Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης 10/11 Θέμα: Καραντίνα


Aiolos

Recommended Posts

karantina_zpsa2bc99d8.jpg

Στην καθιερωμένη μηνιαία συνάντηση, εκτός από το καφεδάκι μας, θα μάθουμε και για την αναγκαιότητα της καραντίνας και για τους λόγους που πρέπει όλοι μας να την έχουμε ή να την στήνουμε όποτε χρειαστεί. Αφορά ενυδρεία γλυκού και θαλασσινού νερού.

Ο εξοπλισμός της εκδήλωσης συγκεντρώθηκε από δωρεές μελών, και θα υπάρχει στην αποθήκη Θεσσαλονίκης για δανεισμό σε όποιον τον χρειαστεί.

Στην εκδήλωση θα παρουσιαστούν όλα τα υλικά / εξοπλισμός που χρειάζονται και θα γίνει συζήτηση επί του θέματος.
Θα χαρούμε να παρευρεθείτε και να γίνει διάλογος για τις όποιες απορίες σας.

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στις 18:00 στο cafe La Scala

....και μετά την εκδήλωση έχει ταβέρνα !!!! όσοι πιστοί προσέλθετε.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα με χίλια.

Ένας παρών.

Link to comment
Share on other sites

Με με 2χιλια... :bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα εγώ με... πετραχήλια !!!

Link to comment
Share on other sites

Οι συστάσεις για την ταβέρνα είναι πολύ καλές..... κάτι ξέρει ο Ορέστης!!!

Link to comment
Share on other sites

μέσα λέμε !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά άντε να τα βλέπουμε εδώ κάτω μήπως πάμε και εμείς καμοια ταβέρνα........

Δημήτρη λες να πάμε μια βόλτα πάνω??? Τώρα που έχω και άδεια….

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη λες να πάμε μια βόλτα πάνω??? Τώρα που έχω και άδεια….

Να σου πω καλύτερα θα περάσουμε στη Σαλονικα....

Link to comment
Share on other sites

Αν πάτε και εγώ μέσα.

:bigemo_harabe_net-145: βρε λες...???

Link to comment
Share on other sites

Άντε απανταχού της επικράτειας νότιοι και ακόμη πιο νότιοι, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε την Θεσσαλονικιώτικη φιλοξενία

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει ο Νικόλας δεν το χάνω με τίποτα, εννοείται η φιλοξενία.

Link to comment
Share on other sites

έλα να βλέπω κόσμο .η μέρα φτάνει .....

Link to comment
Share on other sites

γαυρος-παοκ σε σχεδον παραπλησια ωρα........πολυ χλωμος εγω εως και ..''αρρωστος''.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κ τβ για τους άρρωστους.

Link to comment
Share on other sites

ναι ορεστη μου εχει.αλλα εχει και τσιγαριλα και βαβουρα και εγω σαν παππους δεν πολυαντεχω.

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε αύριο στη συνάντηση/σεμινάριο με θέμα την "καραντίνα"... σε συνδυασμό με το καφεδάκι και μετά ταβέρνα.

Ελάτε να ενημερωθείτε για την αναγκαιότητα της καραντίνας, του τρόπους που μπορεί να στηθεί την στιγμή που θα σας χρειαστεί, και το πως μπορεί να λειτουργήσει.

Αφορά τόσο τους νέους όσο και τους παλιότερους χομπίστες.

Link to comment
Share on other sites

1_zps9df7519a.jpg

2_zps6d99d02d.jpg 3_zpsd39b2ed5.jpg

'Άλλη μια πετυχημένη εκδήλωση πραγματοποιήθηκε σήμερα. Πετυχημένη όμως από θέμα οργάνωσης, όρεξης των συντονιστών να προσφέρουν εξοπλισμό, διάθεση και χρόνο για να μεταδώσουν στους παρευρισκόμενους τις γνώσεις και τις ιδέες τους για την αναγκαιότητα και χρήση της καραντίνας.

Μάλιστα επιλέξαμε αυτό το θέμα, λόγω ότι πολλά μέλη είχαν πρόσφατα διάφορα προβλήματα με τα ψάρια τους και ήταν μια ευκαιρία να μάθουν όλοι τους τρόπους πως μπορούν να αντιμετωπιστούν ορισμένα τέτοια προβλήματα.

Ετοιμάσαμε κείμενα, κλείσαμε το μαγαζί, κουβαλήσαμε και στήσαμε τον εξοπλισμό, αφού είχε προηγηθεί η ανακοινωση στο φόρουμ εδώ και ένα μήνα. Χρόνος αρκετός πιστεύουμε για να προγραμματίσετε τις υποχρεώσεις σας ώστε να παρευρεθείτε στην εκδήλωση.

Η συντονιστική ομάδα ευχαριστεί όλα τα μέλη για την ηθική υποστήριξη της εκδήλωσης για τον κόπο που κατέβαλαν για να πραγματοποιηθεί.

Δηλαδή το ένα και μοναδικό μέλος που παραβρέθηκε, διότι όλοι οι υπόλοιποι έλαμψαν δια της απουσίας τους.

Ωραίο και συγκινητικό είναι όταν μας καλεί κάποιο μέλος να το βοηθήσουμε στο ενυδρείο του και εκεί τρέχουμε όλοι.....

Τότε ο χρόνος βρίσκεται, αλλά για να υποστηρίξουμε μια εκδήλωση του φόρουμ και τα άτομα που δούλεψαν για αυτήν, δεν βρίσκεται ούτε χρόνος ούτε διάθεση.

Όπως καταλαβαίνετε η εκδήλωση δεν πραγματοποιήθηκε... απλά τα στήσαμε, σας περιμέναμε και ήρθε μόνο ΕΝΑΣ
Σας ευχαριστούμε για την ηθική συμπαράσταση.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...