Jump to content

Καλησπερίζω Την Παρέα!!


PIT_BULL

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους τους "σιμφοριτες" και καλός σας βρήκα!!
λοιπόν ας αρχίσω και εγώ,έχω ένα ενυδρείο 120L και για αρχή είχα βάλει τα χρυσόψαρα μου 5 αφού λοιπόν μου ψόφησαν τα 2 σε χρόνο τριων μηνων ηπα να το αλλάξω όλο το ενυδρείο και να βάλω τροπικά μεσα.to ενυδρείο λειτουργεί συνολικά 3-4 μήνες οποτε είναι στρομενω.Εxω βάλει λοιπόν 2 τιγράκια,4 κλόουν τα 2 είναι πορτοκαλι με μαύρες ρίγες και τα 2 είναι μπλε με πορτοκαλι φτερά,2 silvershark και 3 πορτοκαλι μικρά με μαύρη τελιτσα πλαγια κοπαδακι δεν θυμάμαι onoma.apo φίλτρο έχω 2 εσωτερικά το ένα με σφουγγαράκι και το άλλο σφουγγαράκι μαζί με άνθρακα μεσα.και θερμοστατι.apo μέτρησης κάνω με στικακια και μου τα δείχνει όλα ok.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα :)

έχεις κάνει μια ψαροσαλάτα αλλά θα το φτιάξουμε!

άνοιξε θέμα στην κατηγορία γενικά περί γλυκού νερού να δούμε τι ψάρια έχεις και να δούμε πια ψάρια θα μείνουν και πια όχι! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους , φτιάχνω ένα θαλασσινο ενυδρείο και ειναι στην φάση του να βάλω ζωντανό βράχο, έχετε καμία πρόταση που να απευθυνθώ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους , φτιάχνω ένα θαλασσινο ενυδρείο και ειναι στην φάση του να βάλω ζωντανό βράχο, έχετε καμία πρόταση που να απευθυνθώ;

Καλώς ήρθες και εσύ ! :) Πέρνα μια βόλτα από εδώ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια τι κανετε ?

μαλλον θα χω γέννα απο cpd και red cherry barbs :) και ειμαι λιγο χαρούμενος !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...