !!!

Αρχίστε μια αντιπαράθεση και με τον εαυτό σας στη χειρότερη και μέσα σε 5 λεπτά θα γεμίσει επισκέπτες !!!

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έγινε, δεν κάνω πλάκα !!!

Παλιότερα ένα μέλος είχε δυο διαφορετικούς λογαριασμούς και μάλωνε με τον εαυτό του !!!!

Link to comment
Share on other sites

ok περιμένω να μαλώσeiο Βαγγέλης με τον Αίολο

fight fight fight fight fight fight fight... :bigemo_harabe_net-86:

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω ΒΑΝ τον Βαγγέλη και θα τελειώσει η ιστορία χαχαχαχαχαχααχαχ

... και μετά θα μου ζητήσω συγνώμη !!!

Link to comment
Share on other sites

Συνονοματε κανεις και τετοια ; :jawdrop: Χαχαχαχαχαχαχ. Αυτο λεγεται κριση ταυτοτητας ! Χαχαχαχα .

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω ΒΑΝ τον Βαγγέλη και θα τελειώσει η ιστορία χαχαχαχαχαχααχαχ

... και μετά θα μου ζητήσω συγνώμη !!!

έλα έλα βγάλτα τώρα στην φόρα πάντοτε είχες πρόβλημα με τον Βαγγέλη.

Link to comment
Share on other sites

ποιος είμαι? τι θέλω? τι ψάχνω? γιατί υπάρχω? και άλλες φιλοσοφικές αναζητήσεις !!!

Link to comment
Share on other sites

ποιος είμαι? τι θέλω? τι ψάχνω? γιατί υπάρχω? και άλλες φιλοσοφικές αναζητήσεις !!!

Αυτο μου θυμιζει το Who am i ? με τον Τζακι Τσαν , αλλα δεν ειχε φιλοσοφικες προεκτασεις η ταινια ουτε εψαχνε το νοημα της ζωης , χαχαχαχαχα .

Link to comment
Share on other sites

Όλοι κρύβουμε μια Τατιάνα μέσα μας! Κουτσομπολιό FOR EVER!!!!! :bigemo_harabe_net-146:

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

(όταν βλέπω τα θέματα με αντιπαραθέσεις να έχουν μεγάλη επισκεψιμότητα(πάντα δηλαδή), μας λυπάμαι τόσο πολύ.... λέω, δες τι μας ενδιαφέρει να διαβάσουμε σε ένα ψαροφόρουμ αντί να μας νοιάζουν τα ψαράκια μας....και δεν εξαιρώ τον εαυτό μου φυσικά) :bigemo_harabe_net-127:

Link to comment
Share on other sites

Έγινε, δεν κάνω πλάκα !!!

Παλιότερα ένα μέλος είχε δυο διαφορετικούς λογαριασμούς και μάλωνε με τον εαυτό του !!!!

Δε το πιστεύω.....βάλε το link!
Link to comment
Share on other sites

Δε το πιστεύω.....βάλε το link!

Που να το θυμάμαι στα τόσα θέματα που υπάρχουν..... αν κάποιος ξέρει που βρίσκεται το θέμα ας το βάλει.

Link to comment
Share on other sites

Που να το θυμάμαι στα τόσα θέματα που υπάρχουν..... αν κάποιος ξέρει που βρίσκεται το θέμα ας το βάλει.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=80453&page=2

;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χε χε τον μπαγάσα.... τι περίπτωση και αυτή !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...