Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 9 Νοεμβρίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

Παιδιά λυπάμαι αλλά η αναισθησία μερικών με αναγκάζει να μην παραβρεθώ !

Μα καλά δεν με ρωτάει κανείς ? Πως πας και παντρεύεσαι ρε ξαδέλφη την ίδια μέρα που έχω κανονίσει να δω του ενυδρειάδες φίλους μου ?

Αίσχος μόνο αυτό !

:bigemo_harabe_net-73:

Αυτά είναι φθηνές δικαιολογίες! Θ΄ αφήσεις τα πουρνάρια για να πας στο γάμο;
Link to comment
Share on other sites

μετα και απο τα τελευταια γεγονοτα, η προθεση μου ηταν να μην ξαναβρεθω σε συναντησεις του aquazone γιατι διακρινω ενα πολυ αρνητικο κλιμα και μια αλαζονικη σταση απο καποιους υψηλα ισταμενους, αλλα μιλωντας το μεσημερι με τον φιλο μου τον Στρατο καταλαβα οτι καποια φιλαρακια που εχω κανει μεσα απο το φορουμ δεν μου φταινε σε τιποτα.

τελικα αποφασισα να ερθω για τους καλους μου φιλους μονο και μονο.

Link to comment
Share on other sites

μετα και απο τα τελευταια γεγονοτα, η προθεση μου ηταν να μην ξαναβρεθω σε συναντησεις του aquazone γιατι διακρινω ενα πολυ αρνητικο κλιμα και μια αλαζονικη σταση απο καποιους υψηλα ισταμενους, αλλα μιλωντας το μεσημερι με τον φιλο μου τον Στρατο καταλαβα οτι καποια φιλαρακια που εχω κανει μεσα απο το φορουμ δεν μου φταινε σε τιποτα.

τελικα αποφασισα να ερθω για τους καλους μου φιλους μονο και μονο.

Τι εννοείς έλιοτ?

Αν έχεις κάποιο πρόβλημα με κάποιον συγκεκριμένο μπορείτε να το λύσετε μεταξύ σας..... πολλές παρεξηγήσεις είναι άνευ λόγου και λύνονται με τον προσωπικό διάλογο.

Έτσι στον "αέρα" που το θέτεις προσλάβεις το σύνολο των "υψηλά ιστάμενων"... που δεν είναι αν το σκεφτείς, την δουλειά τους κάνουν ως συντονιστές.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς έλιοτ?

Αν έχεις κάποιο πρόβλημα με κάποιον συγκεκριμένο μπορείτε να το λύσετε μεταξύ σας..... πολλές παρεξηγήσεις είναι άνευ λόγου και λύνονται με τον προσωπικό διάλογο.

Έτσι στον "αέρα" που το θέτεις προσλάβεις το σύνολο των "υψηλά ιστάμενων"... που δεν είναι αν το σκεφτείς, την δουλειά τους κάνουν ως συντονιστές.

οποιος θελει διαλογο δεν κλειδωνει θεματα, με τις ανευ λογου παρεξηγησεις (οπως τις ονομαζεις) μπαναρονται πολυ αξιολογα ατομα.

κοιταξτε λιγο στον καθρεπτη και καντε την αυτοκριτικη σας τοτε ισως μπορεσετε να βρειτε τι φταιει και να βελτιωσετε αυτον τον χωρο.

δεν αναφερομαι στους απλους συντονιστες (αυτοι θελοντας και μη ακολουθουν την γραμμη που τους δινει ο καθε γενικος) οσους εχω γνωρισει ειναι πολυ αξιολογα ατομα και με μερικους εχουμε και πιο στενη σχεση, στους υψηλα ισταμενους αναφερομαι, πιστευω να καταλαβαινεις τι εννοω.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως όμως υπερτιμάς κάποια άτομα χωρίς να γνωρίζεις τα πράματα όπως ακριβώς έγιναν.... ή έχεις λάθος πληροφόρηση.

Όλοι μας εδώ μέσα ανεξαρτήτου θέσης έχουμε κάποιες υποχρεώσεις, των "υψηλά ιστάμενων" είναι να τηρούν τους κανόνες του φόρουμ όταν κάποιοι άλλο δεν τους σέβονται... και δεν έχει σημασία πόσο αξιόλογο μπορεί να ήταν κάποιος στο παρελθόν.... και ο ίδιος ο πάπας δεν έχει το απυρόβλητο εδώ μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως όμως υπερτιμάς κάποια άτομα χωρίς να γνωρίζεις τα πράματα όπως ακριβώς έγιναν.... ή έχεις λάθος πληροφόρηση.

