Jump to content

Ασχετο Με Ενυδρεια Αλλα Εχω Ενα Τεραστιο Προβλημα Με Αλογο!ξερει Κανεις Τιποτα?


Recommended Posts

εχω αλογο απο τα 5 μου και εχω πολλα χρησιμα βιβλια εδω στο ιντερνετ δεν ξερω ψαξε κατι θα βρεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ειναι βαρβατουλης :)

Αρα δεν τιθεται θεμα αν ειναι αιτθασο! Απλα ειναι φοβισμενο και θελει τον χρονο του! Θελει υπομονη και επιμονη για να το κερδισεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ! Οσο για το "Δεν τον βλεπω συχνα" υπαρχει περιπτωσει να μην με συνιθησει?

οχι αν πας καθε εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ! Θα προσπαθησω για το καλυτερο...Ευχομαι να καταληξει σε happy end οπως της AngelinaA(πανεμορφος ειναι!) :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ! Θα προσπαθησω για το καλυτερο...Ευχομαι να καταληξει σε happy end οπως της AngelinaA(πανεμορφος ειναι!) :)

ευχαριστω :) ειναι υποδρομου για αυτο και τοσο ατιθασο αλλα τωρα αρνακι εχει 7 στρεμματα μαζι με τον φιλαρακο του παχυνε και λιγο οπως βλεπεις :P τρωει πολυ ο ατιμος !

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την απόφασή σου και καλή επιτυχία με τον αλογούλη σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα νομιζω ντοπιο ειναι δεν μπορω να καταλαβω τη ρατσα του παντος καλοφαγας κι ο δικος μου! :)

ναι ντοπιο ειναι αλλα κουκλι εμενα ειναι αγγλοαμερικανικο 2 μετρα !

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! :D Κατι ακομα... πως θα τον αποτρεψω απο το να δαγκωνει? Δικιο εχεις μαλλον ντοπιο ειναι αλλα θα ρωτησω των κτηνιατρο και τους ιδιοκτητες να το εξακριβωσω.

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την απόφασή σου και καλή επιτυχία με τον αλογούλη σου! :)

Ευχαριστω! Τον λυπηθηκα τον καημενο!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! :D Κατι ακομα... πως θα τον αποτρεψω απο το να δαγκωνει? Δικιο εχεις μαλλον ντοπιο ειναι αλλα θα ρωτησω των κτηνιατρο και τους ιδιοκτητες να το εξακριβωσω.

εμενα ακομα με δαγκωνει (μ****α) για να παιξει οχι με κακο σκοπο οταν θα σε μαθει και δεν θα σε φοβαται θα σταματησει να δαγκωνει αγρια μπορει αργοτερα να θελει παιχνιδια ..! πιστεψε με δεν διαφερουν καθολου απο τους σκυλους αμα τους δωσεις αγαπη θα σε προστατευουν κιολας εμενα με προστατευσε απο αγρια σκυλια τεραστιους ελληνικους ποιμενικους οταν με βλεπει χλιμιντριζει απο χαρα και τρεχει καταπανω μου στην αρχη ηταν τρομακτικο για εμενα αλλα αργοτερα συνηθησα και εγω η ιδια..

Έγινε επεξεργασία - AngelinaA
Link to comment
Share on other sites

την προηγουμενη ιδιοκτητρια την αρπαξε απο τα μαλλια! Σοβαρο προβλημα το δαγκωμα!

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

την προηγουμενη ιδιοκτητρια την αρπαξε απο τα μαλλια! Σοβαρο προβλημα το δαγκωμα!

και εμενα το μπουφαν αλλα τωρα το κανει για πλακα και οχι δυνατα με τα δοντια του για να μην σε δαγκωνει μολις παει να το κανει φωναξε μια λεξη και παντοτε την ιδια με τον καιρο θα καταλαβει οτι δεν ειναι καλο και θα σταματησει

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεο: trim.Y0pKJT.MOV

θα δοκιμασω αυτο με τη λεξη...ευχομαι να πιασει τοπο!

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

το οτι γυριζει σε κυκλους διχνει νευρικοτητα

Link to comment
Share on other sites

και τρωει πολυ επισης! του δινω μια φορα τη μερα βρομη με σιταρι και 2 σανο.

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο και εγω :)

Link to comment
Share on other sites

σιταρι βρωμη καλαμποκι και βιταμινες!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι! Εχω κι ενα προβλημα με το grooming δεν μπορω να του κανω ξυστριγιατι οπως ειδες ο σταβλος βρισκεται σε ενα λοφακι και δεν μπορω να τον φτασω!

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

μην ανυσηχεις και πολυ για το grooming ο χαρακτηρας να στρωσει και μετα βρισκεις λυση ;)

Link to comment
Share on other sites

τωρα ομως αμα τον δεις θα παθεις! Λιγο μπανιο του εκανα τον σεπτεμβριο αλλα μεχρι εκει!

Έγινε επεξεργασία - siamese fighting fish
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, πολύ υπομονή και πίστη θέλει. Πριν πολλά χρόνια ο θείος μου, είχαν ατίθασο άλογο και το καβαλούσε μεσ΄ το χωριό και έτρεχε σαν "μανιασμένος". Καλό κουράγιο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...