Όλοι μας εδώ μέσα ανεξαρτήτου θέσης έχουμε κάποιες υποχρεώσεις, των "υψηλά ιστάμενων" είναι να τηρούν τους κανόνες του φόρουμ όταν κάποιοι άλλο δεν τους σέβονται... και δεν έχει σημασία πόσο αξιόλογο μπορεί να ήταν κάποιος στο παρελθόν.... και ο ίδιος ο πάπας δεν έχει το απυρόβλητο εδώ μέσα.

Μαθε επιτελους να μιλας χωρις μπηχτες.....ασε πια τη συνομωσιολογια ρε παιδακι μου.......ο ανθρωπος για να μιλαει κατι ειδε.

Πολλες ταινιες του 007 βλεπεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πληροφορηση δεν εχω απο κανεναν, τα ματακια μου εμπιστευομαι μονο σε αυτα που διαβαζουν.

ο αξιολογος ανθρωπος δεν παυει ποτε να ειναι αξιολογος, εκτος και αν τον εχεις κρινει λαθος απο την αρχη ή αν σταματησε να κανει την δουλεια του βαση των συμφεροντων μας.

το απυροβλητο παντα θα υπαρχει βαση των συμφεροντων σας.

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλέσω να μείνετε μόνο στο θέμα τις συνάντησης!!!

Οτιδήποτε άλλο μπορείτε να τα πείτε από κοντά η από πμ!!!

Link to comment
Share on other sites

πληροφορηση δεν εχω απο κανεναν, τα ματακια μου εμπιστευομαι μονο σε αυτα που διαβαζουν.

ο αξιολογος ανθρωπος δεν παυει ποτε να ειναι αξιολογος, εκτος και αν τον εχεις κρινει λαθος απο την αρχη ή αν σταματησε να κανει την δουλεια του βαση των συμφεροντων μας.

το απυροβλητο παντα θα υπαρχει βαση των συμφεροντων σας.

Συγγνώμη κιόλας... αλλά ο πάπας αλάθητο δεν έχει; :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν κλαδέψει κανείς μέχρι το Σάββατο . . .

Κερνάω μπυράκια . . . ;)

Καλά που είμαστε και εμεις φίλε μου και ξανά φέραμε το θέμα στα ίσια του.....

Έγινε επεξεργασία - Daedalus
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χρειαζόμαστε κάτι τέτοιο

γιατί η γκρίνια πάει γόνας τις τελευταίες ημέρες . . . :bleh:

Μπα δεν χρειαζόμαστε ξεματιάστρες πρέπει κάποια στιγμή συντονιστές και μέλη να διαβάσουμε τους κανόνες αυτού του φόρουμ και να σταματήσουμε να το θεωρούμε τσιφλίκι μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λυπάμαι αλλά η αναισθησία μερικών με αναγκάζει να μην παραβρεθώ !

Μα καλά δεν με ρωτάει κανείς ? Πως πας και παντρεύεσαι ρε ξαδέλφη την ίδια μέρα που έχω κανονίσει να δω του ενυδρειάδες φίλους μου ?

Αίσχος μόνο αυτό !

:bigemo_harabe_net-73:

Δεν σε καταλαβαίνω Αργύρη . Θές να μου το εξηγήσεις καλύτερα ; :)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρευρεθώ και σε αυτή τη συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ενημερώσω πως στο sports Sports Cafe έχει κλείσει.
Ήθελα να πάω προχθές να δω τον ολυμπιακό, και ήταν κλειστό.
Τώρα αν θέλετε κάντε του ένα τηλέφωνο, για παν ενδεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Οι διοργανωτές το γνωρίζουν αυτό που είπε ο φίλος ή θα πάμε και θα βρούμε κλειστές τις θύρες ;

Link to comment
Share on other sites

Έχει περίπτερο πιο κάτω.... Τίγκα τα ψυγεία!!!!!

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να έχει και πολλά καλαμάκια για τις μπύρες του Ζοο. Πως θα την κάνεις την πατέντα?

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επικοινωνια με το φιλο μου τον NAVY,να ενημερωσω οτι το καταστημα λειτουργει κανονικα! :bigemo_harabe_net-64:

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το μαγαζι θα λειτουργει κανονικα :bigemo_harabe_net-64:

Απλα τις προηγουμενες ημερες ηταν κλειστο για ανακαινηση.

Ο αποστολος θα λειπει,αλλα εχει φροντισει να υπαρχει αφθονη ρακι :-)

Link to comment
Share on other sites

ααααα ρε στρατο...για ενα λεπτο με εφαγες...χαχα!

Ειμαι γρη....γρη......γρη.....γρηηγορος!!!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...